Sencor SMF 2020WH napěňovač mléka – recenze, zkušenosti

Hustá krémová pěna
Dostatečný výkon
Teplá i studená pěna
Ochrana proti přehřátí
Tepelně izolovaný plášť
Přijatelná pořizovací cena

Hodnocení:
(80.6%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Šikovný napěňovač mléka Sencor SMF 2020WH za přijatelnou cenu, který potěší milovníky kávy. Pěna je hustá a krémová, ale závisí to také na kvalitě použitého mléka. Přístroj má menší objem nádoby, konkrétně 200 ml. Umí dělat pěnu za studena i za tepla, kromě toho nechybí samotný ohřev mléka. Využití je tedy široké. Příprava pěny je rychlá díky dostatečnému výkonu 450 W. Potěší ochrana proti přehřátí i tepelně izolovaný vnější plášť. Celkové zpracování je velmi dobré, škoda jen, že rysku objemu není vidět dostatečně dobře.

Parametry: příkon: 450 W; objem nádoby: 0,2 l; funkce: teplá pěna, studená pěna, ohřev mléka, ochrana proti přehřátí, tepelně izolovaný vnější plášť

Napěňovač mléka Sencor SMF 2020WH vytváří hustou a krémovou pěnu. Zklame menším objemem nádoby jen 200 ml. Výkon je dostatečný a zastavil se na hodnotě 450 W. Poslouží při přípravě kávy, kakaa nebo jiných mléčných nápojů. Výhodou je ochrana proti přehřátí i tepelně izolovaný vnější plášť, díky kterému nehrozí neúmyslné popálení.

Zaujal vás napěňovač mléka Sencor SMF 2020WH? Dostupný je v ✅ e-shopu Alza.cz.

Dostatečný výkon

Napěňovač mléka o příkonu 450 W je dostatečně výkonný pro rychlou přípravu pěny. Má dva vyměnitelné pěnící nástavce a objem nádoby jen 200 ml. Jeden nástavec slouží ke šlehání a druhý k míchání. Používat lze studené nebo horké mléko, přičemž integrovaný termostat poskytuje stálou teplotu ohřevu 68 ℃. Potěšily nás tři plně automatické provozní režimy.

Sencor SMF 2020WH recenze

Hustá pěna

Chcete-li si napěnit mléko s ohřevem, k dispozici je kapacita 100 ml a pěna je hotova za cca 2 minuty. Při napěnění mléka bez ohřevu to trvá o něco kratší dobu. K dispozici je také ohřev mléka bez napěnění, v tomto případě je kapacita 200 ml a hotovo jsme to měli za cca 3 minuty. Pěna je pěkná, bohatá a má jemnou krémovou strukturu.

Ochrana proti přehřátí

Oceňujeme ochranu proti přehřátí při zapnutí bez mléka i tepelně izolovaný vnější plášť. Ten brání popálení se. Můžeme potvrdit, že plastový povrch nepálí ani při náhodném doteku. Výhodou je také protiskluzová a nepřilnavá povrchová úprava, což usnadňuje manipulaci. Údržba přístroje je nenáročná. Přístroj je zpracován kvalitně, jen škoda, že ryska objemu není výraznější.

Napěňovač mléka Sencor SMF 2020WH

Zkušenosti a recenze

Spotřebitelé ocenili, že napěnění je super tuhé a hotové za cca 2 minuty. Čištění je podle více spotřebitelů hračka, ale některým překáželo, že nádoba je jen na jeden šálek. Ocenili jednoduché ovládání, kvalitní materiály i pěkný design. Jak někteří uvedli, hustota pěny závisí na kvalitě mléka. Plusem je také cenová dostupnost, ale minusem trošku slaběji označená ryska, po kterou lze nalít mléko. Vyzdvihli, že poměr ceny a výkonu je velmi příznivý.

Recenze a zkušenosti s napěňovačem mléka Sencor SMF 2020WH

Pozitíva

Hustá krémová pěna
Dostatečný výkon
Teplá i studená pěna
Ochrana proti přehřátí
Tepelně izolovaný plášť
Přijatelná pořizovací cena

Negatíva

Menší objem nádoby


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 09.12.2022
Nejlepší napěňovače mléka 2022 – recenze, test, srovnání

Nejlepší napěňovače mléka 2022 – recenze, test, srovnání

Kávičkári vědí, že dobré cappuccino či caffé latte se neobejde bez hutné našlehané mléčné pěny. Některé espresso kávovary jsou vybaveny tryskou, která vám mléko napění, pokud jste si vybrali model bez této funkce, není ještě nic ztraceno. Pomohou vám tzv. napěňovače mléka a my vám poradíme, podle čeho si jeden z nich vybrat. Také vám představíme nejoblíbenější modely. Nejlepší... Přečíst článek


Přidat komentář