Elektrokoloběžka AERIUM H800 zvládne město i terén. Jaké jsou její hlavní přednosti?

Hledáte praktický dopravní prostředek do města i na vyjížďky do přírody? Elektrokoloběžka AERIUM H800 je skvělou volbou. Umožňuje rychlé cestování městskými ulicemi – přece jen nemusíte stát v koloně aut ani zdlouhavě hledat parkovací místo. Navíc zvládne i náročnější trasy mimo zpevněné cesty. Jaké další výhody nabízí? Pojďme se na ni podívat více do detailu!

Elektrokoloběžka AERIUM H800

Překvapivý výkon v kompaktním balení

Elektrokoloběžka AERIUM H800 nabízí vysoký výkon, díky kterému dosáhne rychlosti až 40 km/h. O všechnu rychlost se stará kvalitní elektromotor s výkonem 800 W a integrovaná baterie. Kromě toho má model i slušnou nosnost – konkrétně činí 120 kg.

Tento model dokonce můžeme zařadit k těm nejvýkonnějším v podobné váhové kategorii. Celý stroj totiž váží pouhých 25 kg, takže umožňuje poměrně jednoduchou manipulaci. Za nízkou hmotností stojí především konstrukce rámu z hliníkové slitiny, která je lehká a zároveň vysoce odolná proti poškození.

AERIUM H800 skládací mechanismus

Mezi její praktické výhody patří i skládací mechanismus, díky kterému ji snadno převezete v kufru auta nebo uskladníte během zimy, kdy byste ji kvůli sněhu nebo náledí nemohli používat.

Úctyhodný dojezd a praktický displej

Kvalitní baterie s vysokou kapacitou vám umožňuje na jedno nabití ujet až 60 km – v rámci jejího dojezdu je však potřeba brát v potaz i další faktory, jako je hmotnost řidiče, prudkost terénu nebo průměrná jízdní rychlost. Tak jako tak je AERIUM H800 jednou z nejlepších elektrokoloběžek na dlouhé výlety.

Na cestách vás bude doprovázet přehledný LCD displej umístěný na řídítkách, díky kterému budete mít neustálý přehled o aktuální rychlosti i stavu baterie. Můžete si tak snadno pohlídat, zda vám vyzbyde dostatek šťávy na cestu domů.

Na další vyjížďku s touto elektrokoloběžkou nemusíte dlouho čekat. Díky systému rychlého nabíjení můžete na kratší cestu vyrazit už po pár minutách. Plné nabití baterie z minimálního stavu pak potrvá přibližně 5 hodin.

Vhodná i do nezpevněného terénu

Konstrukce elektrokoloběžky AERIUM H800 je doplněna o odolné přední a zadní tlumiče, které vám zpříjemní cestu po nezpevněných cestách. Pro jízdu v náročnějším terénu disponuje také protiskluzovými koly o velikosti 10 palců. Přední i zadní brzdy jsou kotoučové, takže vám zajistí dostatek bezpečí i při sjíždění z kopce.

Nejen při rychlejší jízdě pak oceníte i protiskluzovou plošinu, která vám zajistí potřebnou stabilitu. Za tmy či za šera vám bude svítit na cestu výkonná svítilna, díky které si vás navíc ostatní účastníci provozu bez problému všimnou.

AERIUM H800 řídítka

Pokud vyrazíte mimo silnice a cyklostezky, oceníte také lehce tužší řídítka. Zprvu mohou působit poněkud nepohodlně, zejména pak pro lehčí řidiče. Rychle si na ně však zvyknete.

Praktickým prvkem je také pohodlné sedátko, které můžete velmi snadno odmontovat, ať už kvůli designu nebo tomu, že ho jednoduše nepotřebujete. Nenechte se ale zmýlit, elektrokoloběžky se sedátkem stoupají na popularitě – jedná se totiž o nejpohodlnější modely na trhu, což při delších jízdách jistě oceníte.

Snadná montáž i nastavení

A kde si můžete elektrokoloběžku AERIUM H800 koupit? V e-shopu Vzdušín.cz, kde zároveň najdete i potřebné náhradní díly. Navíc se na něj můžete obrátit s případným záručním i pozáručním servisem nebo využít zákaznické podpory už při samotném výběru.

Elektrokoloběžka vám dorazí v nesloženém stavu, montáže se ale nemusíte obávat – vše zvládnete s pomocí přehledného návodu během pár minut. Získáte tak spolehlivého parťáka na cesty do práce, běžné pochůzky i výlety do přírody, který vám nabídne rychlou a navíc i ekologickou přepravu.

Hodnocení článku:
(81.2%)

Pulbikované dňa: 25.07.2023


Přidat komentář