Test plynových a sklokeramických sporáků

Někteří členové domácnosti tráví za sporákem v kuchyni docela dost času a proto je důležité, aby byl sporák kvalitní a praktický. Musí se jednoduše obsluhovat a jednoduše čistit. Na trhu je mnoho kvalitních produktů ale najdou se i zmetky nebo méně praktické výrobky. Právě proto vám přinášíme výběr těch nejlepších sporáků pro rok 2016. Shromáždili jsme všechny dostupné testy sporáků, porovnali je s recenzemi a vašimi zkušenostmi a vznikl žebříček TOP 12 produktů. Podívejme se společně na to.

 

Test - nejlepší elektrické sporáky

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Beko CSM 57300 GX Najlepšie Zobrazit produkt
2. Mora CS 100 MW Najlepšie Zobrazit produkt
3. Electrolux EKC54550OW Najlepšie Zobrazit produkt
4. Mora ES 130 MW Najlepšie Zobrazit produkt

 

Test - nejlepší plynové sporáky

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Mora PS 100 MW Najlepšie Zobrazit produkt
2. Beko CSG 52010 FW Najlepšie Zobrazit produkt
3. Electrolux EKG 51153OW Najlepšie Zobrazit produkt
4. Mora PS 130 MW Najlepšie Zobrazit produkt

 

Test - nejlepší kombinované sporáky

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Mora KS 100 MW Najlepšie Zobrazit produkt
2. Gorenje K 57364 AWG Najlepšie Zobrazit produkt
3. Beko CSM 62320 DW Najlepšie Zobrazit produkt
4. Mora KS 611 MW Najlepšie Zobrazit produkt

 

 

Kvalita bez kompromisů, kterou vám doporučujeme

Electrolux EKI 6450 AOX

Moderní elektrický sporák třídy A + od ověřeného výrobce Electrolux. Stylový design, kvalitní zpracování a přehledné vaření. Díky přehledným dvířkům a výbornému osvětlení máte své jídlo pod dohledem během celého pečení. Ovládací prvky DirectAccess vám poskytují snadný způsob okamžitého přístupu ke každému varnému stupni. Stačí se dotknout požadovaného stupně, nebo posunout prstem, dokud ho nedosáhnete. Mimořádně snadné je čištění. Oceníte zobrazení pomocí indikátoru přímo na vařené desce, které zóny jsou ještě v zbytkové teplotě, kvůli bezpečnosti. Nechybí gril ani ventilátor.Objem trouby o velikosti 74 l je velkorysý. Špičkový sporák v moderním stylovém provedení, s indukční varnou deskou, množstvím užitečných funkcí a bezpečnými prvky při vaření a pečení.

Bosch HCE 744353

Elektrický volně stojící sporák s objemem trouby 67 l, až s 8 druhy ohřevu a sklokeramickým varným panelem od výborného výrobce Bosch. Vaše vaření a následně i čištění bude mimořádně jednoduché. Přehledný displej vás informuje o teplotě a čase. Nechybí gril ani 3D horký vzduch Plus, kterým získáte perfektní výsledky pečení až na 3 úrovních díky optimálnímu rozložení tepla. Kvalitní sporák s dlouhou životností ve výborném poměru výkonu a ceny.

AEG 47995IQ-mn

Tento sklokeramickým sporák s objemem trouby 60 l je ještě o 10% úspornější než třída A, kterou jsou v EU označovány jedny z nejúspornějších sporáků s elektrickými trubkami. Oceníte multifunkční troubu tohoto sporáku s 9 samostatnými funkcemi vaření. Indukční vaření má vysokou citlivost a ohřev přizpůsobíte okamžitě. Navíc se ohřívá pouze hrnec nebo pánev, takže teplo je přesně v bodě, kde ho potřebujete. Nechybí gril, ventilátor, variabilní nastavení úrovní teleskopických výsuvných lišt OptiFlex, díky kterým si přizpůsobíte prostor trouby velikosti nádobí. Přehledný displej s jednoduchým ovládáním, moderní design a kvalitní zpracování za výbornou cenu, to vše získáte do své kuchyně se sporákem AEG 47995IQ-mn.

 

Výborný poměr výkon/ cena

Gorenje EC 57341 AX

V nižší ceně s výborným výkonem a multifunkční troubou o objemu 53 l je na trhu elektrický sporák Gorenje EC 57341 AX v nerezovém designu se sklokeramickou varnou deskou. Oceníte množství užitečných funkcí, nejen při vaření a pečení, ale i při čištění s funkcí AquaClean. Moderní design a přehledný displej tohoto sporáku spolu s výkonem a funkcemi řadí tento model mezi výhodný nákup za dobrou cenu.

Mora KS 948 6MW vsMora KS 100 MW

Určitě nesmíme obejít ani výrobce Mora, který má na trhu několik kvalitních sporáků v různých cenových hladinách. Mezi kombinovanými sporáky určitě v té vyšší cenové hladině zastává dobrou pozici na trhu model Mora KS 948 6MWs objemem trouby 67 l s ventilátorem, grilem a spoustou užitečných funkcí, včetně samočištění.

V nižší cenové hladině je jasným favoritem díky ceně, snadné obsluze, kvalitnímu provedení a dostatečnému výkonu, jednoduchý model Mora KS 100 MW.Tento kombinovaný sporák s objemem trouby 53 l je nejoblíbenější sporák mezi uživateli, oceněn jako Produkt roku 2015.

 

Černý Petr nebo zas ten design

Pokud hledáte do své kuchyně něco mimořádně, nejen co se týče výkonu a funkcí, ale také s originálním designem, máme pro vás tip na designové sporáky. Ty nezklamou výkonem ani funkcemi a dokonale okouzlí každého ve vaší kuchyni.

Smeg TR4110RO

Krásný designový sporák italského výrobce, který se zaměřuje právě na spotřebiče v originálním designu. Sporák, ze kterého dýchá estetika, zaujme nejen netradičními rozměry, ale i barevným provedením. Starorůžová v kombinaci s černými prvky působí opravdu luxusně. Na výběr je ve více barvách. Kromě luxusního designu zaujme i 3 multifunkčními troubami se 7 funkcemi, chladicím i úložným prostorem, grilem a 7 hořáky. Samozřejmě tomu odpovídá i poměrně vysoká cena.

Smeg CC9GPO

Cenově o něco níže je řada Smeg CC. V ní se nachází sporák s trochu odlišným, ale stejně zajímavým designem s jednou multifunkční troubou o objemu 80 l, s 9 funkcemi pečení, grilem, otočným rožněm, chladicím systémem a 6 hořáky. I tento model má krásný design s originálními prvky a pěknými analogovými hodinami na ovládacím panelu.

Gorenje EC 55 CLB

Pokud toužíte po netradičním, originálním nebo alespoň trochu jiném designu svého kuchyňského sporáku, ale cenově se chcete pohybovat v hladině klasických spotřebičů, zajímavým kouskem je i elektrický sporák se sklokeramickou varnou deskou s objemem trouby 59 l Gorenje EC 55 CLB. Výborný výkon, množství funkcí a stylový design ve více barevných provedeních, to vše za výbornou cenu.

Vaše hodnocení:
(90.4%)

oblíbené produkty


Přidat komentář