Odšťavňovače vítěz testu

V dnešní době moderního zdravého stravování jsou součástí našeho jídelníčku i zdravé výživové nápoje. Pro přípravu těchto nápojů a 100% šťáv bez přidaného cukru a umělých barviv se určitě sejde i dobrý odšťavňovač. Jak si však pořídit ten správný odšťavňovač a na co se při výběru zaměřit? Tyto spotřebiče se mohou značně lišit nejen designem ale i parametry. Na co si třeba dát pozor při nákupu dobrého odšťavňovače a které parametry je dobré zvážit vám shrnu v pár větách.

Nejprve vám nabízíme do pozornosti pár vynikajících modelů odšťavňovačů. Sesbírali jsme různé testy, hodnocení, srovnání a recenze odšťavňovačů a vytvořili z nich přehlednou tabulku, která vám pomůže s výběrem. Pokud si vyberete některý z těchto modelů, určitě získáte kvalitní produkt. Vyhnete se modelům, které by vás zklamaly.

 

Test - nejlepší odšťavňovače

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Catler JE 4011 Najlepšie Zobrazit produkt
2. Tefal ZC 500 H 38 Najlepšie Zobrazit produkt
3. G21 Juicer Perfect Najlepšie Zobrazit produkt
4. Bosch MES 25 Najlepšie Zobrazit produkt
5. Catler JE 8011 Najlepšie Zobrazit produkt
6. Philips HR 1855 Najlepšie Zobrazit produkt
7. Sana Juicer Omega Najlepšie  

 

Catler JE 4011

Máte rádi ovocné pyré? Využijte odšťavňovač Cetler JE4011 těmi nejrůznějšími způsoby. Třeba pro přípravu dětské stravy, základ krémových polévek, nejrůznějších dipů nebo vynikajících ovocných zmrzlin. Přídavný disk na pyré vám toto umožní, takže můžete zpracovávat jakékoli měkké ovoce či zeleninu jako jsou jahody, banány, mango, rajčata apod. Stále bude zachována ve šťávě dužina, která je bohatá na vlákninu a velmi chutná.

Catler JE 4011

 

Tefal ZC 500 H 38

Odšťavňovač Tefal ZC500H38 díky otáčecímu šroubu a velmi pomalému rotačnímu mechanismu vyvíjí jemný tlak, kterým vylisuje to nejlepší ze všech druhů ovoce, zeleniny a dokonce i z čerstvých bylin. Zachovává přitom chuť všech vložených ingrediencí i jejich živiny. S tímto přístrojem si každodenně během chviličky připravíte pomerančové, jablečné či mrkvové šťávy, ale rádi se pustíte i do úžasných, neotřelých kombinací.

 Tefal ZC 500 H 38

 

Vaše hodnocení:
(90%)

oblíbené produkty

Catler JE 4010

Catler JE 4010
  • Sleva

Guzzanti GZ 020

Guzzanti GZ 020
  • Sleva

Tefal ZC255B38

Tefal ZC255B38
  • Sleva

Tefal ZC500

Tefal ZC500
  • Sleva

Přidat komentář