Nejlepší digitální dětské kojenecké váhy – recenze, test, srovnání

Digitální dětské váhy jsou skvělou pomůckou pro všechny maminky, které díky nim dokážou přesně kontrolovat váhu své malé ratolesti a sledovat tak, zda je vývoj dítěte správný.

Digitální kojenecká váha

Na trhu najdete množství rozličných modelů kojeneckých vah, a proto jsme si připravili seznam pěti vah, které se těší velké oblibě u zákazníků a dobré výsledky dosahují iv testech.

Nejlepší kojenecké váhy

Názov Hodnotenie Detail
Beurer JBY 80   ✔   NÁŠ TIPZobrazit produkt
Nuvita Digitální kojenecká váha   ✔   DNES V AKCIZobrazit produkt
Laica PS3001   ✔   ZLATÁ STŘEDNÍ CESTAZobrazit produkt
AGU Baby BSS1   ✔   PRO NÁROČNÉZobrazit produkt
BabyOno   ✔   LIDOVÁ VOLBAZobrazit produkt

Kojenecké váhy – recenze

Dětské kojenecké váhy jsou podle některých maminek potřebnou záležitostí, podle jiných zas nejsou vůbec potřeba. Pokud však chcete mít o vývoji svého prcka přehled a chcete pravidelně kontrolovat, zda přibírá jak má, bez nich se neobejdete. S jejich výběrem vám chceme pomoci co nejvíce, proto jsme se rozhodli se podívat na některé z oblíbených modelů kojeneckých vah. Doufáme, že vám naše recenze budou při výběru nápomocné.

Účel kojeneckých vah

Někteří tvrdí, že kojenecké váhy nepatří do základní výbavy maminek – z části můžeme souhlasit. Pokud se však na to podíváme z té druhé strany, tak kontrolování váhy dítěte, zejména v jeho prvních týdnech života, je velmi důležitá činnost. Mnohé maminky podle těchto vah zjišťují, zda je dítě dostatečně najedené nebo pravidelně kontrolují jejich váhu a sledují tak jejich vývin.

Dítě na digitálni kojenecké váze

Důležité parametry a funkce

Při výběru je třeba dbát především na ergonomii, tedy tvar vaničky. Dítě se musí cítit pohodlně a také bezpečně. Také je dobré, aby váha měla protiskluzové nožičky, které zabraňují nechtěným posunem. Zároveň chcete, aby váha byla co nejpřesnější, proto sledujte maximální odchylku.

Chcete-li skutečně přesné měření, tak si sledujte nabízené funkce. Některé váhy jsou natolik inteligentní, že dítě odváží až tehdy, když se přestane hýbat nebo dokáží odečíst hmotnost plenky. Když víte, co přibližně od takové váhy máte očekávat, tak se můžete směle pustit k popisem jednotlivých produktů.

Vaše hodnocení:
(90.2%)
Datum publikování: 15.01.2020
Datum poslední aktualizace: 10.04.2020
Autor
Tomáš Polakovič

Tomáš Polakovič

Připravujeme pro vás recenze, testy, hodnocení. Snažíme se vám poskytnout všechny informace, které vám pomohou při rozhodování s nákupem spotřebiče, elektroniky nebo jiného produktu. Zapojte se i vy do diskuse pomocí komentáře a pomozte někomu dalšímu.


Přidat komentář