Test zvlhčovačů vzduchu - nejlepší zvlhčovače vzduchu 2017

Test zvlhčovačů vzduchu nabízí žebříček toho nejlepšího, co je momentálně na trhu v tomto segmentu k dispozici. Sestavili jsme výsledky testů, recenze a vaše hodnocení. Přečetli jsme stovky diskusí a komentářů jednotlivých modelů a sestavili tento unikátní žebříček. Doufáme, že vám pomůže správně se rozhodnout a vyberete si zvlhčovač, který zlepší ovzduší u vás doma nebo v práci. Stojí to opravdu za to.

 

Test - nejlepší zvlhčovače vzduchu

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Hyundai HUM 770 Najlepšie Zobrazit produkt
2. Steba LB 5 Najlepšie Zobrazit produkt
3. Guzzanti GZ 988 Najlepšie Zobrazit produkt
4. De Longhi VH 400 Najlepšie Zobrazit produkt
5. Hyundai HUM 282 Najlepšie Zobrazit produkt
6. Bionaire BU 1300 Najlepšie Zobrazit produkt
7. De´Longhi UH 800 E Najlepšie Zobrazit produkt

 

Hyundai HUM 770

Nepostrádá ionizátor pro optimálně čerstvý vzduch a potěší rovněž velmi tichým chodem (35 dB) i snadným ovládáním pomocí LCD displeje.

Hyundai HUM 770

 

Steba LB 5

Zvlhčovač pracuje s ultrazvukovou metodou, vytvářením studené mlhy, vypouští čistou a svěží páru do ovzduší, pomocí vodního a antibakteriálního filtru zachycuje minerální látky obsažené ve vodě a zabraňuje dalšímu rozptylování těchto částic. Díky této metodě má nízkou spotřebu energie v úsporném ECO režimu, jen 40 wattů.

Steba LB 5

 

Guzzanti GZ 988

Zvlhčovač vzduchu s ionizací pracující vysoce efektivní ultrazvukovou metodou při spotřebě pouhých 30 W a výstupu páry 350 ml/h. Zvlhčení místnosti pomůže a usnadní dýchání, jak v přehřáté místnosti, tak v ochlazené (klimatizace sice vzduch čistí, ale příliš vysušuje).

Guzzanti GZ 988

 

Vaše hodnocení:
(89.2%)

oblíbené produkty


Přidat komentář