Test parních hrnců - nejlepší parní hrnce 2017

Vaření v páře je trendem současnosti. Uvědomují si to i výrobci a již téměř každý výrobce domácích spotřebičů zařadil do své nabídky i parní hrnce. Výsledkem je široká nabídka na trhu, která ale v sobě skrývá kvalitní výrobky ale i levné zmetky. Abychom vám pomohli s výběrem, sestavili jsme žebříček nejlepších parních hrnců dostupných na slovenském trhu. Žebříček odráží recenze a testy parních hrnců, vaše hodnocení a zkušenosti.

Žebříček nejlepších parních hrnců pravidelně upravujeme. Zapojte se proto do diskuse ve spodní části stránky a přidejte komentář nebo se podělte o své zkušenosti.

 

Test - nejlepší parní hrnce

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Tefal VS 4003 Najlepšie Zobrazit produkt
2. Philips HD 9140 Najlepšie Zobrazit produkt
3. ETA Calderon Vital 1134 Najlepšie Zobrazit produkt
4. Russell Hobbs 19270 Najlepšie Zobrazit produkt
5. Tefal VC 3008 Najlepšie Zobrazit produkt
6. ETA Steampot 0134 Najlepšie Zobrazit produkt
7. Tefal VC 1401 Najlepšie Zobrazit produkt

 

Tefal VS 4003

Je léto a vy nemáte chuť na těžká smažená jídla? Nebo jste fanouškem zdravého životního stylu a lehké pokrmy patří k vaší oblíbené stravě? Potřebujete pomocníka, který vám umožní připravit vše v jednom procesu a bez následného pracného mytí špinavého nádobí? Pokud jste alespoň na některou z těchto otázek odpověděli kladně, je tu pro vás parní hrnec Tefal VitaCuisine VS400330, černo-nerezový elegán s příkonem 2000W!

Tefal VS 4003

 

Philips HD 9140

S parním hrncem Philips HD 9140/91 je vaření zábava – je totiž rychlé, tiché a téměř bez námahy. Jednoduše do něj vložíte všechny suroviny a nemusíte dál nic hlídat, o vše se postará za vás. Připravte snadně a perfektně pokrmy třeba z vajec, rýže, masa, ryb nebo zeleniny. A využít můžete také funkci Udržování teploty, která udržuje ideální teplotu pokrmu k jeho podávání. Jídlo vydrží jako právě uvařené, i když budete čekat, než se u stolu sejde celá rodina.

Philips HD 9140

 

ETA Calderon Vital 1134

Parní hrnec se třemi parními nádobami, který je velmi vhodný pro zdravý způsob vaření a tepelné přípravy jídel. Oproti běžným parním hrncům ETA Calderon Vital ušetří při vaření až 50% vašeho času a zároveň zachová důležité živiny a vitamíny.

ETA Calderon Vital 1134

 

Vaše hodnocení:
(90.4%)

oblíbené produkty


Přidat komentář