Sencor SOH 3311BK olejový radiátor – recenze, zkušenosti

Bez nutnosti výměny oleje
Tichý provoz
Tři stupně výkonu a ECO režim
Jednoduché přenášení
Zabudované bezpečnostní pojistky

Hodnocení:
(80.4%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Olejový radiátor Sencor SOH 3311BK disponuje 11 články a maximálním výkonem 2 300 W. Výkon lze nastavit ve třech stupních a výhodou je ECO režim. Svými rozměry se hodí na chalupu nebo do bytu. Oceníte bezúdržbový design, jelikož olej v radiátoru vydrží po celou dobu životnosti.

Parametry: výkon: 2 300 W; počet žeber: 11; stupně výkonu: 3; funkce: termostat, ochrana proti zamrznutí, ochrana proti přehřátí, přihrádka na kabel, kolečka; rozměry (v x š x h): 64 x 52 x 28 cm; hmotnost: 13,4 kg

Levný elektrický radiátor, který potěší dostatečným výkonem, ten lze regulovat ve třech stupních. Přístroj má pěkný design a jeho provoz je tichý. Zamrzí vyšší spotřeba elektrické energie, naopak oceníte bezpečnostní ochranu či ECO režim. Radiátor se skvěle hodí do domácnosti, ale také na chalupu nebo do kanceláře.

Elektrický olejový radiátor s 11 články Sencor SOH 3311BK najdete na ✅ webu Heureka.cz.

Výkon ve třech úrovních

Radiátor má 11 článků a maximální příkon 2 300 W. Jeho výhodou je patentovaná konstrukce spojení článků, která zajišťuje vyšší účinnost a nižší teplotu hran. Potěšilo nás, že radiátor má vysoké akumulační schopnosti a teplo umí udržet i po vypnutí. K dispozici jsou tři úrovně topení, a to 1000, 1300 a 2300 W. Rozsah teploty se pohybuje od 5 do 35 stupňů Celsia. Jako výhodu vnímáme ECO režim. Zpracování je dobré, ale použity byly tenčí plechy.

Sencor SOH 3311BK recenze

Bez výměny oleje

Radiátor je bezúdržbový, výměna oleje není nutná. Původní náplň by měla vydržet po celou dobu životnosti produktu. Oceňujeme i zabudované pojistky, díky kterým může být přístroj v provozu po celou noc. Nechybí pojistka proti přehřátí ani proti zamrznutí. Radiátor má také pojistku, která jej vypne, dojde-li k převrácení. Ovládání je jednoduché, slouží k tomu dvě kolečka, se kterými se nastavuje požadovaná teplota. Stejně nenáročné je přenášení, jelikož je přístroj vybaven čtyřmi pojízdnými kolečky a rukojetí.

Široké uplatnění

Radiátor má široké uplatnění díky pěknému designu, kompaktním rozměrům a nenáročné obsluze. Hodí se tam, kde není klasické topení. Doporučujeme jej například na chalupu, případně do kanceláře. No využívat jej můžete i v domácnosti. Oceňujeme tichý provoz, ale zamrzela nás vyšší spotřeba elektrické energie. Praktický je prostor pro navinutí přívodního kabelu. Radiátor se tak lépe skladuje, když není zrovna v provozu.

Olejový radiátor Sencor SOH 3311BK

Zkušenosti a recenze

Uživatelé ocenili, že radiátor umí vytopit místnost velmi rychle. Ovládání je jednoduché a rovněž přemístění díky kolečkům. Potěšila je přijatelná cena i dobrý poměr mezi cenou a kvalitou. Některým vadil tenčí plech a vyšší spotřeba elektrické energie. Radiátor umí pěkně držet nastavenou teplotu celou noc. Pár zákazníků se setkalo s mírným praskáním, ale jinak je provoz tichý. Většina spotřebitelů jej hodnotí kladně.

Recenze a zkušenosti s olejovým radiátorem Sencor SOH 3311BK
Zdroj: Heureka.cz

Pozitíva

Bez nutnosti výměny oleje
Tichý provoz
Tři stupně výkonu a ECO režim
Jednoduché přenášení
Zabudované bezpečnostní pojistky

Negatíva

Vyšší spotřeba elektrické energie


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 10.12.2022
Nejlepší olejové radiátory 2024 – recenze, test, srovnání

Nejlepší olejové radiátory 2024 – recenze, test, srovnání

Pokud jste se rozhodli, že vaším topným tělesem bude olejový radiátor, pomůžeme vám s výběrem. Nabídneme vám výběr toho nejlepšího, co je momentálně dostupné na našem trhu. Sestavili jsme pro váš srovnávací test olejových radiátorů, který reflektuje výsledky testů, recenzí, vašich hodnocení a zkušeností. Jedním z faktorů je i cena topného tělesa, která nám pomáhá lépe stanovit poměr... Přečíst článek

Nejlepší ohřívače? Halogenové, olejové, plynové nebo infrazářiče

Nejlepší ohřívače? Halogenové, olejové, plynové nebo infrazářiče

Když zima zaklepe na dveře a pocítíte ji v plné síle u vás doma, v garáži či na chatě, nezůstane vám na výběr ohřívače příliš mnoho času. Přinášíme vám proto přehled jednotlivých druhů elektrických i plynových ohřívačů spolu s jejich pozitivy i negativy. Poradíme vám, jak vyměnit hrubé... Přečíst článek


Přidat komentář