Sencor SOH 6111BK olejový radiátor – recenze, zkušenosti

Dobrý poměr mezi cenou a výkonem
Více bezpečnostních pojistek
Elegantní design v černé barvě
Přehledný LCD displej
Jednoduché ovládání i přenášení
Bezúdržbový provoz a ECO režim

Hodnocení:
(80.4%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Elektrický olejový radiátor Sencor SOH 6111BK nabízí tři stupně výkonu, přičemž maximum je 2 300 W. Skládá se z 11 topných článků a jeho výkon je dostatečný pro vytopení menší místnosti. Výhodou je jednoduchost ovládání a přehledný LCD displej, na kterém je vidět aktuálně nastavená teplota. Chválíme tichý chod, ECO režim i snadné přenášení na potřebné místo. Přístroj zaujme velmi dobrým poměrem ceny, výkonu a funkcí. Na žádné výrazné nedostatky jsme nepřišli.

Parametry: výkon: 2 300 W; počet žeber: 11; stupně výkonu: 3; funkce: termostat, ochrana proti zamrznutí, ochrana proti přehřátí, ECO režim, LED displej, bezúdržbový provoz, kolečka, přihrádka na kabel; rozměry (v x š x h): 64 x 51,5 x 24,3 cm; hmotnost: 13,52 kg

Elegantní olejový radiátor Sencor SOH 6111BK potěší dobrou pořizovací cenou i dostatečným výkonem. Jeho provoz je bezdúdržbový a ovládání snadné. Přístroj má dostatečný výkon pro vytopení menší místnosti. Výhodou je přehledný LCD displej, ECO režim či několik bezpečnostních pojistek.

Zaujal vás olejový radiátor Sencor SOH 6111BK? Najdete jej na ✅ webu Heureka.cz.

Elegantní design

Radiátor má elegantní design v černé barvě, která se hodí do jakékoli domácnosti. Výkon 2 300 W, není nejlepší, ale ani nejhorší a k topení v menší místnosti bohatě stačí. Výkon lze nastavit ve třech stupních, k dispozici je 1 000 W, 1 300 W a zmiňovaných 2 300 W, což je maximum. Přístroj má 11 článků, přičemž jejich akumulační schopnost je velmi dobrá. Teplota lze nastavit v rozsahu od 5 do 35 stupňů Celsia.

Sencor SOH 6111BK recenze

Bezúdržbový provoz

Velkou výhodou je bezúdržbový provoz. Olej by měl vydržet po celou dobu životnosti, o jeho výměnu se tak nemusíte starat. Oceňujeme ECO režim, tichý chod i bezpečnostní funkce. Je zde zabudovaných několik pojistek, díky kterým může být radiátor bez obav zapnut celou noc. Přehřátí brání patentovaná konstrukce oddělených topných článků. Nechybí pojistka, která přístroj automaticky vypne, dojde-li k jeho převrácení.

Jednoduchá obsluha

Radiátor se ovládá zcela jednoduše, stačí pomocí tlačítek nastavit teplotu, případně i časovač, poté přichází na řadu automatika. Líbí se nám zabudovaný LCD displej, na kterém je přehledně vidět aktuální teplota. Uživatelský komfort zajišťují také čtyři pojízdná kolečka na spodní straně a rukojeť pro snadnější manipulaci. Radiátor jsme díky tomu uměli rychle a snadno přemístit na potřebné místo. Plusem je také praktický prostor pro navinutí přívodového kabelu.

Olejový radiátor Sencor SOH 6111BK

Zkušenosti a recenze

Spotřebitelé ocenili, že radiátor pracuje tiše a je za přijatelnou cenu. Líbí se jim široké možnosti nastavení, rychlé topení i úsporný chod. Plusem je jednoduchá montáž či možnost digitálně si nastavit teplotu. Jak uvedlo více uživatelů, hřeje výborně. Některým překáželo, že není možné nastavit současně čas zapnutí a čas vypnutí radiátoru. Minus dostal i za to, že při výpadku elektrické energie přístroj zapomene nastavený čas odloženého zapnutí nebo vypnutí. Pozitivní reakce převažují nad negativními a většina zákazníků je s tímto produktem spokojena.

Recenze a zkušenosti s olejovým radiátorem Sencor SOH 6111BK
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s olejovým radiátorem Sencor SOH 6111BK
Zdroj: Mall.cz

Pozitíva

Dobrý poměr mezi cenou a výkonem
Více bezpečnostních pojistek
Elegantní design v černé barvě
Přehledný LCD displej
Jednoduché ovládání i přenášení
Bezúdržbový provoz a ECO režim

Negatíva

Žádné zásadní jsme nenašli


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 10.12.2022
Nejlepší olejové radiátory 2022 – recenze, test, srovnání

Nejlepší olejové radiátory 2022 – recenze, test, srovnání

Pokud jste se rozhodli, že vaším topným tělesem bude olejový radiátor, pomůžeme vám s výběrem. Nabídneme vám výběr toho nejlepšího, co je momentálně dostupné na našem trhu. Sestavili jsme pro váš srovnávací test olejových radiátorů, který reflektuje výsledky testů, recenzí, vašich hodnocení a zkušeností. Jedním z faktorů je i cena topného tělesa, která nám pomáhá lépe stanovit poměr... Přečíst článek

Nejlepší ohřívače? Halogenové, olejové, plynové nebo infrazářiče

Nejlepší ohřívače? Halogenové, olejové, plynové nebo infrazářiče

Když zima zaklepe na dveře a pocítíte ji v plné síle u vás doma, v garáži či na chatě, nezůstane vám na výběr ohřívače příliš mnoho času. Přinášíme vám proto přehled jednotlivých druhů elektrických i plynových ohřívačů spolu s jejich pozitivy i negativy. Poradíme vám, jak vyměnit hrubé... Přečíst článek


Přidat komentář