Canpol Babies EasyStart elektrická odsávačka – recenze, zkušenosti

regulace síly odsávaní
lahvička i zásobník na mléko v balení
cena

Hodnocení:
(78.4%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Elektrická odsávačka EasyStart obsahuje až 3-stupňovou regulaci síly sání vytvořenou na přirozeném dvoufázovém rytmu sání dítěte. Odsávačka může být napájena přímo ze sítě nebo bateriemi. Sada obsahuje zásobník na uchovávání pokrmu, kojeneckou láhev či praktické pouzdro.

Elektrické odsávačky mléka se řadí k nejlepším. Maminkám výrazně zjednodušují odsávání mléka, manipulace s nimi je jednoduchá a odsávání mléka rychlé. Není však odsávačka jako odsávačka. Podívali jsme se na model elektrické odsávačky mléka Canpol Babies EasyStart. Je pro vás vhodná?

Chcete zakoupit elektrickou odsávačku Canpol Babies EasyStart? Za dobrou cenu ji najdete na ✅ webu Heureka.cz.

Regulace sání

Elektrické odsávačky obecně fungují na dvoufázovém principu odsávání mateřského mléka, odsávání probíhá co nejreálněji. Výjimečnost elektrické odsávačky Canpol Babies EasyStart spočívá v třístupňové regulaci síly sání. Ta je vytvořena na dvoufázovém principu sání dítěte – 1. fází je aktivace laktace způsobena rychlým sáním dítěte, 2. fází je hluboké sání. Každá maminka si tak může přizpůsobit sílu sání svým potřebám.

Canpol Babies elektrická EasyStart recenze

Na výběr je express, natural a strong režim. V rychlém režimu odsávačka kopíruje rychlé a mělké sací pohyby dítěte, které vyvolávají laktaci. Přirozený režim napodobuje přirozené pomaleji a hlouběji sání dítěte. Silný režim imituje pomaleji, velmi hluboké sání dítěte.

Maximální pohodlí

Odsávačka Canpol Babies EasyStart obsahuje silikonovou masážní vložku, která prs jemně masíruje. Zajišťuje také důkladné odsátí mléka. Maminka se tak bez problémů zbaví alespoň načas pocitu plných prsů.

Napájení

Každá elektrická odsávačka potřebuje na své fungování zdroj energie, v tomto případě je možné napájení přímo ze sítě nebo bateriemi. To značí, že odsávačku mléka Canpol Babies EasyStart můžete využít i na cestách bez obav, že budete muset hledat elektrickou zásuvku.

Elektrická odsávačka mléka Canpol Babies EasyStart

Péče o odsávačku

Všechny díly odsávačky, které se dostávají do kontaktu s mlékem, lze mýt pouze ručně. Třeba použít horkou vodu a šetrný čisticí prostředek. Vyhněte se silným detergentům i čištění v myčce, abyste díly odsávačky nepoškodili.

Zkušenosti a recenze

"Rychlá, jednoduchá, praktická", tak by se dala v krátkosti zhodnotit Canpol Babies elektrická odsávačka mléka EasyStart. Maminky jsou spokojeny s poměrem cena/výkon, kvalitou odsávání i s příslušenstvím. Zamlouvá se jim také možnost nastavit sílu tahu. Odsávačku považují za poněkud hlučnou a mírně náročnou na skládání. Při každém použití ji třeba rozmontovat, umýt a znovu složit, což je však třeba při každém jednom modelu.

Recenze a zkušenosti s Canpol Babies elektrickou odsávačkou EasyStart

Pozitíva

regulace síly odsávaní
lahvička i zásobník na mléko v balení
cena

Negatíva

hlasitost


Autor recenze: Michal Toma
Datum publikace: 04.08.2020
Nejlepší odsávačky mléka 2024 – recenze, test, srovnání

Nejlepší odsávačky mléka 2024 – recenze, test, srovnání

Mateřské mléko je to nejzdravější, co může matka svému dítěti dát. Kojení se však ne vždy vyvíjí podle představ, a proto je dobré mít v záloze vyhlédnuté prostředky, které by v tom mohly pomoci. Jedním z nich je i odsávačka na mléko. Poradíme vám, jaké parametry byste při výběru odsávačky měli sledovat. Nejlepší elektrické odsávačky Nejlepší manuálné odsávačky... Přečíst článek


Přidat komentář