Braun HM 3105 MultiMix 3 ruční mixér – recenze, zkušenosti

bohaté příslušenství
oddělená regulace rychlosti od vypínače

Hodnocení:
(79.4%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Ruční mixér Braun HM 3105 MultiMix 3 příjemně překvapí svým výkonem i příslušenstvím. Kromě nástavců na šlehání a hnětení v balení naleznete i nádobu a nástavec na mixovaní. Nástavce i nádoba jsou vhodné pro mytí v myčce. Spotřebič má příkon 500 W, vybírat si můžete z 5 rychlostí.

Parametry: příkon: 500 W; počet rychlostí: 5 + turbo; materiál: plast + nerezová ocel; funkce: šlehání, hnětení, sekání, mixování, pojistka proti přehřátí; hlučnost: nespecifikovaná; délka kabelu: 1,2 m; příslušenství: metličky na šlehání, nástavce na hnětení, nástavec na mixování, nádoba na mixování, nástavec na sekání, nádoba na sekání; rozměry (š x v x h): 17,6 × 23,4 × 16,9 cm; hmotnost: 1,2 kg;

Ruční mixér Braun HM 3105 MultiMix 3 zvládne kromě šlehání a hnětení i mixovat a sekat. Potěší výkonem, ale i svou výbavou. Jaké jsou jeho parametry a příslušenství se dozvíte v recenzi.

Líbí se vám ruční mixér Braun HM 3105 MultiMix 3? K dispozici je na ✅ webu Heureka.cz.

Dobře padne do ruky

Multifunkční šlehač, resp. mixér s množstvím nástavců. Už na první dotek jsme si všimli, že tělo je sice vyrobeno z plastu, ale šlehač dobře padne do ruky díky pogumované rukojeti.

Braun HM 3105 MultiMix 3 recenze

Šlehá, hněte, mixuje i seká

Kromě šlehání krémů, sněhu či šlehačky a hnětení těsta s ním můžete např. i mixovat ovoce či zeleninu nebo sekat tvrdou zeleninu, ořechy, sýr či maso. V balení na to najdete všechny potřebné nástavce včetně mixovací nádoby a nádoby na sekání.

Nástavce se uvolňují jednoduše – stiskem jediného tlačítka. Líbil se nám design mixovacího nástavce, který kromě toho, že se jednoduše nasazuje, je vybaven také ochranným kuželem, díky čemuž suroviny při mixování neprskají.

Braun HM 3105 MultiMix 3 ruční mixér

Měňte rychlost během šlehání

Šlehač pohání motor s výkonem 500 W, ale zaujal nás způsob ovládání. Tlačítkem přístroj zapínáte, no otočným kolečkem si můžete nezávisle vybrat z 5 rychlostí (a turbo režimu), které tak můžete regulovat i během chodu.

Oproti konkurenčním modelům má tento šlehač vyšší cenu, která je však vzhledem k bohatému příslušenství vynikající.

Zkušenosti a recenze

Mixéry Braun jsou obecně považovány za kvalitní spotřebiče. Tento model nevyjímaje. Uživatelé jsou spokojeni s jeho výkonem i příslušenstvím. Oceňují, že s ním mohou kromě klasického šlehání a hnětení i sekat a mixovat. Cena je vzhledem k příslušenství více než dobrá.

Recenze a zkušenosti s Braun HM 3105 MultiMix 3

Pozitíva

bohaté příslušenství
oddělená regulace rychlosti od vypínače

Negatíva

vyšší cena


Autor recenze: Michal Toma
Datum publikace: 09.08.2020
Nejlepší ruční mixéry a šlehače 2023 – recenze, test, srovnání

Nejlepší ruční mixéry a šlehače 2023 – recenze, test, srovnání

Velmi oblíbené tyčové mixéry mají silné konkurenty v podobě elektrických šlehačů, které výrobci vybavují nejrůznějším příslušenstvím nejen na hnětení těsta. Podívali jsme se zblízka na jejich výhody, představíme vám nejoblíbenější z nich a pomůžeme s výběrem toho nejvhodnějšího šlehače, resp. ručního mixéru do vaší kuchyně. Nejlepší ruční mixéry Ruční mixéry –... Přečíst článek


Přidat komentář