Rovus Victor vysavač na suché a mokré vysávání – recenze, zkušenosti

výkon vysavače
transparentní nádoba
příslušenství
design
mokré vysávání
foukání
příznivá cena

Hodnocení:
(78.4%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Víceúčelový vysavač od výrobce Rovus spojuje funkci suchého a mokrého vysávání. Zároveň třetí funkcí, která doplňuje příkon 1 400 W, je foukání. Vysavač disponuje vodním filtrem a rovněž HEPA filtrem, který eliminuje bakterie v částečkách prachu. Vysavač je tedy vhodný i pro alergiky.

Celková hmotnost vysavače je 7 kg. Objem nádoby na nečistoty je 15 litrů. Nádoba je transparentní, takže přesně víte, jak naplněný vysavač je. Vysavač je dodáván i s příslušenstvím. Délka napájecího kabelu je 5 metrů.

Technické parametry: příkon: 1 400 W; objem nádoby: 15 l; filtrační sáček: ne; mokré vysávání: ano; funkce foukání: ano; hlučnost: 82 dB; hmotnost: 7 kg

Vysavač na suché a mokré vysávání Victor si můžete zakoupit v ✅ e-shopu rovus.cz. Získate k němu dárek zdarma.

Výborná sací schopnost

Na začátek vám prozradím, že ačkoli je Rovus Victor víceúčelovým vysavačem, rozhodně bych ho neradil mezi průmyslové vysavače. Přestože disponuje těmito funkcemi, je perfektním vysavačem do domácnosti a na práce kolem domu. Mistři na stavbách by však měly poohlédnout určitě po něčem jiném.

Vysavač na suché a mokré vysávání Victor recenze

Funkce suchého a také mokrého vysávání se v domácnosti sejde. Zda plánujete vysávat koberec na mokro, nebo vylijete na podlahu kávu či čaj, Rovus Victor to hravě zvládne. Problém mu nedělali ani větší nečistoty jako cereálie nebo listy z květů. Sací výkon je díky příkonu 1 400 W opravdu dostačující. Příkon je nápomocný i při funkci foukání.

Vysoký stupeň filtrace

Vysavač je vhodný i pro alergiky, protože kromě vodní filtrace, která je velmi efektivní, obsahuje také HEPA filtr pro eliminaci i těch nejmenších prachových částeček. Vysavač je bezsáčkový takže nasátý prach nedrží v sobě a nevypouští bakterie ven.

Bezsáčkový vysavač s HEPA filtrem Rovus Victor 3v1

V rámci interiéru si vysavač perfektně poradí s drobky, koberci, podlahou, ale také s nečistotami jako zvířecí srst, prach nebo kapalné nečistoty. Pro kvalitní vysávání ho předurčuje i bohaté příslušenství. Nechybí kartáč na podlahu, kartáč na čalounění, štěrbinový nástavec a foukací nástavec. Díky němu můžete nafoukat i nafukovačku nebo vyčistit terasu či vysušit mokrou podlahu.

Akční rádius je průměrem

Manipulace s vysavačem je komfortní. Kabel má délku 5 metrů a spolu s hadicí je akční rádius na úrovni 6,5 metru. To je spodní hranice toho, co je adekvátní, ale delší přívodní kabel by určitě potěšil.

Po konstrukční stránce určitě potěší kvalitní materiály a v neposlední řadě i podvozek s kolečky. Kromě toho vysavač disponuje i odkládacím prostorem pro příslušenství vysavače po jeho okrajích. Celková hmotnost vysavače je 7 kg.

Rovus nezklamal, ale "křičí"

Značka Rovus opět nezklamala a multifunkční vysavač Victor Rovus je toho důkazem. Kvalitní materiály, jednoduché ovládání a to vše za velmi rozumnou cenu. Vysavač si perfektně poradil i s těžšími nečistotami a vidět, že vodní filtrace se stará o perfektní účinek i co se eliminace pachů týká.

Vysavač Rovus Victor 3v1 má průměrný akční rádius

Jedinou nevýhodou tohoto vysavače je, že je poměrně hlučný. 82 dB je již nad rámec hranice, která by byla příjemná. Při dlouhém vysávání si na to možná zvyknete, ale po zapnutí vysavače je hluk poměrně citelný.

Zkušenosti a recenze

Victor Rovus je z dílny spolehlivého výrobce domácích spotřebičů. O svých kvalitách rozhodně přesvědčil. Svědčí o tom i pozitivní recenze ostatních zákazníků. V našem případě však vyzdvihuji specifický design s transparentní nádobou a v první řadě sací výkon ať už v případě suchého nebo mokrého vysávání. Foukání je použitelné díky dostatečnému výkonu také.

Recenze a zkušenosti s Vysavačem na suché a mokré vysávání Victor

Zkušenosti s vysavačem Victor Rovus

Pozitíva

výkon vysavače
transparentní nádoba
příslušenství
design
mokré vysávání
foukání
příznivá cena

Negatíva

vyšší hlučnost


Autor recenze: Bc. Denis Ruščák
Datum publikace: 27.11.2019
Nejlepší vysavače 2022 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Nejlepší vysavače 2022 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Vysavač je spotřebič, o kterém asi moc nepřemýšlíme. Pro většinu z nás je symbolem povinného úklidu, kterému bychom se nejraději vyhnuli. Kvalitní model nám může ale práci do velké míry usnadnit. Proto jsme sesbírali různé testy, hodnocení, srovnání a recenze a vytvořili z nich přehlednou tabulku, která vám pomůže s výběrem. Pokud si vyberete některý z těchto modelů, určitě získáte... Přečíst článek

Nejlepší vysavač na listí a zahradní fukar? Benzínový nezklame

Nejlepší vysavač na listí a zahradní fukar? Benzínový nezklame

Pokud se vám nechce koncem léta a na podzim sbírat spadané listí ze stromů v zahradě, nemusíte. Díky lidské vynalézavosti si můžete vybrat z desítek druhů zahradních pomocníků, mezi něž patří i vysavač listí. Přinášíme vám návod, jak si vybrat ten správný vysavač listí, jaká kritéria... Přečíst článek

Xiaomi vysavače – srovnání, recenze, testy, zkušenosti. Robotické s mopem jsou hit

Xiaomi vysavače – srovnání, recenze, testy, zkušenosti. Robotické s mopem jsou hit

Xiaomi už nějaký ten rok úspěšně bourá stereotypy o nekvalitní čínské elektronice. Možná tuto značku znáte zejména pro její smartphony, v jejich portfoliu najdete i jinou elektroniku a různé smart výrobky - např. i robotické vysavače. Právě na ty jsme se podívali a v článku vám... Přečíst článek

Jak vyčistit filtr a hadici od vysavače? Údržba vysavače ovlivňuje jeho životnost

Jak vyčistit filtr a hadici od vysavače? Údržba vysavače ovlivňuje jeho životnost

Vysavač je skvělý pomocník, který usnadní úklid vaší domácnosti. Ačkoli jeho údržba není náročná, zaslouží si vaši pozornost a péči tak, jakož i každý jiný elektrospotřebič. Pokud se o něj pravidelně a adekvátně staráte, prodloužíte tím jeho životnost, ušetříte na energiích a zejména nesnížíte... Přečíst článek


Přidat komentář