Husqvarna 120 řetězová pila – recenze, zkušenosti

Kvalitní zpracování
Antivibrační tlumiče
Jednoduché startování

Hodnocení:
(77.8%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Benzinová pila Husqvarna 120 je kvalitně zpracována, což se odrazilo i na její pořizovací ceně. Výkon 1 400 W je dostačující pro běžné práce. Pilu je třeba držet oběma rukama, má vyšší hmotnost, ale ovládání je pohodlné díky dobrému tlumení vibrací. Potěší jednoduché startování a délka lišty 35 cm. Výrobce myslel také na bezpečnost, nechybí setrvačná brzda řetězu a výhodou je také nízká míra zpětného rázu. Zamrzí nedostatečný návod v balení.

Parametry: typ pohonu: benzin; typ pily: hobby; výkon: 1400 W; délka lišty: 35 cm; rychlost řetězu: 16,8 m/s; hlučnost: 113 dB; jednoruční: ne; hmotnost: 4,85 kg

Husqvarna 120 je kvalitní pila, kterou získáte za vyšší cenu. Má velmi dobré tlumení vibrací, díky čemuž se s ní pracuje pohodlně. Délka lišty 35 cm je dostatečná, ale je třeba očekávat i vyšší hlučnost pro výkonný motor. Plusem je odstředivý systém vstřikování vzduchu, který minimazuje opotřebování. Startování je snadné a celkové zpracování pily je na vysoké úrovni.

Řetězovou pilu Husqvarna 120 si můžete pohodlně zakoupit na ✅ webu Heureka.cz.

Kvalitní tlumení vibrací

Šikovná pila o výkonu 1 400 W potěší snadným ovládáním. Má antivibrační tlumiče, proto není cítit únavu rukou ani při delším používání. Vyzdvihujeme snadné startování díky kombinované spínací páce a palivovému čerpadlu. Délka lišty je 35 cm, což je dostačující pro běžné hobby práce. Hladina hluku je mírně vyšší a dosahuje 113 dB, ale vzhledem k výkonu pily je to přijatelné.

Husqvarna 120 recenze

Výkonný motor s minimem emisí

Delší životnost pily zaručuje odstředivý systém vstřikování vzduchu. Tím se minimalizuje opotřebování a filtr zůstává déle čistý. Líbí se nám, že výkonný motor spotřebuje méně paliva a splňuje také přísné ekologické předpisy s minimem emisí. Oceňujeme, že výrobce nezapomněl na bezpečnost, a proto nechybí setrvačná brzda řetězu a nízká míra zpětného rázu.

Vyšší hmotnost a slabý návod

Zklamalo nás, že pila je o něco těžší než jiné podobné produkty. Pro ženy tedy není moc vhodná. Na druhé straně výrobce použil kvalitní materiály a celkové zpracování je na vysoké úrovni. Minus si zaslouží nedostatečný návod a poněkud vyšší pořizovací cena. Pila se nám používala dobře, pro běžné práce je dostačující. Při práci je však třeba používat obě ruce.

Řetězová pila Husqvarna 120 recenze

Zkušenosti a recenze

Pila si vysloužila pozitivní reakce a mezi zákazníky se těší oblibě. Vyzdvihují snadné startování, nízkou hmotnost, dobrou cenu i všestrannost použití. Mnozí ji doporučují pro hobby používání, protože tam její výkon stačí. Líbí se jim spolehlivost pily a precizní zpracování. Některým vadila krátká lišta a hmotnost se jim zdála vyšší. To je však o osobních preferencích. Jak uvedli uživatelé, skvěle se hodí do zahrady k ořezávání stromů, ale také k řezání palivového dříví. Kritika padla na návod, který je nedostatečný. Celkově si tento produkt vysloužil více pozitivních než negativních hodnocení.

Recenze a zkušenosti s řetězovou pilou Husqvarna 120
Zdroj: Heureka.cz

Pozitíva

Kvalitní zpracování
Antivibrační tlumiče
Jednoduché startování

Negatíva

Vyšší hmotnost


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 02.12.2022
Nejlepší řetězové pily 2024 – recenze, test, srovnání

Nejlepší řetězové pily 2024 – recenze, test, srovnání

Kromě recenzí, které pravidelně přinášíme, vám nyní nabízíme žebříček těch nejlepších pil, které lze na našem trhu sehnat. Prozkoumali jsme domácí i zahraniční testy, zprůměrovali je, zohlednily vaše zkušenosti a naše recenze – výsledkem je tabulka TOP 5 elektrických a benzínových pil. Jsou to nejen modely, které patří ke špičce na trhu, ale zároveň modely s vynikajícím poměrem ceny a výkonu.... Přečíst článek


Přidat komentář