LG F70J7HG0W pračka se sušičkou – recenze, zkušenosti

kompaktní rozměry
přidávání prádla během praní, ovládání přes aplikaci

Hodnocení:
(77.6%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Skutečně kompaktní pračka se sušičkou, která je se svou hloubkou pouhých 45 cm ideální do malých koupelen. Prádlo do ní můžete přidávat ještě během praní, pračka ho zváží a sama nastaví množství vody. Nechybí ani parní program, rozšířené kombinace pohybů bubnu (funkce 6 Motion) či dokonce ovládání přes aplikaci, které však není dotažené k dokonalosti. Zamrzí i horší energetická třída B oproti většině konkurenčních modelů ve třídě A. Vzhledem na cenu jde o nadstandardně vybavený model.

Parametry: kapacita: 7 kg pro praní, 4 kg pro sušení; počet programů: 14; hlučnost při praní/odstřeďování/sušení: 57/73/57 dB; energetická třída: B; účinnost praní/odstřeďování: A/A; max. otáčky: 1 000/min.; další funkce: displej, množstevní automatika, parní program, přidávání prádla během praní, 6 motion, ovládání přes aplikaci, ochrana proti přetečení, odložený start, dětská pojistka; rozměry (š × v × h): 60 × 85 × 45 cm; hmotnost: 62 kg

Pračka se sušičkou šetří prostor i vaši peněženku. Vybrat si správné je však umění. Podívali jsme se za vás na model pračky se sušičkou LG F70J7HG0W, který nás zaujal hned z několika důvodů. Jste zvědaví, čím se vyznačuje?

Pračku se sušičkou LG F70J7HG0W získáte v ✅  e-shopu Mall.cz s dopravou zdarma.

Ovládání na dálku

Ovládání osvětlení či televizoru na dálku je pro mnohé samozřejmost. Co tak ovládat na dálku i svou pračku? LG F70J7HG0W můžete díky Wi-Fi propojení ovládat odkudkoliv, budete mít přehled o spotřebě elektrické energie a můžete si stáhnout další prací programy. Přestože nejsem velkým nadšencem technologií, možnost ovládat pračku tímto způsobem mě zaujala.

LG F70J7HG0W recenze

Technologie 6 Motion Direct Drive

Nevíte, o čem je řeč? Jde o různé pohyby bubnu pračky, díky čemuž prádlo v případě potřeby zbaveno i těch nejodolnějších skvrn (volný pád, filtrace, drhnutí). Pohyb s pádem, valivé a houpavé pohyby jsou zas šetrné k jemnému prádlu.

Praní v páře

Programy Pro alergiky a Parní dětská péče bezpečně zbaví prádlo bakterií a škodlivých roztočů. Tímto způsobem si poradíte až s 99,9 % alergenů, vysoká účinnost praní zůstane přitom zachována. Praní v páře je nejen šetrné k prádlu, ale zajišťuje i jeho menší krčivost. Pokud neradi žehlíte, určitě vás tato možnost potěší.

Buben pračky LG F70J7HG0W

Programy, které zaujmou

Mile nás překvapila možnost přidání prádla do pračky během praní. Když si vzpomenete, že jste na něco zapomněli, stačí stisknout tlačítko Přidat prádlo (Add Item) a oděvy přidat do bubnu. Pro vyšší účinnost praní je k dispozici přímé sprchování, pokud dojde k výpadku proudu, pračka restartuje program. Inteligentní systém praní (Fuzzy logic) prádlo automaticky zváží a praní tomu přizpůsobí. Pracích programů je celkově 14.

Menší kapacita sušení

Samotná kapacita praní je dostatečná (7 kg), horší je to s kapacitou sušení. Ta je jen 4 kg. Rychlost odstřeďování je příjemných 1 000 ot./min., hlučnost při praní je 57 dB. Pračka disponuje Inverter Direct Drive motorem, který je přímo propojen s bubnem pračky.

Zkušenosti a recenze

Uživatelům se na tomto modelu líbí vzhled, oceňují množství programů i kvalitu praní. Poměr cena/výkon je výborný, pračka se jednoduše ovládá a přesto, že jde o slim model, je kapacita prádla nadstandardní.

Recenze a zkušenosti s pračkou LG F70J7HG0W

Pozitíva

kompaktní rozměry
přidávání prádla během praní, ovládání přes aplikaci

Negatíva

energetická třída B
pračku je nutné častěji čistit, protože na bubnu se zachycují nitky


Autor recenze: Mgr. Tomáš Polakovič
Datum publikace: 27.05.2020
Nejlepší pračky se sušičkou 2022 – recenze, test, srovnání

Nejlepší pračky se sušičkou 2022 – recenze, test, srovnání

Pokud vás už nebaví neustále věšet prádlo na balkon či sušák, ale nemáte v koupelně dostatek místa na samostatnou sušičku, můžete si vybrat pračku se sušičkou vestavěnou. Mají sice pár nevýhod, ale ušetříte s nimi nemalé finance. Představíme vám nejoblíbenější modely a poradíme, podle jakých parametrů si pračku se sušičkou vybrat. Nejlepší pračky se sušičkou Pračky... Přečíst článek


Přidat komentář