ECG NM 216 napěňovač mléka – recenze, zkušenosti

Vysoký výkon 650 W
Velká nádoba na mléko 0,5 l
Extrémně rychlá příprava pěny
Tichý chod a snadná obsluha
Termoizolační vlastnosti
Průhledné víko a praktický displej

Hodnocení:
(80.8%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Prémiový napěňovač mléka ECG NM 216, který připraví pěnu do studených i teplých mléčných nápojů za rekordně krátkou dobu. Příprava trvá jen 90 sekund. Oceníte dostatečně velkou nádobu o objemu 0,5 litru a možnost připravit si kakao, horkou čokoládu či různé druhy káv. Obsluha přístroje je nenáročná a potěší také přehledný LCD displej či světelná signalizace. Benefitem je funkce udržování teploty a průhledné víko, díky kterému lze sledovat proces přípravy. Přístroj má kompaktní rozměry a snadno se čistí. Používání je bezpečné a pohodlné. Zklame snad jen slabě viditelná ryska objemu, respektive minimální a maximální možné náplně.

Parametry: příkon: 650 W; objem nádoby: 0.5 l; funkce: teplá pěna, studená pěna, ohřev mléka, příprava kakaa, ochrana proti přehřátí, termoizolační vlastnosti, displej, světelná signalizace

Napěňovač mléka ECG NM 216 se pyšní prémiovým designem i rychlostí přípravy pěny. Ta je hotová již za několik desítek vteřin. Oceníte velkou nádobu na mléko o kapacitě až 0,5 litru. Nechybí mu ani praktické funkce jako udržování teploty, LCD displej, světelná signalizace či jednoduché ovládání. Přístroj se snadno čistí a kromě pěny v něm připravíte také chutné kakao nebo horkou čokoládu.

Napěňovač mléka ECG NM 216 si můžete za nejlepší cenu zakoupit na ✅ webu Heureka.cz.

Rychlá příprava pěny

Pěnič má příkon až 650 W a je to cítit, pěna je hotová za méně než dvě minuty. Oceňujeme její bohatou a krémovou strukturu. Hodí se do studených i teplých mléčných nápojů, ale potěšilo nás, že přímo v přístroji lze udělat i chutné kakao, případně horká čokoláda. Široké využití je tak příjemným bonusem navíc. Vyzdvihujeme také dostatečně velkou nádobu o objemu 0,5 litru.

ECG NM 216 recenze

Jednoduchá obsluha

Obsluha pěniče je extrémně jednoduchá. Stačí nalít mléko, uzavřít nádobu a jediným dotekem přístroj zapnout. Pro výrobu nadýchané mléčné pěny stačí 90 sekund. Pokud jsme chtěli mléko jen zahřát a ne napěnit ho, za 80 sekund bylo zahřátého půl litru mléka. Praktický je také LCD displej či světelná signalizace.

Udržování teploty

Jako výhodu vnímáme dvojitou stěnu s termoizolačními vlastnostmi. Požadovaná teplota se díky tomu udrží déle. Povrch uvnitř je zase nepřilnavý, což usnadňuje čištění po použití. Potěší průhledné víko, kompaktní rozměry, nízká váha i protiskluzové nožičky. Používání je tak bezpečné a pohodlné. Nesmíme zapomenout ani na pěkný a stylový design. Přístroj má nerezové provedení s lakovanou povrchovou úpravou a hodí se do každé moderní kuchyně.

Napěňovač mléka ECG NM 216

Zkušenosti a recenze

Mnozí uvedli, že se jedná o kvalitní zboží. Pěna je hustá a hotová za pár vteřin. Uživatelé ocenili, že je možné dělat studenou i horkou pěnu, ale zároveň upozornili, že je třeba si dávat pozor na to, jaké mléko se použije. Pokud je mléko kvalitní, pěna je dokonalá. Dodali, že výhodou je možnost zahřátí mléka na kakao či přímo zahřívat kakao. Plus dostala za lehké mytí, objem nádoby i tichý chod. Někteří uvedli, že po každém použití je nutné přístroj vyčistit, protože na spodku je lehce přichyceno mléko. Překáželo jim, že rysky MIN a MAX není dobře vidět a že i při minimální náplni vyjde mléko na dvě kávy.

Recenze a zkušenosti s napěňovačem mléka ECG NM 216
Zdroj: Heureka.cz

Pozitíva

Vysoký výkon 650 W
Velká nádoba na mléko 0,5 l
Extrémně rychlá příprava pěny
Tichý chod a snadná obsluha
Termoizolační vlastnosti
Průhledné víko a praktický displej

Negatíva

Slabě viditelné rysky objemu


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 09.12.2022
Nejlepší napěňovače mléka 2022 – recenze, test, srovnání

Nejlepší napěňovače mléka 2022 – recenze, test, srovnání

Kávičkári vědí, že dobré cappuccino či caffé latte se neobejde bez hutné našlehané mléčné pěny. Některé espresso kávovary jsou vybaveny tryskou, která vám mléko napění, pokud jste si vybrali model bez této funkce, není ještě nic ztraceno. Pomohou vám tzv. napěňovače mléka a my vám poradíme, podle čeho si jeden z nich vybrat. Také vám představíme nejoblíbenější modely. Nejlepší... Přečíst článek


Přidat komentář