inSPORTline inCondi UB60i rotoped – recenze, zkušenosti

přehledný displej
hrudní pás v ceně
možnost spárování s tabletem/mobilem

Hodnocení:
(80.2%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Rotoped inCondi UB60i je vhodný pro domácí cvičení. Disponuje horizontálně i vertikálně nastavitelným pohodlným sedadlem a řídítky s nadstandardně dlouhými úchopy. Zátěžové kolo o hmotnosti 7 kg a magnetický brzdný systém s 32 nastavitelnými stupni obtížnosti jsou zárukou efektivního cvičení. Na počítači můžete sledovat ujetou vzdálenost, rychlost, spotřebu kalorií, čas nebo tepovou frekvenci. Rotoped lze propojit s tabletem a smartphonem se systémy Apple iOS 9.3+ nebo Android 5.0+ prostřednictvím bluetooth a aplikace inSPORTline inCondi.

K nákupu rotopedu inSPORTline inCondi UB60i budete mít v ✅  e-shopu insportline.cz dopravu zdarma.

Bude návykový

V segmentu profesionálních rotopedů se stává, že často natrefíte na technologicky propracovaný skvost, který však mnohdy zapomíná na reálné potřeby sportovce. To se vám s inSPORTline inCondi UB60i nemůže stát. Je třeba říci, že stabilní konstrukce s nosností až 150 kg nabízí dostatek pohodlí a vám se tak cyklistiku bude zdát jako relaxační činnost.

inSPORTline inCondi UB60i recenze

Způsobeno je to především kvalitním ergonomickým sedákem a obecně posedem, jehož vzdálenost k řidítkům i výška jsou regulovatelné. To platí i o sklonu řídítek. Někteří uživatelé si stěžovali na nemožnost nastavovat sklon displeje, což já osobně považuji za mírný rozmar a je to naprosto nepotřebný aspekt.

Pro vaši kondici

Právě od toho zde tento rotoped od inSPORTline je. Možná mě mírně zklamala hmotnost zátěžového kola, které má pouze 7 kg. Ne že by se nedalo s takovou hmotností dát si na rotopedu pořádně do těla, ale zběhlejší sportovci by přijali větší výzvu, aby svaly doslova prosili o pauzu. Počet stupňů zátěže je až 32 a nastavují na elektronicky.

Ovládací displej rotopedu inSPORTline inCondi UB60i

Pro vaši kondičku je k dispozici až 20 programů. Mezi nimi i HRC program pro optimalizaci podle hodnoty snímání tepové frekvence a WATT program, který při snížení frekvence šlapání (ztráta tempa), automaticky přidá zátěž a cyklistiku vám ztěžuje. Brzdný systém je magnetický a řemenový systém BeltDrive je tichý a plynulý.

Řekne vám, co je třeba

Pokud byla řeč o technologiích, inSPORTline inCondi UB60i je má v sobě dostatek. Samozřejmostí je, že počítač zobrazuje čas, rychlost, spálené kalorie, otáčky pedálů, tepovou frekvenci, ale přístroj můžete propojit za pomoci rozhraní bluetooth s rotopedem a stáhnout aplikaci inSPORTline inCondi či Kinomap. Je pravdou, že první jmenovaná má někdy svou náladu a často snímá nereálné hodnoty nebo se s rotopedem vůbec nespojí. Není to tak však v každém případě.

Rotoped inCondi UB60i

Kromě těchto aplikací je zde rovněž možnost připojení hrudního pásu, který je i součástí balení. Přístroj změří také množství tělesného tuku a řekne vám také o stavu vaší kondice.

Kompaktnost a mobilita

Silná stránka tohoto rotopedu je jeho kompaktnost. A i to je důvod, proč je skvělou volbou do domácnosti v bytě či domě. Svými rozměry vám určitě dispozici obývacího pokoje či ložnice neohrozí. Hrozivá není ani jeho hmotnost něco kolem 38 kg. Na délku má 102 cm a jeho celková výška může být až 149 cm.

Rotoped inCondi UB60i má kompaktní rozměry

Svými parametry je vhodný pro postavu do výšky 200 cm a veruže i vyšší člověk při cyklistice nebude pociťovat žádnou výraznou nouzi. Pro přesouvání po bytě jsou tu pro vás praktické transportní kolečka. V případě, že máte přístroj na nerovné ploše, máte možnost regulovat i náklon stroje, a tak ho dostat do roviny. inSPORTline inCondi UB60i však opět zapomněl na jednu věc. To je však spíše věcí komplexnosti, ale opět nemysleli na držák na láhev, který absentuje.

Zkušenosti a recenze

Udělal dojem. Ačkoliv si umím představit za rotoped tohoto druhu zaplatit i méně, inSPORTline je značkou kvality a výjimkou není ani model inSPORTline inCondi UB60i. Levné plasty, které by se lámaly či rychle opotrebúvali, zde nenajdete. Navíc nezapomínejme na to, že konektivita, bluetooth, aplikace a virtuální běhání s Google maps v levnější třídě určitě nenajdete.

Recenze a zkušenosti s rotopedem inSPORTline inCondi UB60i

Kompaktní rozměry a přímo excelentní posed způsobí, že trénink se stává pohodlným. Ergonomické sedadlo se postará o to, že ani při delší době jízdy na rotopedu se nebudete cítit v nepohodlí. Mobilita není problém, transportní kolečka nechybí.

Z hlediska snímání hodnot, možnosti připojení hrudního pásu, který je v balení, rovněž nelze nic vytknout. Stabilita i nosnost jsou výsledkem kvalitní konstrukce. Snad jen opět chybějící držák na láhev zamrzí. inSPORTline na to v sérii rotopedů inCondi zřejmě zapomněl. Stejně tak bych přijal i těžší zátěžové kolo.

Pozitíva

přehledný displej
hrudní pás v ceně
možnost spárování s tabletem/mobilem

Negatíva

chybí držák na láhev


Autor recenze: Bc. Denis Ruščák
Datum publikace: 26.07.2020
Nejlepší rotopedy 2022 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Nejlepší rotopedy 2022 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Rotoped je jedna z nejčastějších forem aerobního tréninku. Velkou oblibu v domácnostech si zasloužil pro svou jednoduchost a hlavně pro širokou škálu využití. Výhodou je nenáročnost pohybu a celkové pohodlí při cyklistice. Pokud jste se rozhodli pro nákup rotopedu, v první řadě si zvažte, kdo bude rotoped využívat. Potřebujete univerzální rotoped pro celou rodinu na kondiční cvičení, nebo pro... Přečíst článek

Jak vybrat rotoped poradí recenze, testy a hodnocení

Jak vybrat rotoped poradí recenze, testy a hodnocení

Na trhu je velké množství rotopedů v různých cenových hladinách a  s  různými parametry.   Možná si řeknete, zajdu do sportovního obchodu a  tam si nějaký vyberu.   V  lepším případě natrefíte na odborného prodejce, který vás seznámí s  parametry a  funkcemi modelů.... Přečíst článek


Přidat komentář