Bosch WLT20460BY pračka s předním plněním – recenze, zkušenosti

úzký model – méně než 45 cm na hloubku
možnost přidat prádlo i po započetí pracího programu

Hodnocení:
(79.6%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Úzká, zepředu plněná pračka s hloubkou pouhých 44,4 cm. Jde o model nižší až střední třídy, přesto vám nabídne funkci automatického dávkování vody na základě hmotnosti vloženého prádla a možnost vkládat prádlo i po zahájení praní. Najednou vypere 6,5 kg prádla, což je průměrná hodnota. Tento model překvapivě nedisponuje ochranou proti vytečení vody. Při prvních použitích se budete zřejmě obtížnější orientovat v přednastavených programech, které nejsou v manuálu popsány příliš srozumitelně.

Parametry: kapacita: 6,5 kg; počet programů: 15; hlučnost při praní/odstřeďování: 52/76 dB; energetická třída: A+++; účinnost praní/odstřeďování: A/C; max. otáčky: 1 000/min.; další funkce: displej, množstevní automatika, přidávání prádla během praní, odložený start, dětská pojistka; rozměry (š × v × h): 60 × 85 × 44,4 cm; hmotnost: 64 kg

Slim pračka s předním plněním Bosch WLT20460BY se díky hloubce pouze 44,6 cm hodí i do menší koupelny. Menší rozměry ji neubírají na kvalitě, hravě si poradí se 6,5 kg prádla. Je pro vás vhodnou volbou?

Líbí se vám slim pračka Bosch WLT20460BY? Dostupná je v ✅ e-shopu Alza.cz.

Výkonný motor

Pračka Bosch WLT20460BY se může pochlubit motorem EcoSilence Drive, který je rychlý a mimořádně výkonný, přitom nespotřebovává mnoho energie. Pračky se řadí do energetické třídy A+++, spotřeba el. energie je přibližně 119 kWh. Jelikož jde o slim model, třeba počítat s tím, že max. náplň pračky je nižší – 6,5 kg. Počet otáček je 1 000/min., účinnost pracího výkonu je vysoká (A), ale účinnost odstřeďování až tak ne (C). Hlučnost je průměrná, při praní dosahuje 52 dB, při odstřeďování 76 dB.

Bosch WLT20460BY recenze

Úsporné praní

Chválíme technologii ActiveWater Plus, která dokáže podle typu tkaniny a objemu prádla určit množství vody, potřebné na praní. I zde vidět, že pračka je úsporná a pere bez zbytečného plýtvání.

Systémové programy VarioPerfect umožňují nastavit prací programy tak, abyste ušetřili čas i energie. Funkce Eco Perfect se postará o snížení spotřeby energie (sníží teplotu vodu), SpeedPerfect zkrátí dobu praní (až o 60 %). Pokud si chcete usnadnit žehlení, stačí použít funkci Easy Iron.

15 pracích programů

Pračce nechybí standardí ani speciální programy (bavlna, vlna/ruční praní, jemné/hedvábí, jeans/tmavé prádlo, sportovní oblečení, košile/halenky). Alergiky potěší speciální program alergiaPlus. Pokud máte zájem o rychlé praní, k dispozici jsou programy super 15' a 30'.

Buben pračky Bosch WLT20460BY

Doplnění prádla

Zapomněli jste na nějaký kus oblečení? S funkcí re-load můžete praní zastavit a přidat, případně odebrat prádlo. Po opětovném spuštění bude pokračovat v nastaveném pracím cyklu.

Jednoduché ovládání

Ovládání pračky je vskutku jednoduché, pomocí otočného kolečka si vyberete prací program, tlačítkem na displeji si můžete zvolit odložený start či aktivovat dětskou pojistku. Na displeji můžete následně sledovat průběh cyklu, nastavenou teplotu, počet otáček i zbývající čas v minutách.

Zkušenosti a recenze

Výběr programů, tichý chod pračky, zvukový signál na konci praní či úspornost oceňují uživatelé na této pračce asi nejvíce. Líbí se jim možnost samostatného nastavení teploty a otáček i doplňování prádla do pračky bez restartování programu. Chybí jim funkce Aqua Stop.

Recenze a zkušenosti s pračkou Bosch WLT20460BY

Pozitíva

úzký model – méně než 45 cm na hloubku
možnost přidat prádlo i po započetí pracího programu

Negatíva

složitější orientace v jednotlivých programech a málo podrobný manuál
chybí ochrana proti vytečení vody


Autor recenze: Michal Toma
Datum publikace: 26.05.2020
Nejlepší pračky s předním plněním 2022 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Nejlepší pračky s předním plněním 2022 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Předem plněné pračky zaberou sice více místa než jejich shora plnění konkurenti, na výběr však máte z pestřejší škály modelů. Představíme vám nejoblíbenější modely a poradíme, jaké parametry si při výběru všímat a které funkce pro vás mohou být užitečné. Nejlepší pračky s předním plněním Pračky s předním plněním – recenze Uvažujete nad pračkou s předním plněním?... Přečíst článek


Přidat komentář