Liebherr GN 2323 mraznička – recenze, zkušenosti

vnitřní objem 185 litrů
šest vyjímatelných úložných boxů
funkce rychlého mrazení SuperFrost
technologie NoFrost zabraňující námraze
výborný mrazící výkon 16 kg/24 hodin
ovládání dotykovými tlačítky
přehledný displej s vnitřní teplotou
dveřní i teplotní alarm, dětská pojistka

Hodnocení:
(80%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Volně stojící skříňová mraznička nabízí vnitřní objem 185 litrů. Má šest vyjímatelných úložných boxů s průhlednou úpravou pro snadnější orientaci. Po vyjmutí boxů z mrazničky rozšíříte prostor a bez problémů uskladníte například i velký patrový dort nebo celé kuře či krůtu. Oceníte funkci rychlého mražení SuperFrost, která v potravinách zachovává maximum nutričních látek a zároveň zamezuje krystalizačnímu efektu vody. Potěší technologie NoFrost, díky které se nemusíte trápit s ručním rozmrazováním. Mrazící výkon spotřebiče je 16 kg/24 hodin a po výpadku elektřiny dokáže udržet potraviny v zamrazeném stavu 24 hodin. Ovládání mrazničky je intuitivní a probíhá přes dotyková tlačítka. Nechybí přehledný displej, dětská pojistka, dveřní i teplotní alarm. Vnitřní prostor není osvětlen, ale tento malý nedostatek vyváží výborný výkon a praktické doplňkové funkce.

Úsporná volně stojící mraznička Liebherr GN 2323 je dostupná na ✅ webu Heureka.cz.

Volně stojící mraznička Liebherr GN 2323 se pyšní několika moderními funkcemi, které ocení každá domácnost. Má šest průhledných zásuvek a vnitřní objem 185 litrů. Využije ji početnější rodina, ale je třeba počítat, že v domácnosti si na spotřebič budete muset vyhradit dostatečný prostor. Větší objem nabízí například mraznička Beko RFSA240M31WN, která má kapacitu 215 litrů a její pořizovací cena je navíc nižší. Vyzdvihujeme jednoduchý design, bílá barva je nadčasová, proto mrazák působí elegantně a zapadne do jakéhokoliv interiéru. Tyčové držadlo má integrovanou mechaniku otevírání a oceňujeme, že mraznička se otevírá s použitím minimální síly, ale zároveň je chráněno její těsnění. Líbil se nám swing-line design se zkosenými bočními hranami dveří i možnost umístit panty vpravo nebo vlevo.

Liebherr GN 2323 recenze

Skříňová mraznička disponuje funkcí rychlého mražení SuperFrost. Ta prudce sníží teplotu až na -32 °C, čímž se omezí krystalizační efekt vody. Funkce během našeho testu fungovala výborně a po ukončení procesu se automaticky vypnula. Takové rychlé mrazení nově vložených potravin zachovává maximum nutričních látek. Potěšilo nás, že spotřebič jsme nemuseli rozmrazovat ručně, protože disponuje technologií NoFrost. Pomocí cirkulace ledového vzduchu se odebírá teplo a nadbytečná vlhkost se odvádí mimo úložný prostor.

Skvěle hodnotíme variabilní využití vnitřního prostoru VarioSpace, protože úložné boxy lze v případě potřeby vyjmout ven. V mrazničce tak vznikne více prostoru pro objemné potraviny, které není nutné porcovat na menší části. Bez problémů zamrazíte drůbež, vepřové či zvěřinu vcelku. Mrazící výkon je 16 kg/24 hodin a oceňujeme, že úložné boxy FrostSafe jsou navzájem soudržné, proto po otevření spotřebiče mráz neuniká ven. Díky průhlednému čelu boxů jsme měli dokonalý přehled o umístění jednotlivých surovin.

Mraznička Liebherr GN 2323

Mrazák se ovládá intuitivně pomocí elektronického ovládacího panelu s dotykovými tlačítky. Nechybí ani displej s ukazatelem vnitřní teploty a dalšími důležitými informacemi o aktuálním nastavení spotřebiče. Chod je tichý a hlučnost dosahuje pouze 42 dB, což je téměř neslyšitelné. K dispozici je dveřní signalizace, teplotní alarm i dětská pojistka, která zabrání nežádoucímu vypnutí nebo přenastavení spotřebiče. Akustický dveřní alarm se zas spustí tehdy, pokud zapomenete zavřít dveře, resp. pokud jsou dveře otevřené déle než 60 sekund. Takto dokážete eliminovat nežádoucí teplotní změny. V případě výpadku elektrického proudu, dokáže spotřebič udržet potraviny v zamrazení stavu po dobu 24 hodin.

Uživatelé mrazničky Liebherr GN 2323 vyzvedli výborný mrazící výkon, přehledné úložné prostory, tichý chod i to, že se uvnitř netvoří námraza. Spotřebitel má tak o starost méně a nemusí se věnovat pravidelnému ručnímu rozmrazování. Některým vadilo, že vnitřní prostor je bez osvětlení. My to však za výrazné mínus nepovažujeme. To, co by mohlo spotřebitele odradit od koupě, je vyšší pořizovací cena. Vzhledem k objemu, výkonu i moderním funkcím mrazničky, je však cena přijatelná.

Recenze a zkušenosti s mrazničkou Liebherr GN 2323

Pozitíva

vnitřní objem 185 litrů
šest vyjímatelných úložných boxů
funkce rychlého mrazení SuperFrost
technologie NoFrost zabraňující námraze
výborný mrazící výkon 16 kg/24 hodin
ovládání dotykovými tlačítky
přehledný displej s vnitřní teplotou
dveřní i teplotní alarm, dětská pojistka

Negatíva

vyšší pořizovací cena
vnitřní prostor bez osvětlení


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 02.05.2021
Nejlepší mrazničky 2022 – recenze, test, srovnání

Nejlepší mrazničky 2022 – recenze, test, srovnání

Mrazák je věc, kterou nekupujeme každý den a ne každý má tento produkt doma. Proto je velmi obtížné získat dobrou radu ohledně koupě mrazničky od známých. My vám nabízíme výběr těch nejlepších mrazniček, které se umístily na předních místech v žebříčcích nestranných testů. Věříme, že vám při výběru pomohou. Pokud máte dotazy ke konkrétnímu modelu, napište nám. Připravili jsme pro vás... Přečíst článek

Jakou mrazničku? Skříňovou, truhlicovou nebo šuplíkovou

Jakou mrazničku? Skříňovou, truhlicovou nebo šuplíkovou

Mrazničky, jako spotřebiče, které dovolují výrazně prodloužit životnost potravin, oceňují nejen rodiny, ale i jednotlivci.   Neměly by tak chybět v žádné domácnosti. Před nákupem mrazničky je vždy nutné si určit, jaký typ mrazničky potřebujete. Základními kritérii při koupi... Přečíst článek


Přidat komentář