Philips HR 3556/00 stolní mixér – recenze, zkušenosti

nástavec na sekání
odolná skleněná nádoba

Hodnocení:
(81%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Mixér s klasickým designem a kvalitním provedením. V jeho hlavní skleněné nádobě můžete rozmixovat až 1,5 l ovoce, zeleniny či jiných přísad. Příkon elektromotoru je sice pouze 900 W, ale mixér si poradí i s ořechy, semínky či ledem. Váš oblíbený smoothie nápoj či milkshake si můžete vzít na cestu v 0,6 l nádobě s víčkem na pití. Za cenu pod 2 500 Kč tak získáte spolehlivý mixér osvědčené značky, který nemá problém s téměř žádnými surovinami.

Parametry: příkon: 900 W; počet otáček/min.: nespecifikovaný; hlučnost: nespecifikovaná; počet rychlostí: 8; objem nádoby celkový/užitkový: 2/1,5 l; materiál nádoby: sklo; vhodný na: smoothie, koktejly, pyré, drcení ledu; další funkce: pulzní režim, ochrana proti přehřátí; příslušenství: 0,6 l nádoba s víčkem na pití; rozměry (š xvxh): 29,8 × 26,3 × 16 cm; hmotnost: 4 kg

Stolní mixér Philips HR 3556/00 vám za přijatelnou cenu nabízí nádobu z pevného skla na mixování tvrdšího ovoce i zeleniny, přípravu smoothie, zeleninového pyré, ale i studených omáček a polévek. Více se dozvíte v naší recenzi.

Zaujal vás mixér Philips HR 3556/00? Pohodlně si jej můžete zakoupit v ✅ e-shopu Alza.cz.

Ověřená konstrukce

Design je jednoduchý, decentní a nevtíravý. Základna s motorem je z nerezavějící oceli, s níž kontrastují černé plastové části.

Hlavní dvoulitrová mixovací nádoba s užitkovým objemem 1,5 l je vyhotovena z pevného skla. Líbí se nám, že jednotlivé značky odměrky jsou natažené po celém obvodu nádoby, díky čemuž můžete objem odečíst jednodušeji než u konkurenčních modelů.

Philips HR 3556/00 recenze

V balení naleznete i doplňkovou plastovou nádobu na cesty s objemem 0,6 l. Na ni můžete také nasadit mixovací nástavec a použít ji na mixování. Abyste z ní mohli jednodušeji pít, je opatřena zavíracím víčkem.

Za cenu mixéru bychom čekali nádoby alespoň dvě, k levnějším smoothie mixérem jejich výrobci přibalují obvykle více.

Rozdrťte ořechy i semínka

Mixér disponuje elektromotorem s příkonem 900 W. Max. otáčky sice výrobce nespecifikuje, ale mixér si hravě poradí is tvrdším ovocem či zeleninou. Problém mu nedělají ani semínka (např. chia), které dokáže rozdrtit na hrubší prášek. Také si poradí s ledem.

Philips HR 3556/00 zvládne rozdrtit i tvrdší ovoce a semínka

Můžete ho použít pro přípravu smoothie, koktejlů, ovocného či zeleninového pyré nebo studených omáček a polévek. Výrobce nedoporučuje vkládat do nádoby suroviny s teplotou vyšší než 60 °C.

8 rychlostí a pulzní režim

K ovládání mixéru slouží jediný otočný volič. Můžete jím spustit mixér na jedné z 8 rychlostí, případně přidržet v poloze tzv. pulzního režimu – během přidržení mixér běží na plný výkon. Další funkce (jako např. časovač) tento mixér neposkytuje.

Philips HR 3556/00 poskytuje 8 rychlostí

Kvalitní mixování za přijatelnou cenu

Přestože Philips HR 3556/00 je jednoduchý mixér bez speciálních funkcí, svou práci dělá skvěle. Pokud nepožadujete pokročilé funkce jako automatické programy či časovač, za cenu pod 2 500 Kč jeho koupi určitě neprohloupíte.

Pozitíva

nástavec na sekání
odolná skleněná nádoba

Negatíva

pouze 1 nádoba na cesty v balení
příkon elektromotoru by mohl být vyšší


Autor recenze: Bc. Denis Ruščák
Datum publikace: 12.05.2020
Nejlepší stolní mixéry 2023 – recenze, test, srovnání

Nejlepší stolní mixéry 2023 – recenze, test, srovnání

Stolní mixéry z mnoha našich kuchyní téměř vymizely a nahradily je jednodušší tyčové. V posledním období zažívají renesanci, za kterou jsou zodpovědné zejména oblíbené smoothie nápoje. Stolní mixéry vám však toho připraví mnohem víc. V článku vám prozradíme, na co je můžete použít, jaké jsou jejich výhody i negativa a dáme vám několik tipů, jak si správný stolní mixér vybrat.... Přečíst článek


Přidat komentář