Elektrické natáčky Remington KF40E - Recenze a zkušenosti

Sada těchto natáček do vlasů s elektrickým nahříváním mě příjemně překvapila. Kvalitní výrobce Remington má na trhu několik modelů, a právě model Remington KF40E je jedním z nejprodávanějších. Čím si získal takovou oblibu mezi uživatelkami?

Remington KF40E

Samozřejmě, že cena byla první, co jsem zaregistrovala. Ta je v poměru ke kvalitě ve velmi příznivém poměru. Celá sada je uložena v pěkném praktickém pouzdře nebo kufříku, který je zároveň i nahřívací stanicí. Půlkruhový moderní design se mi velmi líbí. Snadno se otevírá a uspořádání natáček je logické od nejmenších po největší. Na přední straně je světelná kontrolka, která signalizuje stav nahřátí a malý otvor pro sponky.

Mix různých velikostí

Univerzální mix různých velikostí je přesně to, co pro své vlasy potřebuji. Jelikož mám vlasy sestříhané postupně a někde jsou kratší, využila jsem i natáčky s menším průměrem na ofinu a boky, zatímco velké se hodily na vlasy vzadu. V balení jsou 4 malé, 10 středních a 6 velkých natáček.

Rychlý ohřev a snadné natáčení

Nejvíce jsem ocenila docela slušnou rychlost nahřátí natáček. Za necelých 10 minut byly připraveny k použití. Natáčky mají kvalitní teflonový povrch s ionizací a voskové jádro, které výborně udržuje teplotu. Co se mi velmi líbí je, že na natáčkách je přímo skřipec. Tím si snadno přichytíte pramínek vlasů, natočíte ve směru, v jakém chcete mít kadeře, a nakonec přichytíte klipsnou. Musím se přiznat, že natáčení s natáčkami jsem předtím nikdy nedělala a tento systém jsem si osvojila velmi rychle. Proto se není čeho obávat, že to nezvládnete nebo k tomu potřebujete nějakou speciální techniku.

Natáčky Remington KF40E

Pohled na závěr

S touto sadou elektrických natáček do vlasů jsem velmi spokojená. Výborný poměr kvality a ceny je řadí na první místo v prodejnosti. Velmi snadno se používají a mix více velikostí je výhodou. Pokud máte dlouhé vlasy může být problém, že 20 ks natáček vám nebude stačit. Nahřívání je rychlé a natáčky se mi dobře při natáčení drželi v ruce, konce byly na dotek chladné. Doporučuji každému, kdo chce kvalitní elektrické natáčky do vlasů za příznivou cenu.

Plusy

  • Praktické moderní balení,
  • rychlé nahřátí,
  • jednoduché používání,
  • tři velikosti natáček,
  • cena.

Mínusy

  • Žádné podstatné jsem nenašla (vydrž účesu závisí na kvalitě vlasů a někdy je nutná fixace lakem).
Hodnocení článku:
(78.6%)

Pulbikované dňa: 01.01.2017

oblíbené produkty

Zobrazit kategorii:


Přidat komentář