Remington CI 9532 Pearl recenze

Remington CI 9532 Pearl  recenze a zkušenosti

Profesionální loknovací kulma REMINGTON CI9532 Pearl vytváří kónický tvar pro velké volné lokny. Její zdokonalený keramický povrch s příměsí pravých perel pro dokonalé...

od 644 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Model, který se dlouho drží v oblíbenosti na trhu. Díky spokojeným uživatelkám získal ocenění produkt roku 2015. Zásluhu má na tom určitě i příznivá cena a výborná značka ověřeného výrobce. Tuto kulmu jsme odzkoušeli za vás a jaká je? Nezklamala.

Design v minimalistickém stylu a ovládání, na které je třeba si zvyknout

Kulma je tenčí a se zúženou částí směrem ke konci. Jde o kónickou kulmu bez přichycení vlasů kleštěmi. Patří ke krásnějším kulmám s minimalistickým designem. V černém provedení působí opravdu stylově a rukojeť zdobí jemný motiv a logo s názvem výrobce. Malý displej na zobrazení stavu teploty postačuje a zapadá do celkového designu. 

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na kulmy a redakčný výber nejlepší kulmy

Kladně hodnotím otočný kabel, který při manipulaci s kulmou oceníte. Navzdory všem kladem je natáčení první dny, dokud získáte cvik do ruky trošku těžší. Vlasy mi často sklouzly z nástavce. Předtím jsem používala klíšťovou kulmu a tam přece jen vlasy přichytíte kleštěmi. Ale je to opravdu jen zvykem a po pár dnech jsem si našla ten správný systém, jak vlasy správně a pohodlně natáčet.

Kvalita materiálu

Tato keramická kulma s příměsí turmalínu má povrch ještě jemně upravený s odlesky z pravých perel, což zajišťuje rovnoměrné nahřátí a eliminaci statické elektřiny. Teplotu si můžete nastavit v 5 úrovních se zobrazením na podsvíceném displeji. Nechybí ani rychlé nahřátí za 30 sekund, ale jedná se o nahřátí spodní teploty asi 130°. Pokud si nastavíte vyšší nebo maximální teplotu 220°, nahřátí potrvá déle. Osobně oceňuji automatické vypnutí po 60 minutách. Velmi dobře se mi držela v ruce díky pogumované rukojeti a chladný konec kulmy je plusem. I když je kulma nahřátá, špička je chladná, což oceníte, pokud se náhodou dotknete částí kulmy pokožky.

Výbava

V balení najdete kromě kulmy, žáruvzdorné pouzdro a rukavici. Ta vám první dny určitě pomůže při natáčení pokožky.

thumb_up

+ Stylový minimalistický design
+ Kvalitní zpracování
+ Kvalitní keramicko-turmalínový nástavec
+ Pogumovaná rukojeť
+ Možnost nastavení teploty
+ Automatické vypnutí
+ Cena

thumb_down

- Delší šňůra
- Trochu složitější manipulace při natáčení

Pohled na závěr

Keramická kónická kulma Remington Ci 95 Pearl vás určitě nezklame. Možná to chvíli potrvá, než si najdete vlastní způsob, jak vlasy uchytit správně, aby neklouzali, ale odměnou vám budou krásné dlouhotrvající kadeře. Kvalita úpravy vlasů pomocí této kulmy je výborná.

Tato kulma má vysoký počet kladných hodnocení a po odzkoušení mohu říci, že právem. Cena, za kterou se prodává, a kvalita, jakou disponuje, ji řadí k výhodným nákupům v poměru kvality a ceny.

Seznam článků

Elektrické natáčky Remington H9096 - Recenze a zkušenosti

Elektrické natáčky Remington H9096 - Recenze a zkušenosti

Sada stylových natáček do vlasů, model Remington H9096, u mě zabodovala jednoznačně kvalitou a elegantním balením. Jaké jsou tyto natáčky od ověřeného výrobce Remington? Balení je opravdu velmi stylové a elegantní, to mě příjemně překvapilo a doufala jsem, že obsah bude kvalitou... Přečíst článek

Elektrické natáčky Remington KF40E - Recenze a zkušenosti

Elektrické natáčky Remington KF40E - Recenze a zkušenosti

Sada těchto natáček do vlasů s elektrickým nahříváním mě příjemně překvapila. Kvalitní výrobce Remington má na trhu několik modelů, a právě model Remington KF40E je jedním z nejprodávanějších. Čím si získal takovou oblibu mezi uživatelkami? Samozřejmě, že cena byla první, co jsem... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Remington CI 9532 Pearl

Podobné produkty


Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Remington CI8725

Přidat komentář