Remington CI 9532 Pearl recenze

Remington CI 9532 Pearl  recenze a zkušenosti
(78.4%)

Profesionální loknovací kulma REMINGTON CI9532 Pearl vytváří kónický tvar pro velké volné lokny. Její zdokonalený keramický povrch s příměsí pravých perel pro dokonalé...

od 829 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Model, který se dlouho drží v oblíbenosti na trhu. Díky spokojeným uživatelkám získal ocenění produkt roku 2015. Zásluhu má na tom určitě i příznivá cena a výborná značka ověřeného výrobce. Tuto kulmu jsme odzkoušeli za vás a jaká je? Nezklamala.

Design v minimalistickém stylu a ovládání, na které je třeba si zvyknout

Kulma je tenčí a se zúženou částí směrem ke konci. Jde o kónickou kulmu bez přichycení vlasů kleštěmi. Patří ke krásnějším kulmám s minimalistickým designem. V černém provedení působí opravdu stylově a rukojeť zdobí jemný motiv a logo s názvem výrobce. Malý displej na zobrazení stavu teploty postačuje a zapadá do celkového designu. 

Obchody, kde koupíte online:

Zjistit cenu v srovnávači heuréka Porovnat ceny heureka.cz
Mall.cz 829 Kč
1099 Kč
Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 829 Kč
1099 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Okay.cz 829 Kč
1190 Kč
Do obchodu Okay.cz
Euronics.cz 829 Kč
1099 Kč
Do obchodu Euronics.cz
Alza.cz 829 Kč
1099 Kč
Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na kulmy a redakčný výber nejlepší kulmy

Kladně hodnotím otočný kabel, který při manipulaci s kulmou oceníte. Navzdory všem kladem je natáčení první dny, dokud získáte cvik do ruky trošku těžší. Vlasy mi často sklouzly z nástavce. Předtím jsem používala klíšťovou kulmu a tam přece jen vlasy přichytíte kleštěmi. Ale je to opravdu jen zvykem a po pár dnech jsem si našla ten správný systém, jak vlasy správně a pohodlně natáčet.

Kvalita materiálu

Tato keramická kulma s příměsí turmalínu má povrch ještě jemně upravený s odlesky z pravých perel, což zajišťuje rovnoměrné nahřátí a eliminaci statické elektřiny. Teplotu si můžete nastavit v 5 úrovních se zobrazením na podsvíceném displeji. Nechybí ani rychlé nahřátí za 30 sekund, ale jedná se o nahřátí spodní teploty asi 130°. Pokud si nastavíte vyšší nebo maximální teplotu 220°, nahřátí potrvá déle. Osobně oceňuji automatické vypnutí po 60 minutách. Velmi dobře se mi držela v ruce díky pogumované rukojeti a chladný konec kulmy je plusem. I když je kulma nahřátá, špička je chladná, což oceníte, pokud se náhodou dotknete částí kulmy pokožky.

Výbava

V balení najdete kromě kulmy, žáruvzdorné pouzdro a rukavici. Ta vám první dny určitě pomůže při natáčení pokožky.

thumb_up

+ Stylový minimalistický design
+ Kvalitní zpracování
+ Kvalitní keramicko-turmalínový nástavec
+ Pogumovaná rukojeť
+ Možnost nastavení teploty
+ Automatické vypnutí
+ Cena

thumb_down

- Delší šňůra
- Trochu složitější manipulace při natáčení

Pohled na závěr

Keramická kónická kulma Remington Ci 95 Pearl vás určitě nezklame. Možná to chvíli potrvá, než si najdete vlastní způsob, jak vlasy uchytit správně, aby neklouzali, ale odměnou vám budou krásné dlouhotrvající kadeře. Kvalita úpravy vlasů pomocí této kulmy je výborná.

Tato kulma má vysoký počet kladných hodnocení a po odzkoušení mohu říci, že právem. Cena, za kterou se prodává, a kvalita, jakou disponuje, ji řadí k výhodným nákupům v poměru kvality a ceny.

Seznam článků

Vývoj ceny produktu Remington CI 9532 Pearl

Podobné produkty


Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Philips HP 8619

Přidat komentář