Kulmy a Kulmofény - Recenze a zkušenosti

Prohlédněte si nejnovější komplexní a nestranné recenze od odborníků ale i od našich uživatelů. Zapojit se můžete do diskuse i vy ve formě komentářů. Pokud potřebujete radu, kterou na těchto stránkách nenajdete, napište nám přes kontaktní formulář nebo na emailovou adresu. Přejeme hodně štěstí při výběru.

Kulma

Natáčí vlasy způsobem topného tělesa a jednoduchým způsobem se vlasy upravují natočením pramínku vlasů na kulaté těleso nástavce. Tloušťka a tvar může být různý a od toho závisí, zda se vytvoří jemné kadeře nebo mohutné lokny. Při kulmách jsou rozdíly v povrchu tělesa na které se vlasy natáčejí. Setkat se můžete s teflonovým povrchem, turmalínovým, keramickým a dokonce i ze železnými kulmami, které jsou již na ústupu.

Kulma na vlasy

Nejideálnějším já keramika. Kvalitní kulma má několik stupňů nastavení. Pokud si máte možnost vybrat, určitě upřednostněte takovou kulmu. Kulma je ideální pro rychlý styling vlasů. Kromě klasických klešťových kulem jsou na trhu i kónické kulmy, při kterých není přichycení vlasů kleštěmi. Některé modely mají i displej se zobrazením teploty.

Kulmofén

Upravuje vlasy do účesu horkovzdušnou technologií a je vhodný i pro vlhké vlasy. Kromě proudění teplého vzduchu zároveň nástavcem s různými kartáči vytváří účes. I při kulmofén se můžete setkat s různou tloušťkou, materiálem povrchu, kde znovu vede keramika. Plusem je nastaviteľosť více úrovní teploty, plus chladný vzduch na dokončení úpravy a různé nástavce ve výbavě. Některé kulmofény obsahují ionizérem rotační kartáč. Záleží na typu a délky vlasů, ale nabídka je bohatá a určitě si vyberete.

Kulmofén je víceméně kombinace fénu a kulmy a právě kvůli užitkovosti 2 v 1 jsou velmi oblíbené. Máme pro vás pár tipů na kvalitní kulmy a kulmofény, které jsou oblíbené mezi uživateli díky výborné kvalitě, funkčnosti i ceně.

Seznam článků