Rowenta CF 9320 D0 recenze

Rowenta CF 9320 D0 recenze a zkušenosti
(80.8%)

Otáčivý vysoušecí kartáč Rowenta CF 9320 D0 Active volume&shine s ionizací a s obousměrnou rotací pro maximální objem a lesk vlasů. Ve výbavě má 2 kartáče. Nabízí 2...

od 1499 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Na tento kulmofén jsem se těšila z několika důvodů. Protože ho používá pár mých známých, které si ho navzájem doporučovali, a protože je na trhu již dostatečně dlouho, aby na něj byly reakce, ať již kladné nebo záporně. Podívejme se tedy, které vlastnosti tohoto kulmofénu od ověřeného výrobce Rowenta převládají.

Mohutnější design s nízkou hmotností

Hned po rozbalení mě překvapil mohutnější design tohoto kulmofénu. Obávala jsem se jeho hmotnosti, ale mé obavy se rozplynuly hned po prvním uchycení do ruky. Přestože kulmofén působí robustně, jeho váha je nízká a při úpravě vlasů vás ničím neomezuje.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na kulmy a redakčný výber nejlepší kulmy

Díky jemnému tvarování rukojeti se velmi dobře drží v ruce a ovládací prvky jsou při držení na dosah palce pro snadnou manipulaci při přepínání teploty. Barevná provede bílo-fialové se mi líbí a celkový design hodnotím jako příjemný a prakticky.

Kvalita materiálu a výsledek úpravy vlasů

Zpracování je kvalitní a použit plast, hlavně na rukojetí se nenahřívá od nástavce a proto nehrozí, že by se nepříjemně držel během úpravě vlasů. S tímto Kulmofén máte 2 v 1. Můžete jím dosušit vlhké vlasy a zároveň si hned i vytvarovat účes pomocí z některých nástavců.

Nechybí nastavení 2 úrovní teploty a rotace v obou směrech a možnost výběru ze dvou rychlostí. Tento horkovzdušný kulmofén má možnost nastavení i chladného vzduchu, pro dokončení účesu, bohužel při přepnutí je vzduch stále mírně nahřátý a nefunguje to tak, že najednou začne proudit chladný vzduch. Chvíli to trvá, a to je jeho mínusem. Jsou kulomfény i fény, které změnu na chladný vzduch převedou hned. Dokonce i při zapnutí chladného vzduchu hned na začátku je vzduch spíše letní s nižší teplotou, jako chladný.

Konečná úprava vlasů má však nezklamala a dá se vytvarovat objemový účes i pěkné větší lokny. Plusem je, že vlasy neelektrizuje díky výbornému keramickému povrchu s turmalínem a nenamotávají se při natáčení na kartáč.

Výbava

Ve výbavě najdete dva nástavce s kartáči s různými průměry. Otočný kabel je dlouhý 1,8 m což je dostatečná délka. 

thumb_up

+ Kvalitní zpracování
+ Povrch s ionizérem proti elektrizování vlasů
+ Dva nástavce
+ Rotující kartáč v obou směrech
+ Snadné ovládání
+ Příznivá cena

thumb_down

- Velikost a trochu mohutnější design
- Chladný vzduch nesplňuje svůj účel (není chladný, ale letní)

Horkovzdušný kulmofén Rowenta CF 9320 má své klady i zápory. Protože klady jednoznačně převládají a cena je ve výborném poměru výkonu a kvality, je tento kulmofén velmi oblíbený mezi uživatelkami. Jednoduše se ovládá a vytvoříte si jím pěkné větší kadeře nebo vlny, tak objemový účes.

Zároveň splňuje funkci vysoušeče vlasů. Štětiny kartáče jsou uspořádány a rozmístěny tak, že se vlasy nenamotávají, což určitě oceníte. Pro vytváření menších loken by se určitě hodil nástavec s ještě menším průměrem, ale to bych už asi chtěla hodně. Tento kulmofén je dobrou volbou.

Seznam článků

Elektrické natáčky Remington H9096 - Recenze a zkušenosti

Elektrické natáčky Remington H9096 - Recenze a zkušenosti

Sada stylových natáček do vlasů, model Remington H9096, u mě zabodovala jednoznačně kvalitou a elegantním balením. Jaké jsou tyto natáčky od ověřeného výrobce Remington? Balení je opravdu velmi stylové a elegantní, to mě příjemně překvapilo a doufala jsem, že obsah bude kvalitou... Přečíst článek

Elektrické natáčky Remington KF40E - Recenze a zkušenosti

Elektrické natáčky Remington KF40E - Recenze a zkušenosti

Sada těchto natáček do vlasů s elektrickým nahříváním mě příjemně překvapila. Kvalitní výrobce Remington má na trhu několik modelů, a právě model Remington KF40E je jedním z nejprodávanějších. Čím si získal takovou oblibu mezi uživatelkami? Samozřejmě, že cena byla první, co jsem... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Rowenta CF 9320 D0

Podobné produkty


Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Remington CI8725

Přidat komentář