Rowenta CF 9320 D0

Kulma Rowenta CF 9320 D0

Otáčivý vysoušecí kartáč Rowenta CF 9320 D0 Active volume&shine s ionizací a s obousměrnou rotací pro maximální objem a lesk vlasů. Ve výbavě má 2 kartáče. Nabízí 2...

od 1499 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Otáčivý vysoušecí kartáč Rowenta CF 9320 D0 Active volume&shine s ionizací a s obousměrnou rotací pro maximální objem a lesk vlasů. Ve výbavě má 2 kartáče. Nabízí 2 teploty horkého vzduchu + studený vzduch. 

Maximální objem a dokonalý lesk

Toužíte po dokonalém účesu, který vytvoříte rychle, lehce a bez pomoci profesionální kadeřnice? Zároveň tak, že vaše vlasy budou zářit zdravím, perfektním dlouhotrvajícím objemem a dokonce je jejich úprava posílí? Jestli ano, seznamte se prosím s kulmou Rowenta CF9320D0, která se stane vaší osobní domácí kadeřnici. Již nebudete chtít jinou!

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na kulmy a redakčný výber nejlepší kulmy

2v1 - sušení a úprava v jednom kroku

Určitě také znáte zaužívaný postup při péči o vaše vlasy, po mytí je musíte nejdříve vysušit a následně pak tvoříte finální účes. S kulmou Rowenta CF9320D0 však spojíte tyto dva kroky do jednoho.Vlasy vysušíte a zároveň je upravíte do požadovaného účesu, lehce a 2x rychleji. Vlasy jsou tedy méně namáhány a vy zároveň ušetříte svůj vzácný čas.

Jsou vaše vlasy po umytí zplihlé a bez života? S kulmou Rowenta CF9320D0 a jejím otáčivým vysoušecím kartáčem lehce dosáhnete maximální objem a vaše vlasy budou zářit zdravým leskem. Díky výkonnému generátoru iontů se dvěma zesilovači vytváří tato dokonalá kulma ještě více iontů, čímž je lesk a objem vlasů ještě posílen, vlasy jsou zářivé a jednoduše se upravují.

Bez námahy a komplikovaného natáčení

Kulma Rowenta CF9320D0 si s účesem poradí mnohem jednodušeji, nežli klasické kulmy. Díky důmyslnému automatickému otáčení dokáže každý pramen vašich vlasů automaticky natočit kolem kartáče bez zamotání a tím vytvořit účes dle vašich snů a představ. S jejím keramickým povrchem je k vlasům šetrná a chrání jejich povrch. Příkon až 1000 W zaručí dokonalé výsledky pokaždé.

Tolik možností k vyzkoušení

Uznejte sami, kolik možností vám kulma Rowenta CF9320D0 nabízí se dvěma druhy volitelných kartáčů (o průměru 5 cm a 3 cm) pro různé délky vlasů, dvěma směry otáčení – jak vlevo, tak také vpravo a dvěma stupni nastavení teploty nebo volbě vysoušení studeným vzduchem. A když ji zrovna nebudete potřebovat, použijte ochranný kryt pro oba výměnné kartáče.

Parametry

Další parametry
Typ kulmy horkovzdušná
Ionizátor Ano
Počet rychlostí 2
Počet teplot 2
Příkon 1000 W
Studený vzduch Ano
Počet nástavců 2
Duální napětí na cesty (115 V / 230 V) Ne
Délka přívodního kabelu 1.8 m
Rotační kartáč Ano
 
Rozměry
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Šířka balení 9.0 cm
Výška balení 27.0 cm
Hloubka balení 34.0 cm
Hmotnost balení 1.2 kg

Seznam článků

Elektrické natáčky Remington H9096 - Recenze a zkušenosti

Elektrické natáčky Remington H9096 - Recenze a zkušenosti

Sada stylových natáček do vlasů, model Remington H9096, u mě zabodovala jednoznačně kvalitou a elegantním balením. Jaké jsou tyto natáčky od ověřeného výrobce Remington? Balení je opravdu velmi stylové a elegantní, to mě příjemně překvapilo a doufala jsem, že obsah bude kvalitou... Přečíst článek

Elektrické natáčky Remington KF40E - Recenze a zkušenosti

Elektrické natáčky Remington KF40E - Recenze a zkušenosti

Sada těchto natáček do vlasů s elektrickým nahříváním mě příjemně překvapila. Kvalitní výrobce Remington má na trhu několik modelů, a právě model Remington KF40E je jedním z nejprodávanějších. Čím si získal takovou oblibu mezi uživatelkami? Samozřejmě, že cena byla první, co jsem... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Rowenta CF 9320 D0

Podobné produkty


Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Braun AS 110

Přidat komentář