Remington AS7051 recenze

Remington AS7051 recenze a zkušenosti
(79.2%)

Horkovzdušná kulma Remington AS7051 vám pomůže vytvořit dokonalý objem a dlouhotrvající vlny. Přístroj v sobě kombinuje výhody kulmy a fénu a díky 4 nástavcům a...

od 691 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Tento kulmofén se díky dostupné ceně velmi dobře prodává. Ověřený výrobce je zárukou spolehlivosti tohoto produktu. Jako na každý produkt, i na tento jsou kladné i záporné odezvy od uživatelů, který kulmofén používají.

Nedá se jednoznačně vždy přiklonit k těm lepším hodnocením, pokud máte jiný typ vlasů nemusí vám právě proto vyhovovat tento produkt, který vyhovuje jiným. Jak si tedy stojí tento kulmofén po rychlém odzkoušení?

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na kulmy a redakčný výber nejlepší kulmy

Klasický design

Po rozbalení mě design kulmofénu nepřekvapil, ale ani nezklamal. Má kompaktní rozměry a klasický design. Barevné provedení je pěkné a ovládací prvky dobře přístupné pro ovládání i při držení kulmofénu v ruce. Plusem je otočný kabel s dostatečnou délkou 1,8 m.

Kvalita materiálu a výsledná úprava účesu

Zpracování kulmofénu je velmi dobré a rukojeť je takový průměr. Chybí mu jemné tvarování pro lepší uchycení do ruky nebo alespoň pogumovaná část rukojeti. Pokud se vám potí ruka může vám v ruce mírně klouzat. Ale při úpravě jsem necítila jinak žádné omezení a ovládání je snadné.

Materiál nástavců je keramický s turmelínom a antistatický, díky čemuž vlasy neelektrizují. Kartáč má smíšené štětiny, které můžete zatáhnout dovnitř nástavce pootočením. Vytváření účesu chce trochu cvik a mínusem je, že i když má kulmofén dvě úrovně teploty pro silnější teplotě jsem už cítila horký vzduch na pokožce hlavy, což bylo trošku nepříjemně. Zase to záleží na hustotě vlasů, u jemných vlasů tu teplotu už cítíte. Při husté hřívě to tak citelné není. Konečný účes hlavně zvětšení objemu bylo dobré a kulmofén svou práci odvedl dobře.

Výbava

Ve výbavě najdete kromě kulmofénu i 4 náhradní nástavce pro různé možnosti úpravy od objemového až po vytváření vln a žáruvzdorné pouzdro.

thumb_up

+ Kvalitní zpracování
+ Otočný kabel
+ 4 náhradní nástavce
+ Jednoduché ovládání
+ Cena

thumb_down

- Slabá regulace teploty (vyšší teplota s příliš horkým vzduchem)
- Slabá ergonomie rukojeti

Pohled na závěr

Tento kulmofén od ověřeného výrobce Remington patří k těm základním modelům a kladné hodnocení si zaslouží za příznivou cenu, 4 různé nástavce a pouzdro, které je v balení. Pokud víte s kulmofénem pracovat, účes si vytvarujte s výborným výsledkem. Hodí se pro objemové účesy i pro vytváření vln.

Zamrzela mě rukojeť, které chybí lepší ergonomie, možná jemné tvarování nebo pogumování, aby se v ruce pohodlnější kulmofén držel. Ale tento tvar je více méně standard při kulmofénoch i jiných značek. Další věc je dvě úrovně teploty, kde se mi zdál první stupeň slabý a druhý příliš silný při delší úpravě.Mezistupeň teploty mezi těmi dvěma teplotami by mně osobně vyhovoval nejvíce.

V poměru funkčnost a cena jde o výhodný nákup a kulmofén poslouží dobře. Pokud si vytváříte účesy jen příležitostně a nechcete investovat do drahého kulmofénu je Remington AS 7051 dobrá volba. Pokud hledáte něco na každodenní úpravu doporučuji vám raději model Rowenta CF 9320 BruschiActiv.

Seznam článků

Elektrické natáčky Remington H9096 - Recenze a zkušenosti

Elektrické natáčky Remington H9096 - Recenze a zkušenosti

Sada stylových natáček do vlasů, model Remington H9096, u mě zabodovala jednoznačně kvalitou a elegantním balením. Jaké jsou tyto natáčky od ověřeného výrobce Remington? Balení je opravdu velmi stylové a elegantní, to mě příjemně překvapilo a doufala jsem, že obsah bude kvalitou... Přečíst článek

Elektrické natáčky Remington KF40E - Recenze a zkušenosti

Elektrické natáčky Remington KF40E - Recenze a zkušenosti

Sada těchto natáček do vlasů s elektrickým nahříváním mě příjemně překvapila. Kvalitní výrobce Remington má na trhu několik modelů, a právě model Remington KF40E je jedním z nejprodávanějších. Čím si získal takovou oblibu mezi uživatelkami? Samozřejmě, že cena byla první, co jsem... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Remington AS7051

Podobné produkty


Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Philips HP 8656

Přidat komentář