Rowenta CF4132 D0 recenze

Rowenta CF4132 D0 recenze a zkušenosti
(79.8%)

Multifunkční kulma Rowenta CF 4132D0 Multi Styler Unlimited Looks. Tato čtrnáctidílná sada pro úpravu vlasů a různé styly vám pomůže k jakémukoli účesu. Díky tak bohatému...

od 999 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Klasická keramická kulma s kleštěmi na přichycení vlasů Rowenta CF 4132 MultiStyler mi sedla hned do ruky. Používám klešťové kulmy dlouho a jsem zvyklá právě na takový způsob natáčení s přichycením vlasů kleštěmi. Zaměřila jsem se proto při této kulmě na kvalitu tvarování účesu, rychlost nahřívání a balení.

Jednoduchý design

Tato kulma má jednouchý design a výborné se drží v ruce. Při manipulaci je velkou výhodou i otočná šňůra. Zatímco se vám kulma nahřeje, můžete ji postavit na jednoduchý výklopný stojánek, kterým disponují téměř všechny kulmy. Zapnutí indikuje světelná dioda. Kulma má klasický kulatý tvar a nechybí ani ukončení chladnou špičkou.

Obchody, kde koupíte online:

Zjistit cenu v srovnávači heuréka Porovnat ceny heureka.cz
Mall.cz 999 Kč
1499 Kč
Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 1399 Kč
1699 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Okay.cz 1399 Kč Do obchodu Okay.cz
Euronics.cz 1399 Kč
1699 Kč
Do obchodu Euronics.cz
Alza.cz 1399 Kč
1499 Kč
Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na kulmy a redakčný výber nejlepší kulmy

Kvalita materiálu a úroveň úpravy vlasů

Tato kulma má keramický povrch a nahřátí je rovnoměrné. Teplota se nedá nastavit a není ani možnost sledování teploty na displeji. Je to klasická kulma, která se nahřeje na pevnou teplotu. Zpracování kulmy je však velmi kvalitní. Natáčení účesu je jednoduché a po natočení účes drží, ale určitě je dobré jej upevnit ještě lakem na vlasy.

Výbava na jedničku

V balení toho najdete opravdu hodně, a právě díky bohaté výbavě nástavců je tato kulma dobrou volbou. Výměna je snadná, a kromě klasického kulatého nástavce jsou vbalení krepovací desky, spirálový nástavec, žehlící prkna, plochý nástavec, tvarovací kartáč a sada kolíčků na přichycení vlasů.

thumb_up

+ Kvalitní zpracování
+ Jednoduché ovládání
+ Otočný kabel
+ Bohatá výbava nástavců s keramickým povrchem
+ Pouzdro na uložení

thumb_down

- Bez možnosti regulace teploty
- Disponuje bezpečným automatickým vypnutím

Pohled na závěr

Tato kulma mě nezklamala. Jde o klasickou kulmu s kleštěmi pro rychlou úpravu vlasů a účel splňuje. Ovládání je jednoduché a bohatá výbava je velkým plusem. Určitě bych ocenila regulaci teploty a automatické vypnutí je funkce, která by neměla při takových produktech chybět. Zapomenutá zapnuta kulma v koupelně je nejčastější problém, který máme po odchodu z bytu. Vypnula jsem ji nebo nevypnula?

Mnoho nástavců, mnoho možností pro kreativní účesy a snadné ovládání za dobrou cenu získáte v této kulmě. S některými nástavci to jde snadno s některými bohužel trochu horší, ale je to o získání dovedností, které se dlouhodobým používáním zaručeně dostaví.

Seznam článků

Vývoj ceny produktu Rowenta CF4132 D0

Podobné produkty


Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Remington AS7051

Přidat komentář