Elektrické natáčky Remington H9096 - Recenze a zkušenosti

Sada stylových natáček do vlasů, model Remington H9096, u mě zabodovala jednoznačně kvalitou a elegantním balením. Jaké jsou tyto natáčky od ověřeného výrobce Remington?

Remington H9096

Balení je opravdu velmi stylové a elegantní, to mě příjemně překvapilo a doufala jsem, že obsah bude kvalitou odpovídat designu. Kufřík, ve kterém se natáčky nacházejí, je v mírném úhlu směrem dopředu snížen a natáčky se mi tak velmi pohodlně vybírali. Nahřívají se systémem zasunutí po délce na nahrávací lišty spolu s klipsnami a tento způsob je velmi pohodlný. Tato sada obsahuje kvalitní keramické natáčky model Silk s jemným povrchem a ionizací. V balení jich je 20 ks. Co mě však zklamalo, jsou pouze ve dvou velikostech, a to střední s 25 mm průměrem a velké s 32 mm průměrem. Jednoznačně se hodí více na dlouhé vlasy pro velké lokny a objemovější kadeře.

Extra rychlé nahřátí a snadné používání

Kladně hodnotím rychlost nahřátí natáček. Ta je oproti levnějšímu modelu dvojnásobně kratší. Nevím, jestli je to tím systémem nahřívání, že se na lištu nasunou drážkou v těle natáčky a ta umí tak přijmout více tepelné energie najednou, nebo něčím jiným, ale každopádně rychlost nahřátí je výborná. Způsob natáčení je klasický, na natáčku si navinete pramínek vlasů a klipsnou přichytíte. Mně dělalo problém natáčení zadní strany, ale je to jednoduchý systém, na jaký jsme při natáčení zvyklý.

Pohled na závěr

Sada elektrických natáček modelu Remington H9096 byla pro mě velmi příjemným překvapením, počínaje moderním elegantním balením, v jakém se nacházejí, rychlosti ohřevu natáček a kvality samotných natáček, až po výsledek úpravy vlasů. Nebýt toho, že tato sada obsahuje pouze dvě velikosti, tak tímto natáčky nemám, co vytknout. Bohužel takto jsou určeny spíše pro dlouhé vlasy nebo uživatelky, které chtějí objemové krásné velké kadeře. Průměr 25 mm jsou střední natáčky a 32 mm velké, proto se bez malých s průměrem kolem 17-20 mm musíte obejít.

Plusy

  • Stylové balení
  • kvalitní natáčky
  • rychlé ohřívání
  • uspořádání při nahřívání pro pohodlné nasouvaní i výběr z kufříku
  • signalizace nahřátí

Mínusy

  • Pouze dvě velikosti natáček.
Hodnocení článku:
(79.8%)

Pulbikované dňa: 01.01.2017

oblíbené produkty

Zobrazit kategorii:


Přidat komentář