Orava K-231 recenze

Orava K-231 recenze a zkušenosti

Speciální kulma Orava K-231 R vám z vašich dlouhých vlasů vykouzlí perfektní vlny, za kterými se budou všichni otáčet. Její inovativní funkce napařování dodá loknám svěží a...

od 1249 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Automatická napařovací kulma Orava K 231 mě zaujala na první pohled. Jde o model s automatickým rotujícím natáčením vlasů, a pokud se ji naučíte dobře ovládat, odměnou vám budou profesionální účesy s bohatými vlnami a loknami. Musím říct, že kulma na první pohled působí, že práce s ní bude složitá.

Originální design

Design je opravdu originální a přizpůsoben tak, aby co nejlépe uchytil vlasy při úpravě. Rukojeť je ukončena kulatými kleštěmi, do kterých se natáčí pramínek vlasů. Na rukojeti máme ovládací prvky a tenký indikátor, který informuje o nastavené teplotě. Navzdory mohutnější rukojeti se kulma drží v ruce velmi dobře, ale při delší úpravě vlasů cítíte už hmotnost kulmy.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na kulmy a redakčný výber nejlepší kulmy

Kvalita materiálu a výsledek úpravy účesu

Celkově zpracování a svrchní úprava kulmy jsou na výborné úrovni. Nechybí ochranný systém proti namotání vlasů při rotaci. Zvuková signalizace vás upozorní na uvolnění vlasů z kulmy a dokončení úpravy. Upozorní vás i na špatně natočené vlasy. Musím říci, že první natáčení bylo jedno velké pípání.

Kladně hodnotím bezpečné automatické vypnutí po 20 minutách do pohotovostního režimu a po 60 minutách nečinnosti se vypne úplně. Nastavit si můžete 3 úrovně teploty nebo 3 úrovně časovače pro typ kadeří. Rovněž je možné nastavit směr kadeří k obličeji, od obličeje nebo střídavě.

Tato kulma je vhodná pro delší vlasy a výsledek je opravdu vynikající. Trochu problém je na začátku, dokud si osvojíte techniku natáčení. První dny možná budete potřebovat pomoc hlavně s vlasy vzadu. Co se týče kvality účesu díky systému napařování jsou vlasy lesklé a mají zvlhčený zdravý vzhled. 

thumb_up

+ Kvalitní zpracování
+ Zvlhčováním šetrná metoda natáčení vlasů
+ Automatické bezpečnostní vypnutí
+ Regulace teploty
+ Časovač

thumb_down

- Vyšší hmotnost
- Častá zvuková signalizace

Pohled na závěr

Model Orava K 231 je velmi zajímavou automatickou kulmou se šetrným napařovacím systémem úpravy vlasů do loken. Vhodná je na dlouhé vlasy a naučit se s ní kvalitně natáčet vlasy chce trochu trpělivosti. Pokud si osvojíte tu správnou techniku, odměnou vám budou krásné vlny nebo kadeře podél celé délky vlasů.

Je to jedna z nejideálnějších kulm právě pro velmi dlouhé vlasy. Pokud máte vlasy sahající až po pás a s jinými kulmami to jde těžko, tato kulma je pro vás výbornou volbou.

Seznam článků

Elektrické natáčky Remington H9096 - Recenze a zkušenosti

Elektrické natáčky Remington H9096 - Recenze a zkušenosti

Sada stylových natáček do vlasů, model Remington H9096, u mě zabodovala jednoznačně kvalitou a elegantním balením. Jaké jsou tyto natáčky od ověřeného výrobce Remington? Balení je opravdu velmi stylové a elegantní, to mě příjemně překvapilo a doufala jsem, že obsah bude kvalitou... Přečíst článek

Elektrické natáčky Remington KF40E - Recenze a zkušenosti

Elektrické natáčky Remington KF40E - Recenze a zkušenosti

Sada těchto natáček do vlasů s elektrickým nahříváním mě příjemně překvapila. Kvalitní výrobce Remington má na trhu několik modelů, a právě model Remington KF40E je jedním z nejprodávanějších. Čím si získal takovou oblibu mezi uživatelkami? Samozřejmě, že cena byla první, co jsem... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Orava K-231

Podobné produkty


Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Philips HP 8656

Přidat komentář