Klarstein Vitalic smoothie mixér – recenze, zkušenosti

dvě různé velikosti mixovacích sklenic
výkon mixéru
snadná obsluha i údržba

Hodnocení:
(80.4%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Smoothie mixér Klarstein Vitalic s výkonem 1 000 W rozdrtí vše, co do něj dáte. Velký a malý mixovací pohár se šroubovacími víky a praktickou rukojetí jsou vhodné pro požadované množství nápoje. Jeden z krytů má uzavíratelný otvor na pití. Čištění je jednoduché – poháry, víka a držadlo jsou vhodné do myčky, základna a čepele se dají jednoduše umýt. K dispozici máte dva vyměnitelné nástavce – 6-čepelový křížový nástavec a plochou mlynčekovú čepel.

Milovníci smoothie a ovocných nápojů vědí, že mít tzv. smoothie mixér je přímo povinnost. Díky němu si totiž mohou připravit oblíbenou pochoutku kdykoliv se jim zažádá a díky nádobám, které jsou k němu obvykle přibaleny, si ji mohou brát i do práce, do školy či na cesty. Znáte stolní mixér Klarstein Vitalic?

Stolní mixér na smoothie Klarstein Vitalic je dostupný v 2 barvách (černé a bílé) v ✅ e-shopu Klarstein.cz.

Jednoduchá příprava

Smoothie mixéry, jak už jejich název napovídá, jsou určeny na přípravu ovocných a mléčných koktejlů. Klarstein Vitalic disponuje silným 1 000 W motorem (10 000 ot./min.), Který díky 6-čepelové křížovému nástavci zpracuje vše, co do něj dáte. Pokud máte rádi oříšky či semínka, na jejich pomletí můžete použít plochou mlynčekovú čepel.

Klarstein Vitalic recenze

Stačí tedy jen vložit suroviny do nádoby, správně ji připevnit a stisknout tlačítko, které nastartuje (a i zastaví) motor.

Smoothie na cesty

Mixér má průměr jen 14 cm, jeho výška bez nádoby je 19,5 cm, lehce ho tedy umístěte do každé kuchyně. Základna váží cca 1 620 g, když k tomu přidáte čepel a pohár na mixování, vejdete se do 2 kg. Pokud často cestujete a bez smoothie si neumíte představit den, díky svým malým rozměrům vám tento stroj nebude v zavazadle vůbec překážet. V balení mixéru se nacházejí 2 nádoby – velký a malý pohár na mixování, díky kterým si můžete mléčný koktejl či smoothie vzít s sebou i na sportování, do práce či do školy.

Klarstein Vitalic mixovací nádoby na smoothie

K sklenicí jsou k dispozici praktická ručka (hodí se např. na nalévání a přenášení) a šroubovací víka, z nichž jedno je s otvorem na pití.

Klarstein Vitalic v 2 barevných provedeních

Snadná údržba

Potěšilo nás, že základna i čepele se dají po přípravě nápoje lehce umýt. Výhodou je, že sklenice s držadlem i víky se dají mýt v myčce nádobí. Výměna čepelí, stejně jako sklenic je jednoduchá, což usnadňuje nejen manipulaci s nimi, ale i samotné čištění.

Smoothie mixér Klarstein Vitalic

Zkušenosti a recenze

Uživatelé jsou velmi spokojeni s výkonem mixéru, který si poradí s čerstvým tvrdším, ale také s mraženým ovocem. Potěšila je i slušná výbava (2 mixovací poháry a čepel na mletí). Několika uživatelům se rozbila nádoba a upozoňujú na to, že náhradní díly nejsou dostupné. Vzhledem ke kvalitě samotného mixéru se to však dá oželet, jelikož nádobku můžete použít i z jiného smoothie mixéru (v případě, že vám bude pasovat závit a rozměr).

Recenze a zkušenosti se smoothie mixérem Klarstein Vitalic

Pozitíva

dvě různé velikosti mixovacích sklenic
výkon mixéru
snadná obsluha i údržba

Negatíva

těžko sehnatelné náhradní díly


Autor recenze: Mgr. Lucia Kunkelová
Datum publikace: 23.07.2020
Nejlepší stolní mixéry 2023 – recenze, test, srovnání

Nejlepší stolní mixéry 2023 – recenze, test, srovnání

Stolní mixéry z mnoha našich kuchyní téměř vymizely a nahradily je jednodušší tyčové. V posledním období zažívají renesanci, za kterou jsou zodpovědné zejména oblíbené smoothie nápoje. Stolní mixéry vám však toho připraví mnohem víc. V článku vám prozradíme, na co je můžete použít, jaké jsou jejich výhody i negativa a dáme vám několik tipů, jak si správný stolní mixér vybrat.... Přečíst článek


Přidat komentář