Logitech MX Master 3 počítačová myš – recenze, zkušenosti

ergonomie
individuální nastavení
MagSpeed kolečko
výdrž baterie
vysoká rychlost a přesnost

Hodnocení:
(80.8%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Typ: kancelářská | Technologie: laserová | Připojení: bezdrátová | Maximální rozlišení: 4 000 dpi | Programovatelná tlačítka: 7 | Podsvícení: ne | Hmotnost: 141 g

Profesionální kancelářská bezdrátová myš se speciálním a výkonným laserovým senzorem Darkfield. Myš umožňuje pohyb na každém druhu podkladu. Kolečko disponuje elektronickým posunem a myší lze ovládat dokonce více počítačů zároveň. Speciální kolečko MagSpeed je umístěno na levé straně myši. Baterie jsou dobíjecí a na jedno nabití vydrží baterie i více než 70 dní.

Logitech MX Master 3 spolupracuje s operačním systémem Windows i Mac. Myš má ergonomický tvar a nabízí perfektní úchop pro větší i menší dlaně. Má 7 programovatelných tlačítek. S myší lze dělat individuální nastavení pro konkrétní aplikaci. Myš je vhodná pro grafické designéry či střihače. Disponuje vysokým rozlišením až 4 000 dpi a rychlou odezvou.

Počítačová myš Logitech MX Master 3 je dostupná v ✅ e-shopu Alza.cz.

Profesionální výkon

Počítačové myši do běžné kanceláře obvykle nestojí 2 200 Kč a více, ale pokud pracujete v grafickém studiu, zabýváte se architekturou nebo stříháte videa, kvalitní počítačová myš má svůj smysl. Logitech MX Master 3 nabízí extrémně rychlou odezvu a přesnost díky laserovému snímači s hodnotou až 4 000 dpi. Hodnotu však lze nastavit od 200 dpi. Laserový snímač Darkfield funguje dokonce i na skle či lakovaném dřevě. Podložku nepotřebujete.

Logitech MX Master 3 recenze

Neobtěžuje vás ani žádný kabel. Myš je totiž bezdrátová a funguje díky Bluetooth rozhraní. Baterie vydrží i více než 70 dní. Každé dva měsíce však doporučujeme nabíjet preventivně, aby vás baterie nezklamala. Perfektní funkcí je tlačítko Easy-Switch, které umožňuje vytvořit až 3 připojitelné spoty. Myš a její individuální nastavení tak lze nastavit až pro tři zařízení a následně tlačítkem Easy-Switch můžete výchozí nastavení myši přepnout na konkrétní zařízení.

Logitech MX Master 3 je kompatibilní se všemi operačními systémy Windows, Linux, MacOS a umožňuje přizpůsobit nastavení pro široké spektrum aplikací jako Google Chrome, Mirosoft Word, Excel, Power Point, Adobe Photoshop a jiné. Myš je tak předurčena pro profesionální výkon.

Pohodlná a rychlá

Druhou doménou laserové myši Logitech MX Master 3 je její ovládání. Zmínili jsme již tlačítko Easy-Switch. To není všechno. Myš disponuje elektronicky ovládaným kolečkem MagSpeed, a to hned dvěma. Na jejím čele je kolečko v klasické poloze, jak jej známe z většiny myší, ale využít můžete i elektronický posun MagSpeed ​​kolečka, která se nachází na levé straně myši a ovládat jej můžete palcem. Vyžaduje si to cvik, ale zvyknete si jednoduše.

Myš má perfektní ergonomický tvar a drobný výstupek určený pro palec má své opodstatnění a ruka se zdá být v mnohem přirozenější poloze. Špičková ergonomie není na úkor hmotnosti. Ta je 141 g. Reakce jsou velmi rychlé díky laserovému snímači Darkfield, ale perfektní je i odezva. Myš je přesná a zároveň rychlá. Tím, že si můžete dimenzovat akce, které pro jednotlivá tlačítka budete používat, šetříte množství času. Myš nemá žádné podsvícení.

Inovativní a kvalitní

Logitech MX Master 3 využívá inovativní technologie, které jsou zároveň i inteligentní a kvalita se odrazila i na ceně. Počítačová myš těchto rozměrů je však prioritně určena pro lidi, kteří při práci s počítačem myš využívají a právě Logitech MX Master 3 jim dopřeje komfort, který při práci potřebují. Přes rychlé a přesné ovládání až po skvělou kvalitu materiálů a výdrž baterie. Nabíjení netrvá více než 3 hodiny díky konektoru USB-C. Myš si můžete přizpůsobit na základě toho, v jakém programu pracujete nebo který počítač práva používáte.

Tlačítka počítačové myši Logitech MX Master 3

Závěrečné hodnocení

Profesionální počítačová myš vhodná do každé kanceláře, kde se u počítače tráví více než 6 hodin denně. Logitech MX Master 3 je ideální volbou pro grafiky, střihače, architekty či jiné povolání, kde se vyžaduje rychlost a přesnost při práci s myší. Laserová myš s bezdrátovou technologií Logitech MX Master 3 nabízí perfektní reakce a vysoké, nastavitelné, rozlišení snímače od 200 až po 4 000 dpi. Software myši umožňuje vytvořit individuální nastavení pro tři zařízení, mezi kterými jednoduše přepínáte za pomoci tlačítka Easy-Switch. Programovatelných tlačítek je sedm.

Nastavení ovládání myši lze personalizovat i v mnoha aplikacích a programech. Za zmínku stojí i inovativní kolečko MagSpeed ​​ovládané elektronicky. Reaguje extrémně rychle a lze jej ovládat palcem. Myš má perfektní ergonomii a laserový snímač Darkfield pracuje spolehlivě na kterémkoliv povrchu. Bluetooth má dosah 10 metrů. Baterie jsou dobíjitelné za pomoci USB-C konektoru. Logitech MX Master 3 se nabíjí zhruba tři hodiny a plný stav baterie vydrží více než 70 dní. Jedinou nevýhodou této kvalitní myši je právě vysoká pořizovací cena.

Pozitíva

ergonomie
individuální nastavení
MagSpeed kolečko
výdrž baterie
vysoká rychlost a přesnost

Negatíva

vysoká cena


Autor recenze: Bc. Denis Ruščák
Datum publikace: 27.08.2020
Nejlepší počítačové myši 2022 – recenze, test, srovnání

Nejlepší počítačové myši 2022 – recenze, test, srovnání

Součástí počítačového hardwaru je nepochybně i toto malé zařízení, které vám při práci s počítačem slouží na komfortní a rychlé ovládání. Počítačová myš je důležitou součástí výbavy každého počítače. A jak vybrat počítačovou myš? Kromě účelu, na který budete myš využívat, se najde i několik dalších podstatných parametrů. Počítačová myš se nevybírá pouze podle toho, že se má líbit.... Přečíst článek


Přidat komentář