Sencor SHB 5601GR tyčový mixér – recenze, zkušenosti

velmi silný motor s výkonem až 1 000 W
dvojité metličky na šlehání

Hodnocení:
(72.4%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Tyčový mixér 4 v 1 Sencor SHB 5601GR disponuje extra tichým motorem o příkonu 1 000 W, plynulou regulací rychlosti (20 rychlostí) a technologií Titanium QuadBlade. Mixér lze použít i na mixování horkých pokrmů, zvládne i šlehání a sekání. Délka přívodního kabelu je skvělých 120 cm.

Parametry: příkon: 1 000 W; regulace rychlosti: plynulá + turbo; materiál: plast + nerezová ocel; funkce: mixování, sekání, krájení, šlehání; příslušenství: nerezová mixovací noha, pracovní nádoba, nádoba na sekání, nástavec na sekání, metličky na šlehání; rozměry (š × v × h): nespecifikováno; hmotnost: 2,0 kg

Výkonný tyčový mixér s příslušenstvím. Najdete ho ve více barevných provedeních, přičemž je vyroben z kombinace plastu a odolné nerezavějící oceli.

Tyčový mixér Sencor SHB 5601GR je dostupný ve více barvách. V tyrkysové si jej můžete zakoupit na ✅ webu Heureka.cz.

I na sekání a šlehání

Díky mixovacímu nástavci z nerezové oceli jej můžete použít i na mixování horkých omáček či jiných pokrmů. Pozitivně hodnotíme velkou pracovní nádobu o objemu 0,8 l a nádobu na sekání o objemu až 1,25 l, na které najdete dokonce ouško na snadnější přenášení a vylévání. Kromě nich najdete v balení i nástavec na sekání a nástavec na šlehání s dvěma pevnými metličkami, které si poradí i s hustou šlehačkou či krémy.

Sencor SHB 5601GR recenze

Líbilo se nám, že na rozdíl od mnoha konkurenčních modelů jsou pracovní nádoby dodávány s tímto mixérem osazeny pogumovanou podložkou, díky které se po kuchyňské desce nekloužou.

Z nejsilnějších na trhu

Překvapil nás i příkon elektromotoru – jde totiž o jeden z nejsilnějších tyčových mixérů s až 1 000 W motorem, na který vám navíc výrobce poskytne záruku až 6 let. Škoda jen, že motor je to jediné, co se na tyčových mixérech nezvykne pokazit.

Sencor SHB 5601GR s příslušenstvím

I na každodenní použití

Jde o dobře vybavený model, vhodný díky svému provedení i pro každodenní použití. Jeho jedinou nevýhodou je vyšší hmotnost samotného mixéru (2 kg), která je ale daní za výkonný motor.

Zkušenosti a recenze

Jde o tichý a výkonný tyčový mixér, který si můžete zakoupit v různých barevných provedeních. Uživatelům se líbí jeho příslušenství, oceňují větší nádobu na míchání a menší na sekání.

Recenze a zkušenosti s tyčovým mixérem Sencor SHB 5601GR

Pozitíva

velmi silný motor s výkonem až 1 000 W
dvojité metličky na šlehání

Negatíva

vyšší hmotnost


Autor recenze: Michal Toma
Datum publikace: 10.07.2020
Nejlepší ponorné tyčové mixéry 2024 – recenze, test, srovnání

Nejlepší ponorné tyčové mixéry 2024 – recenze, test, srovnání

Tyčové mixéry mají před ostatními výhodu zejména co se týče pohodlnějšího skladování, mobility a nízké ceny. Podívali jsme se i na jejich další výhody i nevýhody a poradíme vám, podle jakých kritérií si tyčový mixér vybrat. Představíme vám i nejoblíbenější modely, dostupné v Česku. Nejlepší tyčové mixéry Tyčové mixéry – recenze Připravili jsme pro vás pár recenzí... Přečíst článek


Přidat komentář