Vybíráme fitness náramek

Fitness náramky, které slibují, že vás každý den dostanou z postele, změří vaše výkony, přinutí vás žít zdravě a překonávat sebe sama, ocení určitě každý profesionální sportovec, ale najdou si místo iu začátečníků či lidí milujících pohyb. Jak si však vybrat ten pravý?

Fitness náramek

Před výběrem samotného náramku byste měli znát své cíle. Na základě nich tedy zjistíte, co s náramkem budete dělat a jaké funkce od něj očekáváte.

Oblíbené fitness náramky

Různé funkce – různé možnosti

Fitness náramky jsou pro lidi opravdu motivačním kouskem elektroniky, který je burcuje k lepším výkonům svými statistikami. Pokud však existuje určitá sportovní aktivita, kterou máte rádi, jako například plavání nebo běh, musíte se ujistit, že software ve vašem náramku bude podporovat tyto aktivity. Myslete na to, že od základních náramků dostanete jen základní funkce, pomocí kterých si víte odsledovat ujetou vzdálenost či spálené kalorie.

Chytrý náramek

Pro více sportovně založené jsou zde pak náramky s pokročilejšími funkcemi jako měření srdečního tepu, GPS, sledování tempa, nadmořské výšky a podobně. Pro mnohé je také důležitý design. Ten se snažte skloubit s životním stylem, aby dokonale vystihoval vaši osobnost a vkus. Některé náramky nabízejí pouze senzory, přičemž se spárují s vaším smartphonem a na něm si pomocí potřebné appky kontrolujete vše potřebné. Jiné náramky nabízejí i displej, na kterém si sledujete všechny údaje v reálném čase. V případě, že jsou vaší zálibou vodní sporty, určitě budete trvat na vodotěsném náramku, kterých je také v nabídce mnoho.

Recenze a hodnocení

Nevíte si ze široké nabídky fitness náramků vybrat ten správný? Mohl by vám pomoci náš výběr tří náramků, se kterými bude radost sportovat a také běžně fungovat.

Xiaomi Mi Band 2

Je druhou generací náramků z řady Mi Band a patří spíše k jednodušším náramkem se základními funkcemi. Ty zahrnují krokoměr, měření spálených kalorií, budík, oznámení, vibrace a výdrž baterie 20 dnů. Tento náramek má také OLED displej a je vodě a prachu odolný. Také měří spánek a nabízí Bluetooth funkci "Najdi mě" pokud se Vám někde ztratí. Jeho cena je cca 1 500 Kč.

fitness náramek Xiaomi Mi Band 2

Garmin Vivofit 2

Tento fitness náramek od Garminu navrhl známý návrhář Jonathan Adler. Dokáže sledovat denně Vaše cíle, má ocelový řemínek, synchronizuje s Vaším telefonem a také nabízí zvukové upozornění v případě Vaší delší nečinnosti. Samozřejmostí je měření kroků, spálených kalorií, stopky s přesným měřením aktivity a podsvícený displej. Garmin Vivofit 2 je možné rozšířit i o příslušenství např. snímač srdečního tepu. Cena tohoto náramku je 2 700 Kč.

fitness náramek bez merača pulzu Garmin Vivofit 2

Fitbit Alta

Je pokročilejší fitness náramek, který dává pozor jako na Vaši celodenní aktivitu, tak i na tu noční. Počítá Vaše kroky, ujetou vzdálenost, kalorie a aktivně minuty. Pokud se přestanete hýbat delší dobu, hned vás na to upozorní, aby podpořil Vaši aktivitu. Nabízí dotykový OLED displej, který zobrazuje také textové upozornění. Vaše pokroky řadí do přehledných statistik a dokáže se spárovat s Vaším telefonem na platformě Android, iOS či Windows Phone. Také dokáže automaticky rozeznat cvičení, přičemž následně spouští jeho záznam, aniž byste museli cokoli stisknout nebo nastavovat. Baterie drží od plného nabití 5 dnů. Cena fitbol Alta je cca 4 000 Kč.

fitness náramek Fitbit Alta

 

 

Hodnocení článku:
(81%)

Pulbikované dňa: 01.01.2017

oblíbené produkty

Zobrazit kategorii:


Přidat komentář