Guzzanti GZ 460 hotdogovač – recenze, zkušenosti

nastavitelný termostat
retro design
skleněná nádoba
nerezová konstrukce

Hodnocení:
(80.8%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Pokud jste milovníky hotdogů, hotdogovač Guzzanti GZ 460 je určitě volba, která vám udělá radost. Zajímavý retro design ukrývá topné těleso s příkonem 420 wattů. Praktický je i nastavitelný termostat s regulací teploty od 30 do 100 ° Celsia. Připravovat můžete v hotdogovači i vajíčka nebo zeleninu.

Elegantní hotdogovač Guzzanti HZ 460 disponuje skleněnou nádobou, která bez problémů pojme 16 párků. Nechybí ani dva ocelové hroty na pečivo. Nerezová konstrukce působí velmi esteticky. Zapínání ohřevu nádoby a trnů není vybaveno samostatným spínačem. LED signalizace ohřevu. Nádoba obsahuje rovněž nerezovou mřížku pro lepší manipulaci při přípravě pokrmu.

Zaujal vás hotdogovač Guzzanti GZ 460? Zakoupit si ho můžete na ✅ webu Heureka.cz.

Retro kousek v moderním duchu

Svým designem zaujme tento hotdogovač značky Guzzanti už na první pohled. Jeho design však není jen otázkou krásy, ale také se to týká kvality samotné konstrukce. Výrobce na ušlechtilé oceli rozhodně nešetřil. Nerezová platforma je kromě nádoby na 16 párků vybavena i dvěma ocelovými hroty na rozpékání pečiva.

Guzzanti GZ 460 recenze

Hroty jsou dostatečně ostré a rovněž je vyhovující i tloušťka. Nádoba má praktický nerezový mřížkový válec, který je velmi praktický při přípravě pokrmů. Nerezové je i víko, což rovněž vzbuzuje vyšší kvalitu. Samotné zařízení váží 4 kg, ale tvarem ho lze řadit mezi kompaktnější zařízení.

Rychlá příprava nejen párků

Ohřev hotdogovače signalizuje LED dioda. Po zhasnutí můžete vložit párky a ty se už připravují v horké páře. Vůbec se však nemusíte limitovat pouze na přípravu hotdogů. Klidně můžete zkusit v hotdogovači připravovat i klobásky, zeleninu a díky praktickému ocelovému válci i vajíčka.

Příprava kukuřice v hotdogovači Guzzanti GZ 460

Příkon 420 wattů je více než dostačující. Ohřev vody trvá přibližně 5 minut a následně můžete začít s přípravou párků. Hroty na pečivo nemají samostatný spínač na zapínání, ale není to žádné mínus. Samozřejmě, velmi praktickou výhodou je nastavitelný termostat, který reguluje teplotu v rozmezí 30 až 100 ° Celsia.

Jednoduchost a praktičnost

Nerezová ocel nejen dobře vypadá, ale problém nebudete mít ani s jejím údržbou. Nerez je velmi odolný. Hotdogovač Guzzanti GZ 460 funguje, tak jako většina hotdogovačů, na jednoduchém principu. Zároveň však přináší vyšší kvalitu a ideální rychlost přípravy. 16 párků máte hotových během přibližně 12 minut. Praktické jsou i rozměry a tvary zařízení. Na šířku má jen 33,5 cm. Protiskluzová úprava je vítaná podobně jako tepelná pojistka.

Hotdogovač Guzzanti GZ 460 recenze

Závěrečné hodnocení

Hotdogovač Guzzanti GZ 460 patří v tomto segmentu do kategorie zařízení s vyšším cenovým pásmem. Zároveň však s jeho funkcemi dosáhnete dokonalý kompromis mezi profesionálním zařízením a klasickým hotdogovačem. V našem testu bodoval Guzzanti především z hlediska jednoduchosti používání a své kvality prokázal i ve svém provedení. Chyby nebylo třeba hledat, protože žádné výrazné nemá. S ohledem na bezpečnost nechybí ani tepelná pojistka či protiskluzová úprava nožiček.

Hotdogovač splnil své zadání na výbornou. S příkonem 420 wattů si poradil nejen s přípravou párků v nádobě na 16 kusů, ale na druhé straně zvládl připravit i vajíčka či zeleninu. Teplotu páry lze regulovat i za pomoci nastavitelného termostatu. Guzzanti mělo ideálně tvary a dobře se skladovalo. Nádoba je dostatečně velká, hroty jsou praktické. S koupí tohoto modelu budete rozhodně spokojeni. Samozřejmě, pokud jste ochotni takovou částku zainvestovat.

Pozitíva

nastavitelný termostat
retro design
skleněná nádoba
nerezová konstrukce

Negatíva

vyšší cena


Autor recenze: Bc. Denis Ruščák
Datum publikace: 20.08.2020
Nejlepší hotdogovače 2022 – recenze, test, srovnání

Nejlepší hotdogovače 2022 – recenze, test, srovnání

Jste fanoušky fast foodu? Nedáte dopustit na dobrý hamburger, kebab, bagetu nebo rádi sáhnete po něčem tradičnějším, například hotdogu? V takovém případě nemusíte stát řadu před rychlým občerstvením, protože chutný hotdog si připravíte už i doma. Na poctivou přípravu vám poslouží hotdogovač. Zařízení, které se postará o bezproblémovou a rychlou přípravu. Jak vybrat hotdogovač pro vaši... Přečíst článek


Přidat komentář