Samsung RFG 23UERS1 americká chladnička – recenze, zkušenosti

bohatá výbava
variabilní police v chladící části

Hodnocení:
(80.4%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Volně stojící americká chladnička Samsung RFG 23UERS1 se může pochlubit velkou úložnou kapacitou. K dispozici je až 520 l – čistý objem chladničky je 396 l a čistý objem mrazničky je 124 l. Chladnička je bohatě vybavena, má antibakteriální ochranu, nulovou zónu, no frost i super chlazení. Mrazicí kapacita je 10 kg/24 hod., akumulační doba je 12 hod.

Parametry: typ: french door; objem chladící/mrazící části: 396/124 l; energetická třída: A+; hlučnost: 44 dB; třída mrazení: ****; mrazicí kapacita: 10 kg/24 h; akumulační doba: 12 h; funkce: LED osvětlení, displej, no frost, výrobník ledu s napojením na vodovod, zásuvka s nastavitelnou vlhkostí, nulová zóna, rychlé chlazení a mrazení, dovolenkový režim, alarm otevřených dveří, dětská pojistka; rozměry (š × v × h): 91 × 179 × 77,6 cm; hmotnost: 142 kg

Skvěle vybavená americká chladnička typu french door. Tento typ si oblíbíte, pokud často připravujete jídlo pro celou rodinu. Do chladicího prostoru se totiž vejdou i velké pekáče, do širokých zásuvek mrazničky můžete klidně odložit i celé ryby.

Model americké chladničky Samsung RFG 23UERS1 získáte za příznivou cenu v ✅ e-shopu Mall.cz.

Bohatá výbava

Tento model je bohatě vybaven – nechybí mu ovládací panel s displejem, beznámrazová technologie, speciální zásuvky či výrobník ledu, který musíte napojit na vodovod a který zabírá velkou část chladícího prostoru.

Americká chladnička Samsung RFG 23UERS1 recenze

Chladnička je vybavena více funkcemi, k dispozici je ovládání vlhkosti, signalizace dveří (2 min.), systém Twin Cooling TDM, funkce Multi Flow či beznámrazová technologie.

Hodně prostoru

V chladničce najdete dobře konfigurovatelný systém skleněných polic, které jsou děleny na polovinu, což zvyšuje variabilitu vnitřního prostoru. Zarazilo nás, že prostoru chybí logické a promyšlené uspořádání – nenajdete v něm např. držák na velké skleněné lahve ani na vejce, také jsme si všimli, že 1,5 l PET láhev se nevejde do dveří.

Samsung RFG 23UERS1 – otevřená chladnička

Vysoká váha

Nepotěší vás ani vyšší hlučnost či povrch náchylný na poškrábání. Pokud budete chtít chladničku vynést na výše patro, zavolejte si na pomoc alespoň 3 siláky – váží totiž téměř 150 kg.

Zkušenosti a recenze

Americkou chladničku Samsung RFG 23UERS1 považují uživatelé za tichou, spokojeni jsou s její velikostí a beznámrazovým systémem. Líbí se jim oddělený systém chlazení chladničky a mrazničky i filtr na vodu. Upozorňují na to, že s chladničkou třeba zacházet jemně, protože plechy nejsou velmi pevné a mohou se snadno ohnout.

Recenze a zkušenosti s americkou ledničkou Samsung RFG 23UERS1

Chladnička na první pohled působí luxusně, čemuž odpovídá i její cena. Pokud hledáte model pro velkou rodinu, do kterého se toho opravdu hodně vejde, měli byste nad ní popřemýšlet.

Pozitíva

bohatá výbava
variabilní police v chladící části

Negatíva

vyšší hlučnost
vnitřní prostor není příliš promyšlený


Autor recenze: Bc. Denis Ruščák
Datum publikace: 16.07.2020
Nejlepší americké chladničky 2022 – recenze, test, srovnání

Nejlepší americké chladničky 2022 – recenze, test, srovnání

Americké chladničky nejsou vyráběny pouze v USA – tímto pojmem se totiž označují velké dvoudveřové či čtyřdveřové chladničky, které poskytnou dostatek prostoru na potraviny pro velké rodiny. Pro někoho však mohou být zbytečným luxusem, nejen pro svou vysokou cenu, ale také pro vysokou spotřebu energie. Podívali jsme se na nejoblíbenější modely a poradíme vám, jak si americkou... Přečíst článek


Přidat komentář