Sencor SFN 9021WH ochlazovač vzduchu – recenze, zkušenosti

velká nádržka (6 l)
inteligentní čelní mřížka
funkce 4v1
mobilita a pohodlné přenášení
různé provozní režimy
ukazatel hladiny vody v nádržce
možnost vypnout zvlhčování

Hodnocení:
(79.2%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Ochlazovač vzduchu Sencor SFN patří k inovativním zařízením. Slouží jako ventilátor, ochlazovač i zvlhčovač vzduchu. Má několik praktických funkcí, které ocení nejeden uživatel. Při provozu je navíc zajištěno rovnoměrné proudění vzduchu, proto se místnost ochlazuje podle vašich představ.

Ochlazovač vzduchu Sencor SFN 9021WH si můžete pohodlně zakoupit na ✅ webu Heureka.cz.

Inteligentní čelní mřížka

Ochlazovač vzduchu Sencor SFN je vybaven inteligentní čelní mřížkou, její sklon si můžete sami nastavit tak, aby vám proudění vzduchu co nejvíce vyhovovalo. Mřížka navíc disponuje speciální funkcí Swing, která zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu.

Sencor SFN 9021WH recenze

Mobilita

Přístroj má praktický design a díky kolečkům ho snadno přemístíte. Radost z pobytu v příjemně vychlazené místnosti tedy můžete mít kdekoliv. Pro ještě lepší přenášení je tu integrované držadlo, to vám manipulaci s přístrojem více usnadní. Přístroj se jednoduše udržuje a obsahuje také úložný prostor a dálkové ovládání.

Multifunkční ochlazovač 4v1

Sencor SFN je multifunkční přístroj, který slouží jako ventilátor, ochlazovač, zvlhčovač vzduchu a potěší i funkce ionizace. Ionizace vám zajistí efekt svěžího vzduchu jako po dešti, a tak bude vaše ochlazení o to efektivnější. Výhodu je, že zvlhčování vzduchu si můžete vypnout, pokud jej nepotřebujete.

Sencor SFN 9021WH ovládání

Provozní režimy

Přístroj je vybaven třemi rychlostmi ventilátoru, můžete si nastavit nízkou, střední i vysokou rychlost, ta se hodí při extrémních vedrech, když se chcete rychle a efektivně zchladit. Jsou zde i několik provozních režimů, první režim prostor konstantně ochlazuje na nastavenou teplotu, další imituje přírodní vánek a poslední je určen k udržování příjemného klimatu během noci. Vše si snadno a pohodlně nastavíte pomocí dálkového ovladače a aktuální nastavení je zobrazeno na podsvíceném LED displeji.

Funkce navíc, které potěší

Ochlazovač vzduchu Sencor SFN disponuje několika inteligentními funkcemi. Má nádržku na vodu o objemu 6 litrů a vyjímatelný prachový filtr. Vodní hladinu v nádržce můžete jednoduše sledovat na ukazateli a v případě jejího vyprázdnění se zvlhčování automaticky vypne. Na přístroji si nastavíte i automatické vypnutí a na LED displeji následně vidíte zbývající čas provozu. Přístroj má příkon 110 W, hlučnost 66 decibelů a průtok vzduchu 410 m3/h.

Sencor SFN 9021WH nádržka na vodu

Zkušenosti a recenze

Ochlazovač vzduchu Sencor SFN je multifunkčním přístrojem, který slouží jako ventilátor, ale zároveň zvlhčuje a ionizuje vzduch. Výhodou je, že zvlhčování je možné vypnout, pokud jej nepotřebujete. Přístroj je mobilní díky kolečkům a držadlu. Má několik provozních režimů i nastavení rychlosti větru. Uživatelé ocení dálkové ovládání, podsvícený LED displej i inteligentní čelní mřížku, která rovnoměrně distribuuje vzduch.

Recenze a zkušenosti s ochlazovačem vzduchu Sencor SFN 9021WH

Spokojeni uživatelé ocenili možnost používání s vodou i bez vody, jednoduché ovládání, výkonnost, časovač či pohyblivé mřížky, které lze libovolně nastavit. Za minus tohoto přístroje považují hlučnost, která je i při nejnižší nastavené rychlosti. Vytkli mu také, že při používání přístroje přes noc se teplota v místnosti nezměnila.

Pozitíva

velká nádržka (6 l)
inteligentní čelní mřížka
funkce 4v1
mobilita a pohodlné přenášení
různé provozní režimy
ukazatel hladiny vody v nádržce
možnost vypnout zvlhčování

Negatíva

hlučnost i při nejnižší rychlosti
vyšší cena oproti konkurenci
při velkých vedrech slabý efekt ochlazení


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 06.09.2020
Nejlepší ochlazovače vzduchu 2024 – recenze, test, srovnání

Nejlepší ochlazovače vzduchu 2024 – recenze, test, srovnání

Ochlazovače vzduchu ocení uživatelé zejména během horkých letních dnů, ale tento přístroj má celoroční využití. Někteří si ho pletou s klimatizací, avšak rozdílů mezi nimi je hned několik a některé jsou podstatné. Poradíme vám s výběrem vhodného ochlazovače vzduchu a prozradíme vám i to, jaký je rozdíl mezi ochlazovačem a klimatizací. Horké letní dny, ale i noci dokážou potrápit... Přečíst článek


Přidat komentář