Steba EK 5 vařič vajec – recenze, zkušenosti

možnost uvařit 8 vajec najednou
povrch z ušlechtilé oceli
vyměnitelné pláty na volská oka
snadná obsluha
navíjení přívodní šňůry

Hodnocení:
(81%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Elektronický vařič vajec Steba EK 5 se pyšní povrchem z ušlechtilé oceli, čímž se prodlužuje jeho životnost. Umožňuje tepelně upravit až osm vajíček najednou, ušetří vám tedy čas i námahu. Jeho příkon je 400 W, což zaručí rychlejší vaření vajíček.

Vařič vajec z ušlechtilé oceli Steba EK 5 si můžete pohodlně zakoupit v ✅ e-shopu Mall.cz.

Vhodný pro rychlou přípravu snídaně

Vařič Steba EK 5 je vhodným pomocníkem při přípravě snídaně nebo příloh k jídlu. Najednou můžete uvařit až osm vajec a díky přiloženým vyměnitelným plátům si pochutnáte i na volských okách. Snadná obsluha přístroje vám zaručí, že vaše rána budou bez stresu a zbytečného honění se, protože chutnou snídani připravíte rychle a jednoduše.

Steba EK 5 recenze

Kvalitní materiál

Na trhu najdete mnoho vařičů vajec, které jsou vyrobeny z plastu, z čehož vyplývá jejich kratší životnost. S vařičem Steba se však o životnost produktu nemusíte strachovat, protože při výrobě byl použit kvalitní materiál a varná deska je z ušlechtilé oceli.

Použití vařiče

Vařič má jen jeden stupeň vaření a vejce se do něj vkládají v kompaktním držáku. Ten je uložen na varné desce z ušlechtilé oceli a přikrytý průhledným plastovým víkem. Pokud si chcete namísto vařených vajíček připravit volské oka, stačí použít dva vyměnitelné pláty.

Vařič vajec Steba EK 5

Balení produktu a cena

V balení produktu naleznete kromě samotného vařiče vajec i dva vyměnitelné pláty určené k přípravě volského oka, odměrku vody, varnou misku z ušlechtilé oceli, průsvitné víko či hrot na propíchnutí vajec. Vařič je zabezpečený spínačem pro zapnutí a vypnutí přístroje, nachází se na něm provozní kontrolka a o bezpečné vaření se stará ochrana proti přehřátí. Potěší možnost navíjet kabel, ale trochu zklame vyšší hmotnost (1,2 kg).

Zkušenosti a recenze

Uživatelé vyzvedli pěkný design, jednoduchou obsluhu či funkčnost. Vadilo jim, že vejce se uvaří správně pouze při malém počtu, přičemž při plném počtu vejce nesouhlasí zvolené programy. Vadilo jim také složitější čištění přístroje, pomalé schnutí plastového víka, nutnost otřít a zbytek vody vylít či malá miska na volská oka, v níž se oka musí nejprve ořezat, aby se daly vyjmout.

Zkušenosti s vařičem vajec Steba EK 5

Pozitíva

možnost uvařit 8 vajec najednou
povrch z ušlechtilé oceli
vyměnitelné pláty na volská oka
snadná obsluha
navíjení přívodní šňůry

Negatíva

jeden stupeň vaření
bez automatického vypnutí


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 30.08.2020
Nejlepší vařiče vajec 2023 – recenze, test, srovnání

Nejlepší vařiče vajec 2023 – recenze, test, srovnání

Vajíčka jsou oblíbeným jídlem, které vám dodá živiny a zasytí vás díky vysokému obsahu bílkovin. Mnozí je mají v oblibě zejména na snídani nebo i během dne jako přílohu k hlavnímu jídlu. Pokud i vy patříte k milovníkům vajec a navíc je máte rádi na různé způsoby, měli byste se poohlédnout po vařičích vajec. Vařič vajec se stává populárním a praktickým pomocníkem v kuchyni, který vám... Přečíst článek


Přidat komentář