WORKER Falcon recenze

WORKER Falcon recenze a zkušenosti
(79.8%)

Kolečkové brusle WORKER Falcon Kolečkové brusle WORKER splňují nejvyšší standard provedení bezpečnosti, vlastní certifikáty podléhající nejpřísnějším evropským normám...

od 1390 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Tyto brusle jsou velmi pěkně zpracované. Vyhovuje mi jejich barevnost a zejména pevnost, která je při bruslení velmi důležitá. Kvalita zpracování brusle jako celku na mě opravdu zapůsobila. Cena takto kvalitního výrobku je podle mého názoru opravdu výhodná.

Podle informace výrobce je tento model určen pro zkušenější a náročnější bruslaře, s tím naprosto souhlasím. A to zejména kvůli tomu, že brusle mají velké kolečka (90 mm), se kterými dokážete jezdit rychleji a extrémnější. Tedy nic pro začátečníky, kteří potřebují trénovat stabilitu a naučit se nepadnout.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na brusle a redakčný výber nejlepší brusle

Brusle jsou lehké a jejich obouvání není vůbec náročné. Bota je vyplněna materiálem, který se po pár jízdách zcela přizpůsobil tvaru mé nohy. Je pohodlná a netlačí mě ani po delší době. Vnitřní materiál je uzpůsoben pro rychlé schnutí a odvádění vlhkosti, mně se ale noha i tak dost potí. Musím však vyzdvihnout to, jakým způsobem je řešeno zapínání - brusle obujeme rychle, jednoduše, na noze mi sedí jako ulité a dokonce mi nepřekáží ani tkaničky, protože jsou zcela skryté a netrčí.

Díky kvalitním ložiskům je jízda plynulá a tichá

Brusle Worker Falcon jsou určeny na jízdu po hladkých, rovných a kvalitních površích, ložiska jsou tomu plně přizpůsobené. Kolečka nejsou ani po pravidelném ježdění příliš odřené, tak jistě jsem dosud nemusela řešit žádný problém s ložisky. Jízda v těchto bruslích je plynulá a tichá, žádné chrastění či zadírání koleček.

Jelikož jsem nikdy nevlastnila dražší profesionální brusle, tak bych jízdní vlastnosti tohoto modelu popsala jako absolutně uspokojivé - brusle reagují na každý můj pohyb. Já osobně jsem s nimi zatím velmi spokojená a myslím, že za tuto cenu uspokojí většinu běžných bruslaře. A kdo chce vlastnit kvalitnější model, bude si muset připlatit.

Vývoj ceny produktu WORKER Falcon

Podobné produkty


Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Fila Primo Alu

Přidat komentář