Beats by Dr. Dre Solo Pro Wireless sluchátka – recenze, zkušenosti

kvalitní zvuk s dobrým dynamickým rozsahem
zapínání a vypínání rozložením a složením
technologie Pure ANC pro potlačení okolního hluku
elegantní provedení s konstrukcí na uši
výdrž baterie 22 hodin a 10-minutové rychlonabíjení
dva integrované mikrofony pro handsfree hovory
podpora hlasového ovládání přes Apple Siri

Hodnocení:
(79.4%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Bezdrátová sluchátka Beats by Dr. Dre Solo Pro Wireless zaujmou kvalitním zvukovým výstupem i elegantním designem. V provozu dokáží být 22 hodin a disponují rychlonabíjením, které za 10 minut dokáže doplnit energii na 3 hodiny poslechu hudby. Zapínání a vypínání sluchátek je intuitivní, stačí je rozložit a znovu složit. Vyzdvihujeme technologii Pure ANC, která spolehlivě potlačuje okolní zvuky, a dva integrované mikrofony pro handsfree hovory. Ovládací prvky se nacházejí přímo na náušnících, a tak je k nim pohodlný přístup. Sluchátka podporují i ovládání hlasem přes frázi "Hey Siri". Bluetooth připojení je stabilní a s minimem výpadků. Za jediné mínus považujeme jen vyšší pořizovací cenu.

Bezdrátová sluchátka Beats by Dr. Dre Solo Pro Wireless jsou v ✅ e-shopu Alza.cz dostupné ve více barevných provedeních.

Náhlavní sluchátka Beats by Dr. Dre Solo Pro Wireless nás zaujaly promyšleným designem a intuitivním zapínáním i vypínáním, které se děje rozložením a složením sluchátek. Po spárování s mobilem přes Bluetooth třídy 1 jsme si vychutnali kvalitní zvuk. Nastavení je téměř okamžité, pokud vlastníte iPhone, sluchátka stačí rozložit a chvíli podržet při mobilu. Stejně snadno se připojí i k Apple Watch, iPadu nebo Macu. Díky použité technologii byl bezdrátový signál stabilní a s minimem výpadků. Oceňujeme elegantní zpracování sluchátek a pohodlnost nošení i při delším poslechu. Minimalistický elegantní styl spojuje prvky z pevného broušeného kovu a měkké polstrování. Širší čelenka dobře sedí na hlavě a flexibilně se dá nastavit podle potřeb konkrétního uživatele.

Beats by Dr. Dre Solo Pro Wireless recenze

Sluchátka přes hlavu Solo Pro Wireless mají vyspělou akustickou platformu a produkují přesvědčivý zvuk s vyváženými tóny. Vyzdvihujeme dva režimy, které nám umožnily vybrat si, zda chceme vnímat okolní hluk nebo jej potlačit do pozadí. Potlačení hluku Pure ANC funguje spolehlivě a okolní hluk je aktivně blokován. Sluchátka v reálném čase kalibrují zvukové podání, čímž se zachovává zvuková čitelnost, dynamický rozsah i emotivní podání hudby. I uživatelé vlastnící tyto sluchátka vyzvedli skvělý zvuk a vynikající potlačování vnějších ruchů. Samozřejmě, jsou situace, kdy se potlačování zvuků nehodí, a proto je tu i režim propustnosti. Ten nechává do sluchátek pronikat více zvuků z okolí, avšak děje se to aniž by se snižoval zážitek z poslechu. Přepínání mezi režimy je jednoduché, stačí stisknout tlačítko zabudované na náušníku.

Vyzdvihujeme výdrž baterie na jedno nabití. Při běžném používání se zapnutou funkcí Pure ANC nebo režimem propustnosti dokázali být sluchátka v provozu necelých 22 hodin. Když jsme oba režimy vypnuli, výdrž se prodloužila až na téměř 40 hodin. Potěšilo nás extra rychlé dobití Fast Fuel, které trvá 10 minut a sluchátkům dodá energii na 3 hodiny poslechu hudby. Podobnou funkcí disponují i ​​levnější sluchátka Beats by Dr. Dre Flex, které však za 10 minut nabíjení prodlouží svůj provoz jen o 1,5 hodiny.

Sluchátka Beats by Dr. Dre Solo Pro Wireless mají zabudované dva mikrofony, a tak jsme je využívali i při handsfree hovorech. I v tomto směru podávali skvělý výkon, čemuž dopomáhá akcelerometr pro detekci řeči a dvojice mikrofonů, která funguje metodou formování paprsku. Sluchátka díky tomu zaměřili náš hlas a odfiltrovali okolní hluk. Ovládací prvky se nacházejí přímo na náušnících, přijímání hovorů, ovládání hlasitosti či přeskakování skladeb je proto pohotové a intuitivní.

Potěšilo nás, že sluchátka podporují hlasové ovládání a pro aktivaci stačí vyslovit "Hey Siri" bez nutnosti sáhnout po iPhonu. Díky čipu Apple H1 pracují sluchátka rychle a jejich odezva je okamžitá. Vyzdvihujeme také speciální funkci, která umožňuje bezdrátově sdílet zvuk mezi sluchátky Solo Pro, Beats a AirPods, která se hodí například při sledování filmů. V balení kromě sluchátek najdete i stylové přenosné pouzdro, nabíjecí kabel a stručnou příručku. Zamrzí jen vyšší pořizovací cena. Pokud vás značka Beats zaujala, no chcete sluchátka, které jsou o něco levnější, poohlédnout se můžete například po minimalistickém modelu Beats by Dr. Dre Flex.

Recenze a zkušenosti se sluchátky Beats by Dr. Dre Solo Pro Wireless

Pozitíva

kvalitní zvuk s dobrým dynamickým rozsahem
zapínání a vypínání rozložením a složením
technologie Pure ANC pro potlačení okolního hluku
elegantní provedení s konstrukcí na uši
výdrž baterie 22 hodin a 10-minutové rychlonabíjení
dva integrované mikrofony pro handsfree hovory
podpora hlasového ovládání přes Apple Siri

Negatíva

vyšší pořizovací cena


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 04.05.2021
Nejlepší sluchátka Beats 2022 – recenze, test, srovnání

Nejlepší sluchátka Beats 2022 – recenze, test, srovnání

Milovníky hudby potěší mít své oblíbené skladby neustále s sebou. Pro diskrétní poslech jsou nutné sluchátka. Zážitek z hudby však poskytnou jen ty, které produkují kvalitní zvuk bez zkreslení a rušivých vlivů okolí. Ve světě sluchátek je zárukou kvality značka Beats, která kromě skvělého zvuku a výrazných basů nabízí svým uživatelům i jedinečný design a další doplňkové funkce.... Přečíst článek


Přidat komentář