Clatronic CM 3372 palačinkovač – recenze, zkušenosti

přijatelná cena
vysoký výkon
jednoduchá obsluha a údržba
vyvýšený okraj proti rozlití cesta
velký průměr plotny
nepřilnavý povrch odolný vůči poškrábání
praktické rozměry a nízká váha

Hodnocení:
(80.4%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Palačinkovač s výkonem 900 W a nastavitelnou teplotou je dobrým řešením pro rodiny, ve kterých tuto sladkou "lakocinku" milují opravdu všichni. Průměr plotny je 29 cm, díky čemuž můžete připravovat palačinky větších rozměrů. Vyvýšený okraj vám zas umožňuje přizpůsobit tloušťku těsta. Palačinkovač Clatronic má nepřilnavý povrch, takže nemusíte používat žádný olej. Součástí balení je i dřevěné hladítko. Na jeho přední části naleznete světelné kontrolky na indikaci ohřívání, při přípravě vašich dobrot oceníte i praktický navíjecí kabel.

Technické parametry: příkon = 900 W, napájení = 230 V/50 Hz, průměr plotny = 29 cm, rozměry spotřebiče (š x v x h) = 8 x 32,5 x 37 cm, hmotnost = 1,1 kg

Palačinkovač Clatronic CM 3372 si můžete pohodlně zakoupit na ✅ webu Heureka.cz.

Dokonalá palačinka za necelé 3 minuty

Je přímo nemožné potkat člověka, který by nemiloval palačinky. Dají se udělat na sladko i na slano, hrubší i tenčí, přípravu těsta zvládne i malé dítě. Jednoduše, dokonalé jídlo! Zároveň byste asi jen těžko natrefili na někoho, kdo se vyžívá v jejich přípravě. Odhadnout dokonalý poměr oleje, nastavit sporák na správnou teplotu a ještě palačinku neroztrhat při otáčení... OK, asi víte, jak to funguje.

Clatronic CM 3372 recenze

Je pravda, že palačinkovače jako takové byly vymyšleny právě na zjednodušení tohoto otravného procesu. Clatronic CM 3372 tedy není žádným absolutním vítězem, na druhé straně nezaostává ani za svými mnohem dražšími kolegy. Po zapnutí se rychle "rozpálí", deska se nahřívá rovnoměrně a příprava jedné palačinky nezabere více než 3 minuty. Zjednodušeně, palačinkovač Clatronic dělá to, co má, připraví dokonalé palačinky.

I pro antitalenty

Na palačinkovači Clatronic oceňujeme hlavně jednoduchou obsluhu. Má nepřilnavý povrch, který je navíc odolný vůči poškrábání, což není u těchto zařízení zcela běžné. Díky tomu nemusíte maturovat nad tím, kolik oleje použít, protože ho nemusíte používat vůbec.

Palačinkovač Clatronic CM 3372

Pozitivem je vyvýšený okraj, který zabrání vylití cesta, navíc vám pomůže odhadnout to správné množství. Připravit si můžete palačinky zcela tenoučké i ty hrubší, nepřilnavá deska se dá dokonce využít i pro jiné účely, například jako mini domácí gril. Jak trošku problematická se ukazuje pouze regulace teploty, která je spíše orientační. Na to, jaký stupeň vyhovuje vám, budete muset přijít sami, a to metodou pokus – omyl.

Ne nejdokonalejší design

"Tělo" palačinkovače je vyrobeno z plastu, což nehodnotíme až tak kladně. Je pravda, že tato část je odizolovaná, během používání se tedy nenahřívá, plast je však, přece jen, plast. Dalším menším mínusem je neodnímatelná deska. Ta se sice díky nepřilnavé úpravě myje celkem jednoduše, což však nemění nic na tom, že elektrickou část zařízení není možné namáčet.

Palačinkovač Clatronic CM 3372 s vyvýšeným okrajem

Zkušenosti a recenze

Na Heuréce si palačinkovač Clatronic v době psaní recenze vysloužil 93% hodnocení. Lidé si pochvalují jednoduchou obsluhu, velmi rychlé nahřívání, dobré propečení těsta a možnost přípravy palačinek bez tuku. Z minusů je zmíněno jen horší rozložení teploty na plotně – po okrajích údajně nehřeje nejlepší.

Recenze a zkušenosti s palačinkovačem Clatronic CM 3372

Pozitíva

přijatelná cena
vysoký výkon
jednoduchá obsluha a údržba
vyvýšený okraj proti rozlití cesta
velký průměr plotny
nepřilnavý povrch odolný vůči poškrábání
praktické rozměry a nízká váha

Negatíva

obracečka není součástí balení
desku nelze oddělit


Autor recenze: Viktória Hartmannová
Datum publikace: 12.08.2020
Nejlepší palačinkovače 2024 – recenze, test, srovnání

Nejlepší palačinkovače 2024 – recenze, test, srovnání

Palačinky, ach ty palačinky! Miluje je každý, dají se připravit na milion způsobů a jsou nesmírně chutné. Jejich příprava však potrápí nejednoho zkušeného šéfkuchaře. Chcete se vyhnout všem těm zmetkům a nekonečnému stání u sporáku? Jedno řešení by se našlo. Zvažte palačinkovač. Nejlepší palačinkovače Palačinkovače – recenze Když si chcete pořídit co nejlepší... Přečíst článek


Přidat komentář