Ezviz Husky Air C3W IP kamera – recenze, zkušenosti

aktivně zastrašení světlem i hlasitým zvukem
silný signál díky dvěma anténám
obousměrná komunikace s filtrem pro šum
možnost nahrávat na microSD kartu nebo NVR videorekordér
senzor pohybu a upozornění přes aplikaci
noční vidění do 30 metrů
ochrana před vlivy počasí IP66

Hodnocení:
(78.4%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Ezviz Husky Air je venkovní Wi-Fi kamera, která vám kromě přehledu toho, co se aktuálně děje, pomůže i se zastrašení zloděje. Slouží k tomu světelný a zvukový poplach s hlasitostí až 100 decibelů. Kamera disponuje dvěma Wi-Fi anténami, díky čemuž je zesílený signál. Má ochranu proti prachu a vodě IP66, infračervené noční vidění do 30 metrů a zvuk přenáší obousměrně.

Bezpečnostní kameru Ezviz Husky Air C3W si můžete pohodlně zakoupit na ✅ webu Heureka.cz.

Aktivní brání před zlodějem

Bezdrátová venkovní kamera Ezviz C3W natáčí video v rozlišení 720p (k dispozici je i model s rozlišením 1080p), jde o menší rozlišení než nabízí konkurence, proto můžete mít s rozpoznáním detailů či objektů, které jsou ve větší vzdálenosti, menší problém. Kamera však potěší tím, že váš majetek kromě monitorování i aktivně brání. Nechtěného hosta dokáže zastrašit stroboskopické světlo a zvukový alarm, který dosahuje hlasitost až 100 dB.

Ezviz Husky Air C3W recenze

Obousměrný zvuk a filtr pro šum

Venkovní IP kamera od společnosti Ezviz má zabudovaný mikrofon i reproduktor, což umožňuje obousměrný zvukový přenos. S nečekaným hostem tak můžete komunikovat na dálku. Stačí otevřít aplikaci Ezviz na vašem smartphonu, zkontrolovat, kdo se na místě nachází a začít komunikaci. Pokud jde o osobu, kterou neznáte, můžete ji zastrašit světelným a zvukovým signálem, ale v případě známých můžete komunikovat. Dvousměrný zvuk se pyšní kvalitou Hi-Fi a nezapomnělo se ani na profesionální algoritmus de-noising, díky kterému je filtrován šum pozadí, čímž se zvýší kvalita hlasu.

Stvořená pro venkovní použití

IP kamera Ezviz Husky Air C3W je ideálním pomocníkem k ochraně vašeho domova před vetřelci. Je určena pro venkovní použití, proto se pyšní zvýšenou odolností podle IP66. Nevadí jí sluneční svit, prach, déšť, sníh či další nepříznivé povětrnostní podmínky. Kamera dokáže pracovat v teplotním rozmezí od minus 30 do plus 60 stupňů Celsia.

Ezviz Husky Air C3W odolnost

Noční vidění a detekce pohybu

Kameře samozřejmě nechybí funkce nočního vidění a jakmile se setmí, kamera se automaticky přepne do tohoto režimu. Perfektní viditelnost a jasnost snímané scény zajišťuje infračervený filtr ICR, antireflexní panel a integrované infračervené světlo s dosvitem na vzdálenost až 30 metrů. Tato venkovní kamera s nočním viděním disponuje také funkcí detekce pohybu a po jeho zachycení vás okamžitě upozorní přes aplikaci.

Online sledování dění

Živé vysílání z kamery si můžete užívat 24 hodin denně a sedm dní v týdnu. Pro sledování slouží aplikace, kterou si musíte nainstalovat do smartphonu. Aplikace je dostupná pro platformy Android i iOS (iPhone). Video v reálném čase je možné sledovat na několika zařízeních současně. V jednom okamžiku dokáže aplikace zobrazit až čtyři živé přenosy. Pokud máte v domácnosti několik bezpečnostních zařízení Ezviz, snadno je spojíte v jedné aplikaci. Výhodou této kamery je online sledování i přes tablet, notebook nebo počítač a navíc sdílení odkazů na sledované video s rodinou nebo přáteli, kteří se také mohou na dané video podívat.

Dvě antény pro lepší signál

Přenos signálu z kamery může probíhat i bezdrátově prostřednictvím integrované Wi-Fi. Vnější kamery však občas trpí ztrátou signálu, případně horším signálem, toto však není případ kamery Husky Air. Výrobce na tento fakt myslel a kameru vybavil dvěma anténami, čímž se zvyšuje síla signálu a vám to dává větší svobodu v umístění kamery kdekoliv na pozemku. Signál se spolehlivě šíří na velkou vzdálenost, a to i přes překážky, jakými jsou například stěny.

Wi-Fi kamera Ezviz Husky Air C3W se dvěma anténami

Bohaté možnosti zálohování

Kamera má integrovaný slot na microSD karty s kapacitou až 128 GB, karta však není součástí dodávky, proto si ji budete muset dokoupit. Video záznam lze také ukládat na videorekordér Ezvin NVR X3 nebo X3C. Zde však výrobce s možnostmi ukládání záznamu nekončí. K dispozici je totiž také zajištěno cloudové úložiště.

Snadná montáž a velikost balení

Kameru je možné jednoduše připevnit pomocí otočení kardanového hřídele systému ezGuard. Přichytit ji můžete na stěnu nebo strop podle vašich potřeb. O rychlou instalaci se postará montážní sada, která je součástí balení. Nastavení připojení a současně i napájení vyřešíte pomocí kabelu Ethernet. V balení naleznete kameru Ezviz Husky Air, síťový adaptér, podstavec, šroubovou soupravu a stručný návod.

Závěrečné hodnocení

Venkovní bezpečnostní kamera Ezviz Husky Air vám spolehlivě zabezpečí dům, kancelář, obchod, firmu nebo parkoviště. Je určena pro venkovní použití, a proto disponuje krytím IP66. Potěší vestavěné zábleskové světlo a hlasitý alarm, který může vystrašit potenciální nežádoucé hosty. Stabilitu Wi-Fi signálu zajišťují dvě antény, o noční vidění se stará infračervené světlo a snadnou obsluhu či živý přenos si užijete přes aplikaci nainstalovanou na smartphonu. Kamera se napájí pomocí přiloženého AC adaptéru.

Pozitíva

aktivně zastrašení světlem i hlasitým zvukem
silný signál díky dvěma anténám
obousměrná komunikace s filtrem pro šum
možnost nahrávat na microSD kartu nebo NVR videorekordér
senzor pohybu a upozornění přes aplikaci
noční vidění do 30 metrů
ochrana před vlivy počasí IP66

Negatíva

na větší vzdálenost nerozezná obličeje a SPZ


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 27.11.2020
Nejlepší IP kamery/bezpečnostní kamery 2023 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Nejlepší IP kamery/bezpečnostní kamery 2023 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Bezpečnostní kamery jsou skvělým pomocníkem, pokud chcete zabezpečit svůj majetek. Ať už jde o dům, byt, garáž, firmu nebo jakýkoli jiný objekt, díky kameře máte perfektní přehled o tom, co se děje. Na trhu se můžete setkat s více typy kamerových systémů, pokud nevíte, podle čeho vybírat, pokračujte ve čtení našeho článku. Bezpečnostní kamery už dávno nejsou výsadou jen různých... Přečíst článek


Přidat komentář