Kärcher WV Classic čistič oken – recenze, zkušenosti

dobrá cena
setře až 28 cm na jeden tah

Hodnocení:
(77.6%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Jednoduchý čistič osvědčené německé značky. V balení naleznete samotný "vysavač oken" a rozprašovač s návlekem z mikrovlákna.

Stěrka je široká 28 cm, takže na jeden tah zvládne otřít velkou plochu. K napájení slouží vestavěný Li-Ion akumulátor, díky kterému můžete s čističem pracovat 20 min. na jedno nabití, což vychází podle výrobce na 60 m2.

Tento model nenabízí žádné extra funkce, za cenu kolem 1 600 Kč však získáte kvalitní čistič prověřené značky.

Parametry: šířka stěrky: 28 cm; objem nádoby na čistou/špinavou vodu: nespecifikovaný/100 ml; napájení: Li-Ion akumulátor; výdrž na jedno nabití: 20 min./60 m2; doba nabíjení: 120 min.; hlučnost: 53 dB; další funkce: ne; rozměry (d × š × v): 130 × 90 × 355 mm; hmotnost: 0,7 kg

Líbí se vám čistič oken Kärcher WV Classic? Zakoupit si jej můžete na ✅ webu Heureka.cz.

Žlutá znamená kvalitu

Na tomto modelu okamžitě rozeznáte, že jde o výrobek osvědčené německé značky Kärcher. V balení jsme našli samotný odsavač i rozprašovač s návlekem z mikrovlákna, který slouží k aplikaci čistícího prostředku a přetírání hrubších nečistot.

Kärcher WV Classic recenze

Design odsavače je ergonomický, zařízení dobře padne do ruky. Líbila se nám zesílená spodní část, díky které můžete odsavač postavit na stůl nebo na parapetu.

Šířka stěrky je 28 cm, takže na jeden tah setřete téměř polovinu šířky okna. Hůře se s ní však manipuluje na malých oknech, při krajích a v rozích.

20 min. nebo 10 oken

Kärcher WV Classic je napájen z vestavěné Li-Ion baterie. Díky ní s ním dokážete čistit po dobu 20 – 30 min., Což není příliš dlouho – uvítali bychom alespoň dvojnásobnou výdrž. Podle výrobce by vám to mělo vystačit na 10 – 15 oken, to však samozřejmě závisí na jejich velikosti.

Nabití doplna trvá okolo 2 h, což je oproti konkurenčním modelům v průměru o hodinu méně.

Jinak se nám s čističem pracovalo pohodlně, sací výkon je dostatečný i pro rychlejší práci. Problémy jsme měli pouze při krajích a v rozích oken, které jsme občas museli doleštit.

Tento model čističe patří mezi ty tišší, výrobce udává hlučnost 54 dB, což není mnoho. Čistič je na tom ve srovnání s některými levnějšími konkurenty skutečně lépe.

Těžko hledá konkurenci

Za cenu kolem 1 600 Kč bude tento čistič těžko hledat konkurenci. Má dostatek výkonu a výhodou osvědčené značky je kromě vysoké spolehlivosti i dobrá dostupnost náhradních dílů v případě poškození či poruchy.

Čistič oken Kärcher WV Classic

Zkušenosti a recenze

S čističem oken Kärcher WV Classic je většina uživatelů nadmíru spokojená. Považuje ho za perfektního pomocníka, který je vhodný nejen na čištění oken. Dobře si totiž poradí se skleněnými plochami, ale také s kachličkami. Jeho použití je jednoduché, mytí oken rychlé.

Recenzie a skúsenosti s čističom okien Kärcher WV Classic

Pozitíva

dobrá cena
setře až 28 cm na jeden tah

Negatíva

slabší výdrž baterie
žádné přídavné funkce


Autor recenze: Michal Toma
Datum publikace: 09.07.2020
Nejlepší čističe oken 2024 – recenze, test, srovnání

Nejlepší čističe oken 2024 – recenze, test, srovnání

Moderní technologie vám dokážou zjednodušit i takovou nepříjemnou činnost, jakou je čištění oken. Představíme vám na to šikovné pomocníky – ruční čističe oken. Řekneme vám o jejich výhodách, představíme nejoblíbenější modely a poradíme, podle jakých kritérií si čistič oken vybrat. Nejlepší čističe oken Čističe oken – recenze Čištění... Přečíst článek


Přidat komentář