Lamart LT8039 žehlící prkno – recenze, zkušenosti

moderní design
nízká cena
nastavitelná výška

Hodnocení:
(80.6%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Žehlicí prkno Lamart LT8039 disponuje nastavitelnou výškou, má odkládací plochu pro napařování žehličky i transportní zámek. Potěší kovová konstrukce, protiskluzové nožičky či bavlněný potah, který je součástí dodávky.

Žehlící prkno Lamart LT8039 koupíte na ✅ webu Heureka.cz za nejlepší cenu.

Moderní design

Konstrukce žehlicího prkna Lamart LT8039 je vyrobena z kovu, který je opatřen bílým lakem. Produkt se dodává se stylovým potahem z vysoce kvalitní stoprocentní bavlny a ozdobený je pestrobarevným potiskem. Plocha určená k žehlení má rozměry 110 x 33 centimetrů, což vám zaručí pohodlné žehlení včetně oblečení větších rozměrů. Žehlicí plocha pod potahem je navíc speciálně navržena tak, aby odváděla maximální možné množství páry. Samozřejmostí je odkládací plocha určená pro napařování žehličky.

Lamart LT8039 recenze

Nastavitelná výška pro pohodlné žehlení

Žehlicí prkno Lamart LT8039 je výškově nastavitelné, proto se při žehlení můžete střídat s dalšími rodinnými příslušníky, a to přesto, že máte postavy rozdílné výšky. Výšku lze nastavit až do 92 centimetrů, díky čemuž se při žehlení nebudete hrbit. Žehlicí prkno je velmi lehké, váží jen čtyři kilogramy, a tak jej snadno přenesete kamkoliv, kde ho budete potřebovat.

Stabilita a bezpečnost desky

Žehlicí prkno má robustní kovovou konstrukci, což by mělo zaručovat stabilitu a bezpečnost při práci. Podle zkušeností více spotřebitelů však prkno není stabilní. Prkno protiskluzové koncovky na nožičkách, a tak jej můžete bez obav používat například na plovoucí podlaze nebo parketách. Ve výbavě má ​​také transportní zámek, který prkno při přenášení udrží pevně sevřené, čímž předejdete případnému zranění. Žehličku si při napařování můžete komfortně odložit na odkládací plochu, při níž se stejně myslelo na bezpečnost. Odkládací plocha má čtyři silikonové body, díky kterým bude žehlička pevně držet na svém místě.

Žehlicí prkno Lamart LT8039 odkládací plocha na žehličku

Zkušenosti a recenze

Žehlicí prkno Lamart LT8039 potěší nastavitelnou výškou i moderním designem v bílé barvě. Plocha pod potahem je speciálně navržena tak, aby odváděla maximální možné množství páry, což usnadní žehlení.

Žehlicí prkno Lamart patří do top patnáctky v rámci prodejnosti v internetových obchodech. Nespokojení uživatelé tvrdí, že deska má špatnou stabilitu a potah, který se při žehlení uvolňuje a posouvá. Vadilo jim i špatné vyrovnání desky na žehlení a její kývání se ze strany na stranu. Spokojení zákazníci ocenili poměr ceny a kvality, lehkou konstrukci, skladnost či snadnou manipulaci.

Recenze a zkušenosti se žehlicím prknem Lamart LT8039

Pozitíva

moderní design
nízká cena
nastavitelná výška

Negatíva

špatná stabilita prkna
sesouvající se potah


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 16.09.2020
Nejlepší žehlicí prkna 2024 – recenze, test, srovnání

Nejlepší žehlicí prkna 2024 – recenze, test, srovnání

Žehlení je pro většinu nepříjemnou činností, která se provádí pouze z povinnosti. Výběrem vhodné žehličky a žehlicího prkna však tato činnost vůbec nemusí být utrpením. Pokud kvalitní žehličku už vlastníte, je na čase pořídit si i kvalitní žehlicí prkno, které umí žehlení usnadnit. Navíc s takovým prknem vás nebudou bolet záda či krční páteř a žehlit můžete bez problémů vsedě i vestoje.... Přečíst článek


Přidat komentář