Jak si vhodně vybrat dron

Sen malých chlapců, ale určitě i některých dívek se stal skutečností uvedením dronů do masového prodeje. Aktuálně je jich však na trhu tolik, že by nejeden ztratil hlavu a nevěděl si vybrat. Pojďme se tedy podívat na to, jak při výběru postupovat a nespálit se.

Mini dron

V první řadě myslete na to, že ne s každým dronům je let jednoduchý. Pokud si ho chcete koupit, měli byste vědět, že vše, co létá, je těžko kontrolovatelné.

Oblíbené produkty

Názov Hodnotenie Detail
DJI Inspire 2 RAW DJI0618   ✔   PRO NÁROČNÉZobrazit produkt
PNJ Drone Aero 1   ✔   LIDOVÁ VOLBAZobrazit produkt
Syma X8HW   ✔   DNES V AKCIZobrazit produkt
Yuneec Mantis Q   ✔   NÁŠ TIPZobrazit produkt
Ryze Tech Tello   ✔   DOBRÉ RECENZEZobrazit produkt

Výběr dronů

Úlohu během letu hrají mnohé aspekty a nejvíce se na něj umí podepsat přírodní podmínky. pomáhá však regulátor letu, který udržuje drone stabilitu a oceníte ho i při kameře, pokud chcete se svým dronům vytvořit v létě i nějaké záběry. Uvědomte si, že při výběru drone platí jednoduché pravidlo, kterým se je dobré řídit při výběru jakékoliv elektroniky. To zní, že je vhodné nejprve vybírat podle ověřené značky nebo modely od známých výrobců. Vyhnete se tak opravdu mnoha problémům.

K dispozici jsou hotové drony, drony s kamerou, ale také drony, které se prodávají formou stavebnic pro ty, kteří si svou novou technickou hračku rádi složí sami. Ze samotných parametrů je důležitá baterie a na ni navazující doba či rychlost letu. Pak jsou tu další aspekty jako GPS, zmiňovaná kamera, odolná konstrukce, spárování a ovládání pomocí vašeho smartphonu, live stream z letu nebo různé senzory. Při výběru drone určitě zvažte jeden z následujících, které vám vřele doporučujeme.

Nejlepší mini drony v nabídce

Mini dron je vhodný na rodinnou zábavu, oceníte ho při vycházkách venku, ale i při zábavě v interiéru. Vybrali jsme pro vás tři modely, které vám za málo peněz nabídnou hodně muziky.

Hodnocení článku:
(81.4%)

Pulbikované dňa: 01.01.2017


Přidat komentář