Recenze klimatizace Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 A+ WiFi – úsporný parťák do horkých dnů

Trápí vás úmorné horko během letních dnů a nevíte, co s ním? Velice efektivním a hlavně snadným řešením je domácí klimatizace, která hravě ochladí i větší místnosti. Pokud navíc vsadíte na mobilní variantu, nainstalujete ji snadno a bez dalších nákladů.

Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 recenze

Přesně takovým modelem je Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 A+ WiFi, na kterou se dnes podíváme blíže. Právem se řadí mezi nejlepší mobilní klimatizace, a to jak po stránce výkonu, tak i hospodárnosti. Vysoké letní teploty s ní tedy překonáte jako nic.

Spolehlivá mobilní klimatizace s tichým provozem

Hledáte ekonomické a tiché řešení pro ochlazení teploty v bytě nebo v kanceláři? Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 A+ WiFi je výkonná mobilní klimatizace, která se navíc řadí do energetické třídy A+, takže patří mezi nejúspornější modely na trhu. Rozhodně se tedy nemusíte bát neúměrně vysoké spotřeby energie.

Během provozu zajisté oceníte také velmi nízkou hlučnost. Tato tichá domácí klimatizace vydává až o 10 % méně hluku, než je tomu u srovnatelně výkonných přístrojů dostupných na trhu. Díky funkčnímu Silent systému můžete klimatizovat i během večera nebo v situacích, kdy se potřebujete soustředit a nechcete se nechat vyrušovat.

Přelomová technologie pro rychlejší ochlazení

Mobilní klimatizace Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 A+ WiFi vám poskytne dvakrát rychlejší ochlazení, než je tomu u ostatních klimatizací s podobným výkonem. Důvodem je technologie Blue Air, která zajišťuje symetrický rozptyl ochlazeného vzduchu. Díky této inovativní konstrukci ventilátoru pocítíte příjemné ochlazení už během několika minut.

U klimatizace si navíc můžete nastavit otevření lamely tak, aby zajistila optimální chlazení. Navíc můžete zapnout funkci SWING, díky které se lamela začne rovnoměrně pohybovat. To vám zajistí příjemné ochlazení i ve větších místnostech.

Není tedy náhodou, že se Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 A+ WiFi stala vítězem testu nejlepších mobilních klimatizací 2023 a navíc se stala TOP klimatizací ve srovnání Heureky. Tento produkt přináší optimální spojení spolehlivého chlazení, nízké spotřeby a snadné manipulace díky lehké konstrukci.

Snadné bezdrátové ovládání

S ovládáním mobilní klimatizace Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 A+ WiFi si nemusíte nijak zvlášť lámat hlavu. Je totiž opatřena přehledným dotykovým displejem, kde si nastavíte vše podle svých představ. Zvolit zde můžete například tichý Silent režim, nebo naopak přidat výkon pomocí Turbo systému pro ještě efektivnější chlazení.

Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 top

Na displeji si vyberete ze třech různých rychlostí podle aktuální okolní teploty. Klimatizace má také funkci automatické regulace výkonu v závislosti na kvalitě okolního vzduchu. Není tedy potřeba nastavovat jej manuálně.

Samozřejmostí je i nastavitelný časovač až na 24 hodin, abyste mohli přijít z práce do příjemně vychlazeného bytu a nemuseli čekat, než klimatizace začne pracovat.

Na přístroji vás dále potěší možnost bezdrátového ovládání pomocí WiFi sítě. Stačí si jen do svého mobilního telefonu stáhnout aplikaci Olimpia Splendid a používat ji namísto dálkového ovladače. Je samozřejmě zcela zdarma a najdete ji na App Store i Google Play.

Čistý vzduch a ekologické provedení

Další výhodou této mobilní klimatizace je automatický výparník kondenzátu, který vám ušetří spoustu starostí s jeho manuálním vyléváním. Klimatizace vodu odpaří pryč spolu s horkým vzduchem, a vy se tak vyhnete potřebě vyprazdňování nádržky i několikrát za den.

O relativní kvalitu ochlazeného vzduchu se postarají filtry, které ho zbaví poletujícího prachu a pylu. Klimatizace navíc využívá k chlazení ekologické chladivo R290, které nepoškozuje ozonovou vrstvu a je celkově mnohem šetrnější k životnímu prostředí.

S nákupem kvalitní mobilní klimatizace neváhejte

Mobilní klimatizace představuje jednoduché a spolehlivé řešení pro ochlazení vzduchu ve vašem bytě, domě nebo kanceláři. Obliba těchto výkonných přístrojů stále roste, nezůstávejte tedy pozadu ani vy!

Stačí si jen prohlédnout mobilní klimatizace na Vzdušín.cz, kde si zajisté vyberete řešení vhodné z hlediska vašich požadavků. U modelu Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 A+ WiFi navíc získáte zdarma prodlouženou záruku na 5 let.

Hodnocení článku:
(77.8%)

Pulbikované dňa: 26.06.2023


Přidat komentář