Xiaomi telefony, koloběžky, hodinky i vysavače mají skvělé recenze

Čína už nějaký ten rok není pouze exportérem levných produktů pochybné kvality, ale světovým centrem inovací. Mezi inovativní můžeme zařadit i značku Xiaomi, ve které nabídce jsme mohli kdysi nalézt pouze smartphony. Dnes však nabízí mnohem více smart produktů – od el. zubních kartáčků přes kamery až po el. koloběžky.

Xiaomi Redmi 7

Podívali jsme se na tuto značku podrobněji a přinášíme vám i recenze několika zajímavých produktů z jejího portfolia.

Nejlepší Xiaomi produkty

Názov Hodnotenie Detail
Xiaomi Roborock S5 Max   ✔   DOBRÉ RECENZEZobrazit produkt
Xiaomi Mi Smart Electric Toothbrush T500   ✔   LIDOVÁ VOLBAZobrazit produkt
Xiaomi Amazfit GTR 47mm   ✔   ZLATÁ STŘEDNÍ CESTAZobrazit produkt
Xiaomi Mi Band 5   ✔   NÁŠ TIPZobrazit produkt
Xiaomi Redmi Note 9 LTE 128GB   ✔   DNES V AKCIZobrazit produkt

Moderní a minimalistické

Výrobky značky Xiaomi (mimochodem, věděli jste, že se to čte "Šaomi"?) poznáte už na první pohled podle minimalistického designu.

Výrobce využívá u většiny modelů bílou nebo černou barvu a jednoduché linie s elegantními, mírně zaoblenými křivkami, které se líbí snad každému. Minimalismus ztělesňuje také minimum jednoduchých ovládacích prvků a signalizačních kontrolek.

Překvapivý poměr ceny a výkonu

Pokud jste si mysleli, že čínské výrobky nemohou být kvalitní, Xiaomi změní váš názor. Produkty v jejich nabídce mají oproti známým značkám výrazně nižší ceny. Zároveň však překvapují svou kvalitou a zejména inovativními funkcemi.

Xiaomi Mi Robot Vacuum

Výrobce investuje enormní množství peněz do vývoje a také pro již existující modely pravidelně vydává aktualizace softwaru, které opravují chyby a přidávají nové funkce.

Jednoznačnou konkurenční výhodou značky Xiaomi je tedy vynikající poměr ceny a výkonu produktů, o čemž svědčí i stovky pozitivních recenzí.

Drobnou nevýhodou je, že u některých modelů nevyužijete na území České republiky všechny funkce. Některé z nich jsou totiž vázány na území Číny – samozřejmě závisí to na konkrétním modelu.

Oblíbené výrobky značky Xiaomi

Hodnocení článku:
(81%)

Pulbikované dňa: 26.10.2020


Přidat komentář