Electrolux EKK 51350OX recenze

Electrolux EKK 51350OX recenze a zkušenosti
(82.4%)

Kombinovaný sporák Electrolux EKK 51350OX v  nerezovém provedení se skleněným víkem . Hořáky jsou opatřeny termopojistkou a integrovaným zapalováním v knoflíku....

od 7990 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Kombinovaný sporák Electrolux jsem si vybrala z několika důvodů. Zaujal mě jeho design, funkčnost, ale i cena. Kromě toho máme od tohoto výrobce i ledničku a myčku nádobí, se kterými jsme dosud neměli žádný problém.

V cenové kategorii "do 9 000 Kč" nabízí tento sporák dostatek funkcí. Na plynové desce jsou umístěny 3 typy hořáků s různou velikostí a výkonem. Vaření na plynu je jednoduché a jsem na něj zvyklá, proto bych ho v žádném případě nevyměnila za elektrickou desku. Množství lidí se obává výbuchu plynu, moderní sporáky jsou však vybaveny pojistkou, která eliminuje jakékoliv riziko exploze. Pokud zhasne plamen, tak se zablokuje přívod plynu a ten tedy neuniká ani do okolí.

Obchody, kde koupíte online:

Zjistit cenu v srovnávači heuréka Porovnat ceny heureka.cz
Mall.cz 7990 Kč
9400 Kč
Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 7990 Kč
9400 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Okay.cz 7990 Kč
10270 Kč
Do obchodu Okay.cz
favorite Pridali sme nové recenze na sporáky a redakčný výber nejlepší sporáky

Dostatek funkcí za skvělou cenu

Elektrická trouba v energetické třídě A má 5 různých programů. Od levnějších modelů ji odlišuje i existence ventilátoru a grilu. Smaltované vnitřek čistím pomocí čisticího prostředku, určeného na rozpouštění mastnoty v troubě. Dvířka s dvojitým sklem se dají zcela jednoduše demontovat, což mi ještě více zjednodušuje přístup k vnitřním částem spotřebiči. Dvě skla se navíc postarají io snížení venkovní teploty dvířek, která by podle informací výrobce neměla přesáhnout 55° C.

K novému sporáku jsme dostali i rošt a 2 plechy. V troubě lze péct i na více plechách zároveň, já je v takovém případě vždy překládám, aby bylo jídlo rovnoměrně připravené. Používám nové i starší pekáče. Pokud se vám dovnitř nevejdou, tak je určitě nevyhazujte! Já své větší pekáče položím na rošt šikmo a výsledek vaření to nijak neovlivňuje. Veškeré nádobí na pečení skladů v prostoru pod troubou.

S výběrem svého kombinovaného sporáku jsem nadmíru spokojená. Nekazí se, jednoduše se udržuje a dá se na něm uvařit cokoliv. Byla to dobrá volba.

thumb_up

+ Výhodná cena
+ Design
+ funkčnost

thumb_down

- Nevím o ničem

Vývoj ceny produktu Electrolux EKK 51350OX

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Sporáky

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Mora ES 130 MW

Přidat komentář