Electrolux EKK 54553 OW recenze

Electrolux EKK 54553 OW recenze a zkušenosti
(81.4%)

Kombinovaný sporák Electrolux EKK 54553OW vám bude spolehlivě asistovat při přípravě vašich oblíbených pochoutek. Skvěle vybavenou multifunkční troubu doplňují plynové...

od 7490 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Kombinovaný sporák je spotřebič, který představuje ideální kombinaci dobře ovladatelných plynových hořáků a výkonné elektrické trouby. Pokud se během výběru zaměřujete nejen na cenu, ale i ostatní parametry sporáku, tak do svého rozhodování zařaďte i Electrolux EKK54553OW, který je v porovnání se základními modely dražší o cca 3000 Kč, ale nabízí řadu užitečných funkcí.

Výborný poměr ceny a kvality

U spotřebičů značky Electrolux jsme si už zvykli na příjemný moderní design a kvalitní zpracování. Výjimkou není ani tento model. Elegantní sporák v příjemném barevném provedení má 4 plynové hořáky. Nejmenší z nich (tzv. Pomocný) má průměr 55 mm, dva středně velké hořáky 71 mm a největší (tzv. Silný) hořák má průměr 102 mm.

Obchody, kde koupíte online:

Mall.cz 7490 Kč
8812 Kč
Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 7490 Kč
8812 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Okay.cz 7490 Kč
9780 Kč
Do obchodu Okay.cz
favorite Pridali sme nové recenze na sporáky a redakčný výber nejlepší sporáky

Plynové zóny jsou vybaveny termopojistkou a funkcí automatického zapalování. Electrolux EKK54553OW se dodává s vrchním poklopem, který v době nečinnosti ochrání povrch sporáku před usazováním prachu.

Volně stojící spotřebič se ovládá pomocí otočných a stiskacích knoflíků. K dispozici máte displej, který vám poslouží nejen na nastavení časovači, ale i jako hodiny. Drobným mínusem spotřebiče je fakt, že po připojení nezačne sloužit ihned, ale až poté, co na něm nastavíte hodiny.

Velká a energeticky úsporná trouba

Objem trouby, jejíž vnitřek je potažen černým smaltem, je 56 litrů. Zaručeně vás potěší i to, že tento model v energetické třídě A je o 10% úspornější než ostatní spotřebiče této třídy. Jeho tajemstvím je mimořádně dobrá izolace, která dokáže eliminovat tepelné úniky a teplo udržet uvnitř. Odvod přebytečné páry probíhá v zadní části spotřebiči.

Multifunkční trouba disponuje 8 různými programy. K dispozici máte horní i spodní ohřev, kruhové těleso, ventilátor, gril a různé kombinace těchto základních režimů. Osvětlení trouby je dostačující. Maximální oteplení dvířek, které bylo naměřené výrobcem, je 55 ° C, což podle našeho názoru není málo. Riziko vážnějšího popálení při náhodném dotyku však určitě nehrozí. Dvířka spotřebiči tvoří dvě pevná skla a plastové madlo. Čištění trouby usnadňuje možnost odnímání dvířek.

Electrolux EKK54553OW má i praktický odkládací prostor, do kterého se vejde několik plechů / pekáčů či zapékacích misek. V ceně balení dostanete i jeden pochromovaný rošt a 2 smaltované plechy na pečení.

Plusy a mínusy

thumb_up

Rozumná cena (vzhledem k množství funkcí)
+ Elegantní design
+ Plynové hořáky mají termopojistku
+ 4 různě velké hořáky
+ Součástí balení je vrchní poklop
+ Časovač
+ Displej
+ Automatické zapalování hořáků
+ Energetická třída A je o 10% úspornější
+ Kvalitní izolace zabraňuje úniku tepla
+ Odnímatelné dvířka s 2 skly
+ Odkládací prostor
+ Součástí balení jsou 2 plechy a rošt
+ 8 různých programů
+ Funkce gril

thumb_down

- Dvířka se dokáží zahřát na 55 ° C
- Bez nastavených hodin spotřebič nefunguje

Shrnutí na závěr

Kombinovaný sporák Electrolux EKK54553OW přináší spojení dostatečného množství užitečných funkcí, kvality a rozumné ceny. Má vše, co ke svému kulinářskému umění potřebujete, zaručeně uspokojí i náročnější kuchařů. Vzhledem k výbornému výkonu plynových hořáků, kvalitně holou troubu na pečení a minimum nedostatků vám zakoupení tohoto modelu můžeme doporučit.

Vývoj ceny produktu Electrolux EKK 54553 OW

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Sporáky

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Mora CS 611 GW

Přidat komentář