Spokey Arizona recenze

Spokey Arizona recenze a zkušenosti
(81.4%)

Zapomeňte na zapáchající posilovny! Nenechte se odradit škaredým počasím! Cvičte v pohodlí svého domova a udržujte se v kondici za každých podmínek! Investujte do svého...

od 17990 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Běžecký pás vám při pravidelném cvičení zaručí redukci hmotnosti, celkové zpevnění dolních končetin a zlepšení vaší kondice. Naše tělo je zvyklé od malička na pohyb, jakým je chůze a běh. Pokud vám počasí, roční období nebo pracovní vytíženost nedovolí jít na procházku adekvátní náhradou je i chůze nebo běh na běžeckém pásu. Z velkého výběru rozmanitých modelů si dnes přiblížíme model Spokey Arizona. Výrobce Spokey je na trhu velmi dobře známí. V jeho nabídce najdeme fitness zařízení a sportovní produkty s výborným poměrem výkonu a ceny.

Design

Model Spokey Arizona vás na první pohled zaujme pevným masivním vzhledem a výbornou délkou a šířkou plochy běžeckého pásu. Rám z kvalitní oceli v šedé barvě ladí s černým běžeckým pásem a předním panelem. Na tom jsou rukojeti se snímačem tepové frekvence, držáky na nápoj po obou stranách a velký přehledný displej. Design je moderní a působí jako celek velmi jednotným dojmem.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na běžecké pásy a redakčný výber nejlepší běžecké pásy

Konstrukce

Tento běžecký pás vyniká svým robustním tělem. Pevná konstrukce zaručuje vysokou stabilitu. Nosnost je 150 kg a hmotnost přístroje poctivých 89 kg. Musíte sami uznat, že se konstrukčně jedná opravdu o masivní zařízení. Zpracování i použitý materiál jsou na vysoké úrovni. Samozřejmostí je možnost složení a transportní kolečka.

Parametry

Spokey Arizona je motorem poháněný běžecký pás s elektronickým zdvihem běžecké plochy. Maximální rychlost, kterou můžete dosáhnout je 22 km/h. To už opravdu není málo. Motor o výkonu 2,5 HP (koňských sil) v normálním provozu dokáže zvýšit výkon maximálně až na 4,5 HP. Tyto hodnoty řadí již tento přístroj do vyšší kategorie běžeckých pásů. Kromě snímačů pulsu v rukojetích jimi můžete ovládat i rychlost a sklon. Kvalitní odpružená plocha pásu má rozměry 134 cm x 50 cm. Hlavně šířku hodnotím pozitivně. Pro lepší komfort běhu je ideálnější vždy rozměrově širší plocha pásu.

Funkce

Počítači dominuje velký přehledný 7" displej s modrým podsvícením, který vám nabídne 25 programů. Funkčně mě přístroj opravdu mile překvapil a uspokojí i náročné uživatele. Nechybí zobrazení údajů, jako je čas, rychlost, ujetá vzdálenost, puls, zdvih a počet spálených kalorií. Kromě přednastavených programů si můžete i manuálně nastavit svůj vlastní program. Počítač disponuje dokonce i vstupem pro připojení MP3 přehrávače. Pro rychlé bezpečné vypnutí chodu pásu je k dispozici bezpečnostní klíč.

thumb_up

+ Kvalitní zpracování
+ Stabilní masivní konstrukce
+ Výborná šířka pásu
+ Tichý chod
+ Vstup MP3

thumb_down

- Žádné podstatné

Moje doporučení

Tento přístroj mohu doporučit každému bez omezení výšky a váhy. S luxusní šířkou pásu se mi na něm opravdu skvěle běželo a jeho výkon nezklame ani náročného uživatele.

Pohled na závěr

Pokud hledáte silný, výkonný běžecký pás s bohatou funkční výbavou je Spokey Arizona dobrý výběr. Výborně odpružený pás je šetrný ke kloubům. Z bohaté nabídky programů si vybere začátečník, tak pokročilý uživatel. Mně vyhovoval ve všem a příjemným bonusem byl pro mě vstup MP3 přehrávače.

Vývoj ceny produktu Spokey Arizona

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Běžecké pásy

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Master F-10

Přidat komentář