HMS BE 4500 recenze

HMS BE 4500 recenze a zkušenosti
(80.4%)

Elektrický běžecký pás s možnosti složení a s transportními kolečky, ale také s mnoha dalšími technickými prvky, které Vám pomůžou s kondičním tréninkem. Silný motor a 18...

od 12990 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Mezi vyhledávané fitness přístroje patří jednoznačně běžecké pásy. Náhradu za běh a chůzi v přírodě, není-li příznivé počasí, řeší mnoho lidí zakoupením běžeckého pásu. Na trhu je velké množství přístrojů s různými parametry, výkonem, designem a cenou. Před zakoupením je dobře si zvážit vlastní požadavky a porovnat si pár modelů, které jsou na trhu. My se dnes podíváme blíže na model HMS BE 4500.

Design

Tento přístroj působí na první pohled sice klasicky ale dost robustně. Jednoduchým moderním designem výrobce nic nepokazil. Klasický běžecký pás, rám a přední panel s počítačem vytvářejí komplexní design. Ani barevné provedení nevybočuje z řady klasiky. Jak jsme již zvyklí u fitness přístrojů, výrobci preferují černo šedé provedení. Tentokrát máme model v pěkném provedení černé a hliníkové šedé.

 

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na běžecké pásy a redakčný výber nejlepší běžecké pásy

Konstrukce

Robustní a pevná konstrukce zaručuje stabilitu i při náročném tréninku. Zpracování je na vysoké úrovni a použité materiály dobré kvality. Přední panel, na kterém jsou umístěny řídítka a počítač, působí dost masivně. Panel se dá mírně naklánět v určitém úhlu, takže mi čtení z displeje nedělalo problém. Ten je dotykový a i při běhu se dá dobře ovládat. Po konstrukční stránce tomuto modelu nemám co vytknout.

Parametry

HMS BE 4500 má hmotnost 66 kg. Jeho nosnost je 115 kg. Nechybí 2 transportní kolečka pro manipulaci a přesun přístroje, jakož i možnost sklopení běžeckého pásu. Toto zařízení pohání dostatečně silný 2,5 HP motor. Údaj HP označuje koňskou sílu. Výrobci používají tuto veličinu při označení výkonu motoru. Sklon pásu lze regulovat od 0 až do 15 °. Plocha běžeckého pásu je 130 cm x 43 cm, což je dostatečná šířka. Při šířce méně než 40 cm mám stále obavy, že mi noha zaběhne mimo plochu pásu. Pozitivně hodnotím i protiskluzový materiál běžeckého pásu a výborně odpružení. To zajišťuje 6 elastometrů a 2 gumové tlumiče mezi 2 vrstvami rámu pásu. Na tomto přístroji můžete dosáhnout rychlosti až 16 km/h. Nechybí ani bezpečnostní klíč pro rychlé vypnutí chodu pásu.

Funkce

Po funkční stránce mi na tomto modelu nic nechybělo. Dotykový displej se snadno ovládá. Zobrazuje údaje, jako je čas, rychlost, vzdálenost, počet spálených kalorií a měření pulsu snímačem umístěném v řídítkách. Na výběr máte z 18 programů, jakož i nastavení vlastního uživatelského profilu. Nechybí tlačítko pro rychlé nastavení rychlosti a úhlu při sklonu pásu.

thumb_up

+ Dostatečná šířka plochy běžeckého pásu
+ Tichý chod
+ Kvalitní zpracování
+ Bohatá funkční výbava
+ Prostorový dotykový displej

thumb_down

- Otvory na láhve, při sklonu problém s udržením láhve
- Krátká záruka pouze 2 roky

Moje doporučení

Tento model je vhodný nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé uživatele. Dostatečný výkon motoru nezklame ani aktivních cvičitelů. Je vhodný na domácí trénink..

Pohled na závěr

Přestože mě tento běžecký pás designem neohromil a nevybočuje nijak vzhledem z řady podobných přístrojů, výkonem to dostatečně vykompenzoval. Poměr cena a výkon jej řadí mezi velmi dobré běžecké pásy.

Vývoj ceny produktu HMS BE 4500

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Běžecké pásy

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu HMS BE 4500

Přidat komentář