inSPORTline Excel Run recenze

inSPORTline Excel Run recenze a zkušenosti
(78.2%)

Většina běžeckých pásů umožňuje trénovat běh nebo chůzi. Tento běžecký trenažér  inSPORTline Excel Run  nabízí za pomoci dvou speciálně navržených funkčních pák navíc také...

od 6090 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Pro člověka je přirozený aktivní pohyb. Chůze a běh jsou těmi nejběžnějšími aktivitami, které každý den provádíme. Pokud máte sedavé zaměstnání, málo pohybu nebo vám počasí brání v procházce a běhu v přírodě, tak určitě oceníte trénink na fitness zařízeních. Běžecké pásy jsou výbornou volbou pro takový druh pohybu.

Zvýšíte si svou fyzickou kondici a pomůžete tělu při odbourávání přebytečného tuku. Výrobce inSPORTline má v nabídce široký výběr běžeckých pásů. Model inSPORTline Excel Run patří mezi nejoblíbenější běžecký pás mezi uživateli. Díky poměru cena a výkon se drží na prvním místě v prodeji.

Design

Jednoduchý vzhled tohoto přístroje vás možná na chvíli zmate, zda má opravdu všechno, co má běžecký pás mít. Mohu vás však ujistit, že mu nic nechybí. Klasický minimalistický design doplňuje příjemné barevné provedení. Černá a šedá spolu dokonale ladí. K celkovému vzhledu je přizpůsoben i počítač, který tvarem i barvou zapadá do celkového konceptu zařízení. Po designové stránce mu nemám, co vytknout. inSPORTline Excel Run má příjemný, jednoduchý, ničím nerušený design.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na běžecké pásy a redakčný výber nejlepší běžecké pásy

Konstrukce

Po konstrukční stránce přesto, že přístroj není robustní, má dostatečnou stabilitu. Pevně a bezpečně vás udrží i při tom nejrychlejším běhu. Běžecký pás, rám i řídítka jsou kvalitně zpracované. Nepostřehla jsem žádnou vůli mezi spoji, která by zapříčiňovala vrzání. Rozměrově jde o přístroj, který se vejde i do klasického bytu.

Po stranách se nacházejí dvě pohyblivé řídítka. Ty jsou speciálně navrženy pro funkci severské chůze a běhu na lyžích, když si při chůzi pomáháte i řídítky. Zapojujete tak do pohybu větší část svalových partií a tím zvýšíte počet spálených kalorií.

Parametry

Tento běžecký pás patří do kategorie bezmotorových mechanických přístrojů. Díky mechanickému pohonu si tak rychlost zvolíte sami. Disponuje 2 úrovněmi náklonu pásu, který má rozměry 110 cm x 35 cm. Hmotnost přístroje je 30 kg a při manipulaci vám pomohou transportní kolečka.

Ocenila jsem velmi rychlé složení do stavu, který je vhodný pro uskladnění v případě, že nemáte prostor k tomu, aby vám přístroj stál v rozloženém stavu stále v pokoji. Konstrukce se dá opravdu snadno složit. Zátěž si můžete nastavit v 8 úrovních, což je dostačující. Nosnost přístroje je 100 kg.

Funkce

Jednoduchý počítač je umístěn na předním rámu. Neměla jsem problém ho ovládat i během chůze. Nastavit lze sklon počítače a zobrazované údaje jsou dobře viditelné. Displej vám zobrazí údaje, jako je celkový čas, auto scan, aktuální rychlost, ujetou vzdálenost, puls a počet spálených kalorií. Snímač tepové frekvence je umístěný v pevných řídítkách. Ty umožňují i samostatné nastavení zátěže.

thumb_up

+ Možnost rychlého složení kvůli úspoře místa
+ Stabilní konstrukce
+ Dobré zpracování
+ Tichý chod

thumb_down

- Jednoduchý počítač nabízí pouze základní funkce
- Trochu těžší rozběh
- Šířka pásu pouze 30 cm

Moje doporučení

Běžecký pás inSPORTline Excel Run je ideální pro domácí trénink. Pokud máte malý byt nebo menší prostor vyhrazený pro cvičení, určitě využijete možnost rychlého složení do skladovací polohy. Vhodný je i pro seniory a rekreační cvičitele, kteří si mohou zvolit vlastní rychlost.

Pohled na závěr

Tento přístroj mi dostatečně posloužil na běh a chůzi v domácím prostředí. K nezaplacení je, když ráno vstanete a jen tak se rozběháte doma. Žádné přípravy, oblékání, u žen malování pokud vyběhnete ven. Postavíte se na svůj běžecký pás a dáte si svých pár minut běhu. V zimě, když se vám nechce do mrazu nebo do deště v nepříznivém počasí, oceníte naplno výhody běhu na běžeckém pásu. inSPORTline Excel Run vám nabízí dobrý výkon za rozumnou cenu.

Vývoj ceny produktu inSPORTline Excel Run

Recenze

Infinity Track 6.0 Touch

Infinity Track 6.0 Touch

Běžecký pás Capital Sports Infinity Track 6.0 Touch se vyznačuje extra velkou běžeckou plochou a dotykovou obrazovkou TFT s Wi-Fi připojením a... Přečíst recenzi

inSPORTline inCondi T70i II

inSPORTline inCondi T70i II

Běžecký pás inSPORTline inCondi T70i II je určen pro domácí použití . Disponuje výkonným motorem s výkonem 3 HP , který dokáže rozpohybovat... Přečíst recenzi

inSPORTline Mystral běžecký pás

inSPORTline Mystral běžecký pás

Běžecký pás inSPORTline Mystral se může pochlubit silným motorem s maximálním výkonem 5 HP , odpruženou běžeckou plochou, rychlostí až 20... Přečíst recenzi

inSPORTline Gardian G8

inSPORTline Gardian G8

Běžecký pás inSPORTline Gardian G8 je určen pro komerční použití . Jeho nosnost je až 180 kg . Maximální rychlost je 20 km/hod. , obsahuje... Přečíst recenzi

inSPORTline Lavister

inSPORTline Lavister

Běžecký pás inSPORTline Lavister je určen pro domácí použití . Díky prostorné běžecké ploše (130 x 41 cm) se vám bude běhat opravdu pohodlně.... Přečíst recenzi

inSPORTline inCondi T 400i

inSPORTline inCondi T 400i

Běžecký pás inSPORTline inCondi T400 je určen pro domácí a klubové využití . Vyznačuje se bohatou funkční a bezpečnostní výbavou. Obsahuje... Přečíst recenzi

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Běžecké pásy

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu inSPORTline Mystral

Přidat komentář